test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Ранно пенсиониране на 65?
faithlesss
коментар 24/02/2018, 13:50
Копирай адреса: #1

Newbie
*
Група: Новобранци
Съобщения: 4
Регистриран: 24/02/2018
Потребител # 387

Здравейте,

баща ми има 25 години стаж 2-ра категория, а лятото навършва 65, дали вече има право на пенсиониране! Рових се из различни таблици и все го пресмятам че нито се класира по стаж, нито по години. Единствения начин е да изчака да стане на 66г и 4 м и да се пенсионира по възраст... фактически тази 2-ра категория не му върши много работа за ранно пенсиониране! Правилен ли ми е извода?

Това съобщение е било редактирано от faithlesss на 24/02/2018, 13:51
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
Thursday Next
коментар 24/02/2018, 14:33
Копирай адреса: #2

видна мотика
Група: Administrators
Съобщения: 1 293
Регистриран: 19/03/2017
Потребител # 3

Местя темата ти в раздела за съвети, да не вземеш да се притесниш, че е изтрита.

--------------------
I'm sarcastic and have a smartass attitude. It's a natural defense against drama, bullshit and stupidity.
ЛС
faithlesss
коментар 24/02/2018, 20:31
Копирай адреса: #3

Newbie
*
Група: Новобранци
Съобщения: 4
Регистриран: 24/02/2018
Потребител # 387

Цитат(Thursday Next @ 24/02/2018, 14:33) *
Местя темата ти в раздела за съвети, да не вземеш да се притесниш, че е изтрита.

Това нещо е малко "след дъжд - качулка" ! При свършен факт, какъв е смисъла на това "предупреждение"?
Не помислих че ми е изтрита, а че темата ми изобщо не съществува, защото първо трябва да бъде подобрена от администратор... и така чакам цял ден! Стана ми съмнително че цял ден темата ми не се появява и за това предположих че е преместена някъде и започнах да я търся!
Като местите нещо, предупреждавайте на лично съобщение.... или направете някаква система с автоматично известяване!
А колкото до местенето - напълно излишно! Първоначалното й място си беше по-подходящо! По тази логика повечето теми в целия форум трябва да ги преместите в "Безплатни съвети" , защото всичко опира до съвети и мнения!
ЛС
D-rA
коментар 24/02/2018, 21:55
Копирай адреса: #4

Advanced Member
Група: Administrators
Съобщения: 560
Регистриран: 20/03/2017
Потребител # 4

Цитат(faithlesss @ 24/02/2018, 20:31) *
... и така чакам цял ден! Стана ми съмнително че цял ден темата ми не се появява и за това предположих че е преместена някъде и започнах да я търся!

Толкова ли е трудно да кликнеш на 'Виж нови съобщения' до Контол панела ти? sunbathing.gif

--------------------
ЛС

Отговори в темата

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 22/07/2018, 18:36
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test