test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Впечатления от почивка във Вършец
Panteley patnik
коментар 30/05/2021, 11:18
Копирай адреса: #1

Newbie
*
Група: Новобранци
Съобщения: 1
Регистриран: 30/05/2021
Потребител # 661

Здравейте!
Искам да споделя своите впечатления от "перлата на северозапада" - гр. Вършец.
Това е едно много красиво място, с богата история и много неща за правене, ако се информираш правилно и предварително. Бях отседнал с приятелката си в къща Тушеви и исках само да се възползвам от уединението, барбекюто и басейна в къщата. Но приятелката ми бе на друго мнение... Тя се разрови в сайта на къщата и разгледа секцията им забележителности, след което не ме остави намира, защото искаше да отидем навсякъде! В началото се възпротивих, защото не това беше целта ми с избора на Вършец за почивката си, но след като отидохме до връх Тодорини кукли, Иванчова поляна, местността Райски кът и до хижа Бялата вода - вече аз трябваше да карам нея да посещаваме още интересни места, защото тя беше капнала от умора. За по-малко от една седмица успяхме да посетим всичко, което намерихме в сайта и се наложи да питаме собственика на къщата дали има още места, където да отидем - естествено, имаше! Благодарение на запитването ми, успяхме да отидем до Лакатнишките скали и местността Извора. Общо взето, останахме очаровани от къщата, собствениците, градчето и местността като цяло! Ако се чудите къде да отидете на почивка следващия уикенд или да се съберете не далеч от София с приятели - Вършец е мястото, а семейство Тушеви са хората, които да питате какво и къде може да правите!
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
ЕксГорски
коментар 26/10/2021, 13:32
Копирай адреса: #2

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 477
Регистриран: 01/11/2019
Потребител # 556

Цитат(Panteley patnik @ 30/05/2021, 12:18) *
но след като отидохме до връх Тодорини кукли, Иванчова поляна, местността Райски кът и до хижа Бялата вода -

И след всички тези забележителности, никой нищо не ти каза за ... Клисурския манастир?!
Което ме навежда на мисълта, че едва ли наистина си ходил в ... "къща Тушеви" - някой ти е възложил да й правиш реклама! wavetowel2.gif
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Отговори в темата

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 28/10/2021, 19:07
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test