test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Защо лидерите на Християнска Европа, ръкопляскат на сатанински ритуали?
Aлли
коментар 14/01/2022, 15:48
Копирай адреса: #41

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 2 526
Регистриран: 29/11/2018
Потребител # 487

САТАНИНСКАТА ЦЕРЕМОНИЯ ПО СЛУЧАЙ ОТКРИВАНЕТО НА НАЙ-ДЪЛГИЯ
ТУНЕЛ В СВЕТА "ГОТАРД" - ШВЕЙЦАРИЯ 2016

https://www.facebook.com/Metodi.Peychev/vid...65409474031101/

Грозно и отвратително. Не можах да го изгледам до край... Ужасно е! Настръхнах!

Господи, запази България от вражески сили, защото Ти си Любов, Мъдрост и Истина. Ние обичаме България и ще й служим с Любов. ГОСПОДИ, ЛЪЧЪТ НА ТВОЯТА ЛЮБОВ ДА ОЗАРИ ЦЯЛАТА ЗЕМЯ.
БЛАГОСТТА И МИЛОСТТА БОЖИЯ ДА ПОМИЛВАТ ВСЯКА ЧОВЕШКА ДУША.
АМИН.

--------------------
Израел какво става там?
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
Aлли
коментар 15/01/2022, 19:32
Копирай адреса: #42

Advanced Member
Потребител # 487

Цитат(Aлли @ 14/01/2022, 15:48) *
САТАНИНСКАТА ЦЕРЕМОНИЯ ПО СЛУЧАЙ ОТКРИВАНЕТО НА НАЙ-ДЪЛГИЯ
ТУНЕЛ В СВЕТА "ГОТАРД" - ШВЕЙЦАРИЯ 2016

https://www.facebook.com/Metodi.Peychev/vid...65409474031101/

Грозно и отвратително. Не можах да го изгледам до край... Ужасно е! Настръхнах!

Господи, запази България от вражески сили, защото Ти си Любов, Мъдрост и Истина. Ние обичаме България и ще й служим с Любов. ГОСПОДИ, ЛЪЧЪТ НА ТВОЯТА ЛЮБОВ ДА ОЗАРИ ЦЯЛАТА ЗЕМЯ.
БЛАГОСТТА И МИЛОСТТА БОЖИЯ ДА ПОМИЛВАТ ВСЯКА ЧОВЕШКА ДУША.
АМИН.

Не ви ли прави впечатление?
Невестата облечена в червено?

Откровение 17:
3 И тъй, той ме заведе духом в една пустиня, гдето видях жена, седяща на червен звяр, пълен с богохулни имена, който имаше седем глави и десет рога.
4 Жената бе облечена в багреница и червено и украсена със злато, със скъпоценни камъни и с бисери, и държеше в ръката си златна чаша, пълна с мръсотии и с нечистотиите от нейното блудствуване.
5 И на челото й имаше написано това име: Тайна; великий Вавилон, майка на блудниците и на гнусотиите на земята.

--------------------
Израел какво става там?
ЛС
Никодим
коментар 16/01/2022, 03:42
Копирай адреса: #43

Advanced Member
Съобщения: 5 952
Регистриран: 01/10/2017
Потребител # 215

Цитат(Aлли @ 15/01/2022, 19:32) *
Не ви ли прави впечатление?
Невестата облечена в червено?

Откровение 17:
3 И тъй, той ме заведе духом в една пустиня, гдето видях жена, седяща на червен звяр, пълен с богохулни имена, който имаше седем глави и десет рога.
4 Жената бе облечена в багреница и червено и украсена със злато, със скъпоценни камъни и с бисери, и държеше в ръката си златна чаша, пълна с мръсотии и с нечистотиите от нейното блудствуване.
5 И на челото й имаше написано това име: Тайна; великий Вавилон, майка на блудниците и на гнусотиите на земята.
Има хора съзнателно служещи на дявола.
В Калифорния има място Devil's Gate Dam където са извършвани сатанистки ритуали за отваряне на портал към ада.
Името е такова, защото в скалата там има каменно формирование като лице на демон.

Цитат
През 40-те години на миналия век група окултисти се интересуват от района и опитват ритуали, предназначени да отворят портал към Ада.
Групата включваше ракетния учен Джак Парсънс (последовател на Телемата на Алистър Кроули) и Л. Рон Хъбард (бъдещ основател на сциентологията). Тяхната цел беше да доведат„лунно дете“, което те се надяваха да бъде фигура на Антихрист, която ще ръководи Телемична революция.

https://www.onlyinyourstate.com/southern-ca...devils-gate-ca/

Цитат
Кроули казва, че чистата сила на ритуалите на Парсънс и Хъбард тук е отворила портала.
the Ordo Templi Orientis базиран на Телема, братско-религиозен орден за секс-магия, основан от Алистър Кроули, британският мистик, известен като Големия звяр 666 и „най-злия човек, живял някога“.

https://www.vice.com/en/article/8qqqkx/hunt...kets-with-l-ron

И до днес някои виждат духове на това място или стават нещастия с хора.

Има хора за които тези сцени и символи не са просто митология или балет, а вяра и практика.

За лунното дете има писано в интернет и интересно е че на филм за живота на Исус показаха луната когато Бог го подкрепя в Гетсиманската градина.
Сякаш Той е лунното дете.
ЛС
Aлли
коментар 16/01/2022, 08:15
Копирай адреса: #44

Advanced Member
Потребител # 487

Цитат(Никодим @ 16/01/2022, 03:42) *
Има хора съзнателно служещи на дявола.
В Калифорния има място Devil's Gate Dam където са извършвани сатанистки ритуали за отваряне на портал към ада.
Името е такова, защото в скалата там има каменно формирование като лице на демон.

https://www.onlyinyourstate.com/southern-ca...devils-gate-ca/

https://www.vice.com/en/article/8qqqkx/hunt...kets-with-l-ron

И до днес някои виждат духове на това място или стават нещастия с хора.

Има хора за които тези сцени и символи не са просто митология или балет, а вяра и практика.

За лунното дете има писано в интернет и интересно е че на филм за живота на Исус показаха луната когато Бог го подкрепя в Гетсиманската градина.
Сякаш Той е лунното дете.

Не знам защо, но когато четях поста ти, ми дойде на ум за този цитат:
Матей 15:25
14 Защото е както, когато човек при тръгването си за чужбина, свиква своите слуги, и им предаде имота си.
15 На един даде пет таланта, на друг два, на трети един, на всеки според способността му; и тръгна.
16 Веднага тоя, който получи петте таланта, отиде и търгува с тях, и спечели още пет таланта.
17 Също и тоя, който получи двата спечели още два.
18 А тоя, който получи единия, отиде разкопа в земята, и скри парите на господаря си.
20 И когато се приближи тоя, който бе получил петте таланта, донесе още пет таланта, и рече: Господарю, ти ми предаде пет таланта; ето, спечелих още пет.
28 Затова, вземете от него таланта и дайте го на този, който има десет таланта.
29 Защото на всекиго, който има, ще се даде, и той ще има изобилие; а от този, който няма от него ще се отнеме и това, което има.

Това е разпределянето на задачите.
С 5-те таланта са 144 000 - най-близо до Бог. Апостолите Му проправят пътя на хората. ТЕ вървят веднага след Бог.
И ще удвоят даденото им съкровище (Духът). Ще правят чудеса. И като награда Господ ще им даде и още вземайки от тези с едната паричка. Ще придобият уменията на злите (позиционна стратегия за доброто на хората - "мъдри като змийте и кротки като гълъбите")

--------------------
Израел какво става там?
ЛС
Никодим
коментар 18/01/2022, 02:18
Копирай адреса: #45

Advanced Member
Потребител # 215

Цитат(Aлли @ 16/01/2022, 08:15) *
Това е разпределянето на задачите.
С 5-те таланта са 144 000 - най-близо до Бог. Апостолите Му проправят пътя на хората. ТЕ вървят веднага след Бог.
И ще удвоят даденото им съкровище (Духът). Ще правят чудеса. И като награда Господ ще им даде и още вземайки от тези с едната паричка. Ще придобият уменията на злите (позиционна стратегия за доброто на хората - "мъдри като змийте и кротки като гълъбите")

Да ако се очаква от вярващитите да извършат нещо велико в края, дело подобно на това на апостолската църква, как ще стане ако нямат силата и властта която е била дадена на първата църква?
Нима ще извършат същото без тази сила и власт от горе?

Това съобщение е било редактирано от Никодим на 18/01/2022, 02:18
ЛС
Aлли
коментар 18/01/2022, 09:31
Копирай адреса: #46

Advanced Member
Потребител # 487

Цитат(Никодим @ 18/01/2022, 02:18) *
Да ако се очаква от вярващитите да извършат нещо велико в края, дело подобно на това на апостолската църква, как ще стане ако нямат силата и властта която е била дадена на първата църква?
Нима ще извършат същото без тази сила и власт от горе?

https://www.facebook.com/nebris.r/videos/905842276791394/
За качеството на ваксините
и как се бележат смъртоносните и въобще по това колко е вредна.
Преди трябваше да се държат на минус градуси, а сега както дойде.
Как се класифицират по вредност Особено важно е за децата, ако някой иска да си рискува детето.
Много хитро е замислено. Някой който казва - "Ваксинирах се и нищо ми няма" просто е попаднал на такава партида
Но пък всички се заразяват и предават заразата.

--------------------
Израел какво става там?
ЛС
trаnsalp
коментар 19/01/2022, 07:57
Копирай адреса: #47

Advanced Member
Съобщения: 12 927
Регистриран: 09/06/2017
Потребител # 89

Цитат(Aлли @ 18/01/2022, 09:31) *
https://www.facebook.com/nebris.r/videos/905842276791394/
За качеството на ваксините
и как се бележат смъртоносните и въобще по това колко е вредна.
Преди трябваше да се държат на минус градуси, а сега както дойде.
Как се класифицират по вредност Особено важно е за децата, ако някой иска да си рискува детето.
Много хитро е замислено. Някой който казва - "Ваксинирах се и нищо ми няма" просто е попаднал на такава партида
Но пък всички се заразяват и предават заразата.

Скоро беше споменала, че блокират дишането, а после затварят кръга с обдишване. Не бях чувал, нито бих допуснал. Но ето, наистина се използват миорелаксанти. Така и температурата пада между другото. За имунитета знаем. И как да оцелее човек. Лексрства няма. Безумие е просто.
По протокол се препоръчва инфузия с миорелаксанти в началото на обдишването. Пише си го в официалната им говермент страница. /но е в пдф файл, затова не давам линк/. Сега го научих, но потърсих понеже беше обърнала внимание.
Ето текста "..Препоръката за постоянна инфузия на миорелаксант през първите денонощия на механична вентилаторна поддръжка при болни с умерен или тежък ARDS е приета (27) след серия проучвания (28), демонстрирали редукция на 90-дневната смъртност.....При COVID-19 пациенти с умерен или тежък ARDS (PaO2/FiO2 <150 mmHg) и рефрактерна хипоксемия на фона на оптимизирана вентилация се препоръчва при необходимост миорелаксация. Болусното приложение е с приоритет пред постоянната инфузия на миорелаксант... ."
Ards е затруднено дишане. Значи дишаш ли трудно, усъмни ли се доктора, че дишаш трудно и ти е намален кислорода в кръвта, включва ти миорелаксанти?! Да го спре нацяло! Но защо? Може би, за да спре кашлицата?

Това съобщение е било редактирано от trаnsalp на 19/01/2022, 08:19

--------------------
ЛС
Aлли
коментар 19/01/2022, 08:23
Копирай адреса: #48

Advanced Member
Потребител # 487

Цитат(trаnsalp @ 19/01/2022, 07:57) *
Скоро беше споменала, че блокират дишането, а после затварят кръга с обдишване. Не бях чувал, нито бих допуснал. Но ето, наистина се използват миорелаксанти. Така и температурата пада между другото. За имунитета знаем. И как да оцелее човек. Лексрства няма. Безумие е просто.
По протокол се препоръчва инфузия с миорелаксанти в началото на обдишването. Пише си го в официалната им говермент страница. /но е в пдф файл, затова не давам линк/. Сега го научих, но потърсих понеже беше обърнала внимание.
Ето текста "..Препоръката за постоянна инфузия на миорелаксант през първите денонощия на механична вентилаторна поддръжка при болни с умерен или тежък ARDS е приета (27) след серия проучвания (28), демонстрирали редукция на 90-дневната смъртност.....При COVID-19 пациенти с умерен или тежък ARDS (PaO2/FiO2 <150 mmHg) и рефрактерна хипоксемия на фона на оптимизирана вентилация се препоръчва при необходимост миорелаксация. Болусното приложение е с приоритет пред постоянната инфузия на миорелаксант... ."
Ards е затруднено дишане. Значи дишаш ли трудно, усъмни ли се доктора, че дишаш трудно и ти е намален кислорода в кръвта, включва ти миорелаксанти?!

За тебе като специалист ти е ясно за какво става дума.
Но аз не можах да разбера. Може ли по-разбираемо (по-просто) да кажеш пак?

--------------------
Израел какво става там?
ЛС
trаnsalp
коментар 19/01/2022, 08:47
Копирай адреса: #49

Advanced Member
Потребител # 89

Цитат(Aлли @ 19/01/2022, 08:23) *
За тебе като специалист ти е ясно за какво става дума.
Но аз не можах да разбера. Може ли по-разбираемо (по-просто) да кажеш пак?

Усъмни ли се докторът, че дишаш трудно, малка сатурация /кислород в кръвта/ препоръчва се миорелаксанти /отпускащи мускулатурата, включително дихателната/ вкарва ти бързодействащ миорелаксант, а по-късно и на постоянно венозно. И как да дишаш, как да трепериш за да повишиш температурата, как да живееш въобще. Хммм...ами, ако поувеличи дозата?

Това съобщение е било редактирано от trаnsalp на 19/01/2022, 09:02

--------------------
ЛС
Aлли
коментар 19/01/2022, 09:28
Копирай адреса: #50

Advanced Member
Потребител # 487

Цитат(trаnsalp @ 19/01/2022, 08:47) *
Усъмни ли се докторът, че дишаш трудно, малка сатурация /кислород в кръвта/ препоръчва се миорелаксанти /отпускащи мускулатурата, включително дихателната/ вкарва ти бързодействащ миорелаксант, а по-късно и на постоянно венозно. И как да дишаш, как да трепериш за да повишиш температурата, как да живееш въобще. Хммм...ами, ако поувеличи дозата?

С други думи погрешна практика за лечение и вместо да помогнат излиза, че убиват.
Ако е така си задавам въпроса. Не знаят ли какво правят? Толкова ли са (да не кажа прости) некомпетентни?

--------------------
Израел какво става там?
ЛС
trаnsalp
коментар 20/01/2022, 19:46
Копирай адреса: #51

Advanced Member
Потребител # 89

Цитат(Aлли @ 19/01/2022, 09:28) *
С други думи погрешна практика за лечение и вместо да помогнат излиза, че убиват.
Ако е така си задавам въпроса. Не знаят ли какво правят? Толкова ли са (да не кажа прости) некомпетентни?

Търговия развиват. Ако се оправяш само с чай, движение и загряване, къде са те в схемата?

--------------------
ЛС
Solly
коментар 20/01/2022, 20:24
Копирай адреса: #52

provoking thinking
Съобщения: 5 834
Регистриран: 03/06/2017
От: The Sun
Потребител # 57

Цитат(trаnsalp @ 20/01/2022, 19:46) *
Търговия развиват. Ако се оправяш само с чай, движение и загряване, къде са те в схемата?

Днес погребаха един комшия. Опитал да се лекува една седмица от ковид само с чай и витамини.

Това съобщение е било редактирано от Solly на 20/01/2022, 20:31

--------------------
Когато осъзнаеш, че това, което правиш на другите, го правиш на самия себе си, ще си разбрал голямата Истина.
ЛС
trаnsalp
коментар 20/01/2022, 23:12
Копирай адреса: #53

Advanced Member
Потребител # 89

Цитат(Solly @ 20/01/2022, 20:24) *
Днес погребаха един комшия. Опитал да се лекува една седмица от ковид само с чай и витамини.

Пак зависи как се лекуваш. Само да отхвърлиш търговската медицина не ти гарантира здраве.

--------------------
ЛС
Solly
коментар Вчера, 07:46
Копирай адреса: #54

provoking thinking
Съобщения: 5 834
Регистриран: 03/06/2017
От: The Sun
Потребител # 57

Цитат(trаnsalp @ 20/01/2022, 23:12) *
Пак зависи как се лекуваш. Само да отхвърлиш търговската медицина не ти гарантира здраве.

Според мен, да пиеш само чайчета и витамини, не е лекуване.
Който издържи - издържи. Двамата с жена му са били заразени. Затворили са се в апартамента и се лекували с чай и витамини. Но той се влошил след една седмица. Категорично отказал да влезе в болница, въпреки че дъщеря му извикала линейка. Един час след това починал. Жена му все още е жива.
Да, има хора които се оправят само с чай, но е безумие да се рискува!

--------------------
Когато осъзнаеш, че това, което правиш на другите, го правиш на самия себе си, ще си разбрал голямата Истина.
ЛС
trаnsalp
коментар Вчера, 10:32
Копирай адреса: #55

Advanced Member
Потребител # 89

Цитат(Solly @ 21/01/2022, 07:46) *
Според мен, да пиеш само чайчета и витамини, не е лекуване.
Който издържи - издържи. Двамата с жена му са били заразени. Затворили са се в апартамента и се лекували с чай и витамини. Но той се влошил след една седмица. Категорично отказал да влезе в болница, въпреки че дъщеря му извикала линейка. Един час след това починал. Жена му все още е жива.
Да, има хора които се оправят само с чай, но е безумие да се рискува!

Аз лично не се лекувам с чайове. За нищо не ги ползвам. Но много хора се лекуват. Споменах ги като пример за лечение, което е извън болничното. Не само чайовете не помагат. Има също хомеопатия, гладолечение и какво ли не. Колко помагат е друг въпрос. В случая са пример, че няма как лекарите да са за тях, дори и да помагат.

--------------------
ЛС
Дaни
коментар Вчера, 16:42
Копирай адреса: #56

Advanced Member
Съобщения: 241
Регистриран: 25/09/2021
Потребител # 680

Цитат(trаnsalp @ 21/01/2022, 10:32) *
Аз лично не се лекувам с чайове. За нищо не ги ползвам. Но много хора се лекуват. Споменах ги като пример за лечение, което е извън болничното. Не само чайовете не помагат. Има също хомеопатия, гладолечение и какво ли не. Колко помагат е друг въпрос. В случая са пример, че няма как лекарите да са за тях, дори и да помагат.

При ковида гладолечението няма как да ти помогне, защото и без това всичко има гаден вкус, аз известно време ядях само ябълки и моркови, изглеждаха ми най-приемливи във вкусово отношение. За хомеопатията не знам, но на сина ми не му излекуваха ангината с хомеопатия, тъй че и за ковида съм скептична да помага. misli.gif

Това съобщение е било редактирано от Дaни на Вчера, 16:48

--------------------
"Что не делается, все к лучшему. Было хорошо, будет еще лучше!"
ЛС
trаnsalp
коментар Вчера, 17:31
Копирай адреса: #57

Advanced Member
Потребител # 89

Цитат(Дaни @ 21/01/2022, 16:42) *
При ковида гладолечението няма как да ти помогне, защото и без това всичко има гаден вкус, аз известно време ядях само ябълки и моркови, изглеждаха ми най-приемливи във вкусово отношение. За хомеопатията не знам, но на сина ми не му излекуваха ангината с хомеопатия, тъй че и за ковида съм скептична да помага. misli.gif

А жена ми цял живот лекуваше здраво дете с тези води. Добре, че приключи с живота си, че последната година беше станала фен на психолозите /също на йоги и сякакви шарлатани/. Детето направо станало при едната и избягало по стълбите. Она му викнала в лицето "момиче ти знайш ли, че си болна от анорексия? Знайш ли колко е опасна тас болест". На 56 кг. анорексия? Ама за 100 лв. на час не са много, които ще кажат друго. И не е ли идиот ми кажи? Добре, че приключиха сички циркове.

Пп. Знам, че съм ви го казвал, помня и отговорите ви, но понеже става дума.

Това съобщение е било редактирано от trаnsalp на Вчера, 17:40

--------------------
ЛС
Дaни
коментар Вчера, 19:05
Копирай адреса: #58

Advanced Member
Потребител # 680

Цитат(trаnsalp @ 21/01/2022, 17:31) *
А жена ми цял живот лекуваше здраво дете с тези води. Добре, че приключи с живота си, че последната година беше станала фен на психолозите /също на йоги и сякакви шарлатани/. Детето направо станало при едната и избягало по стълбите. Она му викнала в лицето "момиче ти знайш ли, че си болна от анорексия? Знайш ли колко е опасна тас болест". На 56 кг. анорексия? Ама за 100 лв. на час не са много, които ще кажат друго. И не е ли идиот ми кажи? Добре, че приключиха сички циркове.

Пп. Знам, че съм ви го казвал, помня и отговорите ви, но понеже става дума.

Какви води, каква анораксия!? neprichom.gif
Аз ти казвам, че при ковида няма как да приложиш лечебно гладуване, защото ти се изменя целият вкус - хлябът има вкус на тебешир или на хартия, бананите на някаква такава мека блудкава каша, портокалите са гадни, всичко бе, всичко и така или иначе не ти се яде. Синът ми, който никога не може да се каже да е страдал от липса на апетит, се втали драстично от ковида, известно време не искаше да яде нищо, казваше, че всичко му приличало на развалено. Не само мирисът изчезва, вкусът също се променя - неща, които ежедневно ядеш, променят тотално вкуса си за известно време.

Това съобщение е било редактирано от Дaни на Вчера, 19:06

--------------------
ЛС
Никодим
коментар Днес, 00:57
Копирай адреса: #59

Advanced Member
Потребител # 215

Цитат(Дaни @ 21/01/2022, 19:05) *
Какви води, каква анораксия!? neprichom.gif
Аз ти казвам, че при ковида няма как да приложиш лечебно гладуване, защото ти се изменя целият вкус - хлябът има вкус на тебешир или на хартия, бананите на някаква такава мека блудкава каша, портокалите са гадни, всичко бе, всичко и така или иначе не ти се яде. Синът ми, който никога не може да се каже да е страдал от липса на апетит, се втали драстично от ковида, известно време не искаше да яде нищо, казваше, че всичко му приличало на развалено. Не само мирисът изчезва, вкусът също се променя - неща, които ежедневно ядеш, променят тотално вкуса си за известно време.

Нали при животните коронавирусите причиняват стомашни проблеми.

Чайовете не могат да действат така бързо както химията. Ефекта им се изгражда по-бавно и те по-скоро помагат на тялото да се бори със своите биологично активни вещества.
Например корен от цикория съдържа вещество което храни само полезните микроорганизми в храносмилателната система.
Които пък водят битка с болестотворните, затова продават пре-биотици.

Това съобщение е било редактирано от Никодим на Днес, 00:57
ЛС
Дaни
коментар Днес, 08:06
Копирай адреса: #60

Advanced Member
Потребител # 680

Не знам, аз някъде четох, че един леопард умрял от корона вирус, дотогава си мислех, че животните не могат да се разболяват от тази болест, останалите три леопарда ги излекували, затова моите котки, ги бях изолирала в една стая и влизах там само, когато се налагаше и с маска и ръкавици, така че видимо нищо им няма, затова предполагам, че са си напълно здрави и никакъв коронавирус не ги е хващал. rolleyes.gif

Това съобщение е било редактирано от Дaни на Днес, 08:26

--------------------
ЛС
Никодим
коментар Днес, 19:36
Копирай адреса: #61

Advanced Member
Потребител # 215

Цитат(Дaни @ 22/01/2022, 09:06) *
Не знам, аз някъде четох, че един леопард умрял от корона вирус, дотогава си мислех, че животните не могат да се разболяват от тази болест, останалите три леопарда ги излекували, затова моите котки, ги бях изолирала в една стая и влизах там само, когато се налагаше и с маска и ръкавици, така че видимо нищо им няма, затова предполагам, че са си напълно здрави и никакъв коронавирус не ги е хващал. rolleyes.gif

Нали са животински вируси щом от животните дошли на човека, а по-вероятното е че чрез т.нар. gain of function изследвания е направено вируса да заразява хора.
https://bnr.bg/varna/post/101519104

Съобщават и за други животински видове като горили, котки, норки.
На някои места 60-80% от сърните били с ковид.
Даже гледам вече избили милиони норки по света защото можели да заразят човека с ковид.
Простотия и безумие. Така ако се предпазваме от болести няма да останат животни по света, а накрая и хора ли ще терминират?
Учени хора пък със все по-малоумни решения излизат.

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/art...nate-water.html

Това съобщение е било редактирано от Никодим на Днес, 19:37
ЛС

Отговори в темата
- Aлли   Защо лидерите на Християнска Европа   14/01/2022, 15:48
- - Glo   ох, би аллибалии твай няква строителнотуне...   14/01/2022, 16:25
|- - Glo   швейцарско ноктюрно Край Женева шум се вд...   14/01/2022, 17:10
|- - Aлли   Цитат(Glo @ 14/01/2022, 16:25) ох, би аллибалии тв...   15/01/2022, 07:28
|- - Glo   нямам вкус, не си падам по балети и танци, гл...   15/01/2022, 09:07
|- - Glo   Цитат(Aлли @ 15/01/2022, 07:28) Второто е, че едн...   15/01/2022, 13:20
- - Glo   абе хората празнуват нещо хубаво, построили...   15/01/2022, 11:41
|- - Aлли   Цитат(Glo @ 15/01/2022, 11:41) абе хората празнув...   15/01/2022, 11:42
|- - Дaни   Цитат(Glo @ 15/01/2022, 11:41) абе хората празнув...   15/01/2022, 16:43
|- - Брат1   Цитат(Дaни @ 15/01/2022, 16:43) Текстът отдолу с...   15/01/2022, 17:28
- - Брат1   Християнска, ама само на думи .   15/01/2022, 17:39
- - Aлли   Цитат(Aлли @ 14/01/2022, 15:48) САТАНИНСКАТА ЦЕР...   15/01/2022, 19:32
|- - Никодим   Цитат(Aлли @ 15/01/2022, 19:32) Не ви ли прави вп...   16/01/2022, 03:42
|- - Aлли   Цитат(Никодим @ 16/01/2022, 03:42) Има хора съзн...   16/01/2022, 08:15
|- - Никодим   Цитат(Aлли @ 16/01/2022, 08:15) Това е разпредел...   18/01/2022, 02:18
|- - Aлли   Цитат(Никодим @ 18/01/2022, 02:18) Да ако се оча...   18/01/2022, 09:31
|- - trаnsalp   Цитат(Aлли @ 18/01/2022, 09:31) https://www.facebook.com/nebris...   19/01/2022, 07:57
|- - Aлли   Цитат(trаnsalp @ 19/01/2022, 07:57) Скоро беше спом...   19/01/2022, 08:23
|- - trаnsalp   Цитат(Aлли @ 19/01/2022, 08:23) За тебе като спец...   19/01/2022, 08:47
|- - Aлли   Цитат(trаnsalp @ 19/01/2022, 08:47) Усъмни ли се док...   19/01/2022, 09:28
|- - Никодим   Цитат(Aлли @ 19/01/2022, 10:28) С други думи погр...   20/01/2022, 02:00
||- - Aлли   Цитат(Никодим @ 20/01/2022, 02:00) Те им дават о...   20/01/2022, 07:43
|||- - Solly   Цитат(Aлли @ 20/01/2022, 07:43) Когато погазват ...   20/01/2022, 07:56
|||- - Aлли   Цитат(Solly @ 20/01/2022, 07:56) Говори се, защото ...   20/01/2022, 08:07
||- - trаnsalp   Цитат(Никодим @ 20/01/2022, 02:00) Те им дават о...   20/01/2022, 19:40
|- - trаnsalp   Цитат(Aлли @ 19/01/2022, 09:28) С други думи погр...   20/01/2022, 19:46
|- - Solly   Цитат(trаnsalp @ 20/01/2022, 19:46) Търговия развив...   20/01/2022, 20:24
|- - trаnsalp   Цитат(Solly @ 20/01/2022, 20:24) Днес погребаха ед...   20/01/2022, 23:12
|- - Solly   Цитат(trаnsalp @ 20/01/2022, 23:12) Пак зависи как с...   Вчера, 07:46
|- - The_Purifier   Цитат(Solly @ 21/01/2022, 07:46) Според мен, да пие...   Вчера, 08:01
|- - trаnsalp   Цитат(Solly @ 21/01/2022, 07:46) Според мен, да пие...   Вчера, 10:32
|- - Дaни   Цитат(trаnsalp @ 21/01/2022, 10:32) Аз лично не се л...   Вчера, 16:42
|- - Glo   от хомеопатия няма излекуван ни един, това с...   Вчера, 17:10
|- - trаnsalp   Цитат(Дaни @ 21/01/2022, 16:42) При ковида гладо...   Вчера, 17:31
|- - Glo   не се оплаквай като ни лук ял, ни лук мирисъл...   Вчера, 18:52
||- - trаnsalp   Цитат(Glo @ 21/01/2022, 18:52) не се оплаквай като...   Вчера, 18:58
||- - Glo   Цитат(trаnsalp @ 21/01/2022, 18:58) Само ще ти кажа, ...   Вчера, 19:01
|- - Дaни   Цитат(trаnsalp @ 21/01/2022, 17:31) А жена ми цял жи...   Вчера, 19:05
|- - trаnsalp   Цитат(Дaни @ 21/01/2022, 19:05) Какви води, каква...   Вчера, 19:11
||- - Glo   Цитат(trаnsalp @ 21/01/2022, 19:11) Отиди на хомеоп...   Вчера, 19:15
|||- - trаnsalp   Цитат(Glo @ 21/01/2022, 19:15) няма да те разбере ...   Вчера, 19:17
||- - Дaни   Цитат(trаnsalp @ 21/01/2022, 19:11) Отиди на хомеоп...   Вчера, 19:35
||- - trаnsalp   Цитат(Дaни @ 21/01/2022, 19:35) На сина ми за анг...   Вчера, 19:39
||- - Дaни   Цитат(trаnsalp @ 21/01/2022, 19:39) Ааа, точно! Те...   Днес, 07:59
||- - trаnsalp   Цитат(Дaни @ 22/01/2022, 07:59) Това беше преди 14...   Днес, 14:44
|- - Никодим   Цитат(Дaни @ 21/01/2022, 19:05) Какви води, каква...   Днес, 00:57
|- - Дaни   Не знам, аз някъде четох, че един леопард умр...   Днес, 08:06
|- - Никодим   Цитат(Дaни @ 22/01/2022, 09:06) Не знам, аз някъд...   Днес, 19:36
- - Никодим   Ами виж пък залата за аудиенции на папта е к...   16/01/2022, 02:50
|- - Aлли   Цитат(Никодим @ 16/01/2022, 02:50) Ами виж пък з...   16/01/2022, 07:51
|- - Никодим   Цитат(Aлли @ 16/01/2022, 08:51) Лидери, които не ...   16/01/2022, 18:27
|- - Брат1   ЦитатДали защото несъзнателно служат на зл...   17/01/2022, 22:21
- - QvisitoR   От около 500г. луциферианските идеи се прокар...   18/01/2022, 21:29
- - QvisitoR   (продължение) .Едното време, не всеки гражд...   18/01/2022, 21:30
- - Aлли   Цитат(QvisitoR @ 18/01/2022, 21:30) (продължение) .Е...   19/01/2022, 07:25
|- - QvisitoR   Цитат(Aлли @ 19/01/2022, 07:25) Плоската земя, Ле...   20/01/2022, 18:49
- - Търсач   Цитат(QvisitoR @ 18/01/2022, 21:30) на които трябва ...   Днес, 09:13

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 22/01/2022, 22:45
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test