test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Прогнози и анализи, за предстоящите избори.
lati1960
коментар 02/04/2021, 20:16
Копирай адреса: #141

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 4 313
Регистриран: 20/04/2019
Потребител # 519

Здравейте!
Първо да се извиня на Мукавеев, понеже мислих в темата му за пророчествата да го вмъкна това. Но, като се замислих, тя е малко по-обща, не е само за идещия вот на 4 април. Затова отварям специална за тези избори, с идеята в нея да каже всеки какво очаква, на какво се надява и, може би да си спретнем една форумна лотария в смисъл - кой ще даде най-близки до крайните резултати? Като не става дума за пророчесто, а за анализ на ситуацията и трезв поглед върху фактите и реалността, кой както ги вижда. Да не забравяме в предвид и анкетите на агенциите и техните прогнози. Като стана дума за тях, моите са близки до техните, ето какво предвиждам:
ГЕРБ - 24.7%
БСП - 15.1%
ДПС - 12.8%
Има такава държава/Трифонов - 10.6
Демократична България - 9.4%
Мутри вън, изправи се - 4.2
ВМРО - 4.05%
-----------------------------
Всички останали под линия, мое предвиждане, повтарям.
Дайте вашето, ще е забавно да го направим, ако не друго. Щото нещата май са ясни, или?
Кажете също как виждате ситуацията след изборите - ще могат ли ГЕРБ да сформират мнозинство и правителство, и с кого? Или наесен две в едно? Въобще да поговорим за тези избори, поне по начина, по който позволява закона преди тях. Вие сте...
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
Радио Ереван
коментар 03/04/2021, 11:38
Копирай адреса: #142

Advanced Member
Съобщения: 1 897
Регистриран: 02/06/2017
От: Варна
Потребител # 45

Цитат(lati1960 @ 02/04/2021, 21:16) *
Здравейте!
Първо да се извиня на Мукавеев, понеже мислих в темата му за пророчествата да го вмъкна това. Но, като се замислих, тя е малко по-обща, не е само за идещия вот на 4 април. Затова отварям специална за тези избори, с идеята в нея да каже всеки какво очаква, на какво се надява и, може би да си спретнем една форумна лотария в смисъл - кой ще даде най-близки до крайните резултати? Като не става дума за пророчесто, а за анализ на ситуацията и трезв поглед върху фактите и реалността, кой както ги вижда. Да не забравяме в предвид и анкетите на агенциите и техните прогнози. Като стана дума за тях, моите са близки до техните, ето какво предвиждам:
ГЕРБ - 24.7%
БСП - 15.1%
ДПС - 12.8%
Има такава държава/Трифонов - 10.6
Демократична България - 9.4%
Мутри вън, изправи се - 4.2
ВМРО - 4.05%
-----------------------------
Всички останали под линия, мое предвиждане, повтарям.
Дайте вашето, ще е забавно да го направим, ако не друго. Щото нещата май са ясни, или?
Кажете също как виждате ситуацията след изборите - ще могат ли ГЕРБ да сформират мнозинство и правителство, и с кого? Или наесен две в едно? Въобще да поговорим за тези избори, поне по начина, по който позволява закона преди тях. Вие сте...

Значи коалиция ГЕРБ - ДПС - ВМРО. Възможно е и така да стане.
ЛС
lati1960
коментар 03/04/2021, 12:11
Копирай адреса: #143

Advanced Member
Потребител # 519

Цитат(Радио Ереван @ 03/04/2021, 12:38) *
Значи коалиция ГЕРБ - ДПС - ВМРО. Възможно е и така да стане.

Без ДПС.
Не че ДПС няма да продължат да подкрепят извънкоалиционно ГЕРБ и г-н Борисов. Такава е сделката още от свалянето на Орешарски, помним. Няма промяна по това. Само че и двете централи го играят "противници", така че и този път ДПС ще са в "опозиция", но ще гласуват за всички по-важни неща с ГЕРБ, абсолютно! Официално обаче всичко ще се реши от твоя човек, Слави Трифонов и партията му. От него ще зависи дали ГЕРБ ще направят мнозинство и кабинет, или ще ходим наесен с песен две в едно. Това е. Което ще покаже всъщност доколко е искрен Слави с претенциите си срещу статуквото въобще. Ако стане патерица на ГЕРБ, да, ще има краткосрочни ползи, даже министерски пост, дори като вицепремиер, защо не. Но така ще се убие тотално политически, понеже политическата му съдба ще е като на всики други патерици на г-н Борисов, помним ги - от Яни Янев, през Сидеров, Реформаторите, Марешки, пишман патриотите, да до днес. Ако обаче Трифонов е искрен, че иска да промени кардинално политическата система у нас, ще трябва да откаже на Борисов коалиция, и да ходим на нови избори наесен. Така Слави ще спечели още доста подкрепа, понеже хората ще видят искреното му намерение да се бори срещу досегашното статукво, и наесен ще има още по-голяма подкрепа, която заедно с по-малките демократични формации може да му донесе и премиерския пост, примерно, възможно е. Което ще е краят на ерата ГЕРБ и Борисов. Но, само при положение, че Слави е искрен в тези си намерения. Което ще разберем след вота на 4 април. Дано греша, но както аз виждам нещата, той ще се полакомее за временните придобивки, и статуквото ще си остане. Плюс още една мутра и то чалгаджия. Но да видим. Много ще се радвам, ако греша. Ще е добре за родината ни. Така че, всичко ще е в ръцете, по-скоро в главата на Слави след вота, това е сигурно.

Това съобщение е било редактирано от lati1960 на 03/04/2021, 12:13
ЛС
Радио Ереван
коментар 04/04/2021, 13:31
Копирай адреса: #144

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(lati1960 @ 03/04/2021, 13:11) *
Без ДПС.
Не че ДПС няма да продължат да подкрепят извънкоалиционно ГЕРБ и г-н Борисов. Такава е сделката още от свалянето на Орешарски, помним. Няма промяна по това. Само че и двете централи го играят "противници", така че и този път ДПС ще са в "опозиция", но ще гласуват за всички по-важни неща с ГЕРБ, абсолютно! Официално обаче всичко ще се реши от твоя човек, Слави Трифонов и партията му. От него ще зависи дали ГЕРБ ще направят мнозинство и кабинет, или ще ходим наесен с песен две в едно. Това е. Което ще покаже всъщност доколко е искрен Слави с претенциите си срещу статуквото въобще. Ако стане патерица на ГЕРБ, да, ще има краткосрочни ползи, даже министерски пост, дори като вицепремиер, защо не. Но така ще се убие тотално политически, понеже политическата му съдба ще е като на всики други патерици на г-н Борисов, помним ги - от Яни Янев, през Сидеров, Реформаторите, Марешки, пишман патриотите, да до днес. Ако обаче Трифонов е искрен, че иска да промени кардинално политическата система у нас, ще трябва да откаже на Борисов коалиция, и да ходим на нови избори наесен. Така Слави ще спечели още доста подкрепа, понеже хората ще видят искреното му намерение да се бори срещу досегашното статукво, и наесен ще има още по-голяма подкрепа, която заедно с по-малките демократични формации може да му донесе и премиерския пост, примерно, възможно е. Което ще е краят на ерата ГЕРБ и Борисов. Но, само при положение, че Слави е искрен в тези си намерения. Което ще разберем след вота на 4 април. Дано греша, но както аз виждам нещата, той ще се полакомее за временните придобивки, и статуквото ще си остане. Плюс още една мутра и то чалгаджия. Но да видим. Много ще се радвам, ако греша. Ще е добре за родината ни. Така че, всичко ще е в ръцете, по-скоро в главата на Слави след вота, това е сигурно.

Без тях няма да могат да съставят правителство, така че като гласуват за правителство на ГЕРБ - ВМРО няма как да не излязат на светло. Дори ВМРО може да се откаже да има министри в кабинета, за да не дразнят електората на ДПС. Правителство на ГЕРБ, подкрепено от ДПС и ВМРО, това очаквам ако ВМРО влезе в парламента.
ЛС
lati1960
коментар 05/04/2021, 18:43
Копирай адреса: #145

Advanced Member
Потребител # 519

Цитат(Радио Ереван @ 04/04/2021, 14:31) *
Без тях няма да могат да съставят правителство, така че като гласуват за правителство на ГЕРБ - ВМРО няма как да не излязат на светло. Дори ВМРО може да се откаже да има министри в кабинета, за да не дразнят електората на ДПС. Правителство на ГЕРБ, подкрепено от ДПС и ВМРО, това очаквам ако ВМРО влезе в парламента.

Очертава се ВМРО да не влязат.
А Слави се закле, да не се коалира с ГЕРБ, БСП и ДПС.
Остават ДБ и Триото. Обаче, с тях накуп нямат дори 100 мандата, поне според досегашните резултати. А горе-долу така ще са и крайните. Далече са от 120+1. Много далече. И, какво следва?
-----------------
Адмирации, че се сбъдна прогнозата ти за Слави и партията му. Аз не познах мащабите за тяхната подкрепа. Не съобразих, че почти целият протестен вот, заедно с този на протестите от лятото, плюс задграничния, ще се прелее към ИТН. Това е добрата новина. Лошата е, че няма да му стигнат около 20-25 депутати, за да направи мнозинство. И работата ще се закучи. Лично се надявах ДБ да получат повече подкрепа, за да могат с ИТН плюс още някой от малките, в случая Триото, да направят мнозинство. Но не се получи. Жалко. Сега пак опираме до старите муцуни от статуквото, за съжаление. И май ще ходим на нови избори скоро. Просто няма друг начин. Другото е Слави да клекне на Бойко и да се самоубие политически още преди да е почнал! Но се съмнявам. Ти какво мислиш?
ЛС
Радио Ереван
коментар 05/04/2021, 23:20
Копирай адреса: #146

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(lati1960 @ 05/04/2021, 19:43) *
Очертава се ВМРО да не влязат.
А Слави се закле, да не се коалира с ГЕРБ, БСП и ДПС.
Остават ДБ и Триото. Обаче, с тях накуп нямат дори 100 мандата, поне според досегашните резултати. А горе-долу така ще са и крайните. Далече са от 120+1. Много далече. И, какво следва?
-----------------
Адмирации, че се сбъдна прогнозата ти за Слави и партията му. Аз не познах мащабите за тяхната подкрепа. Не съобразих, че почти целият протестен вот, заедно с този на протестите от лятото, плюс задграничния, ще се прелее към ИТН. Това е добрата новина. Лошата е, че няма да му стигнат около 20-25 депутати, за да направи мнозинство. И работата ще се закучи. Лично се надявах ДБ да получат повече подкрепа, за да могат с ИТН плюс още някой от малките, в случая Триото, да направят мнозинство. Но не се получи. Жалко. Сега пак опираме до старите муцуни от статуквото, за съжаление. И май ще ходим на нови избори скоро. Просто няма друг начин. Другото е Слави да клекне на Бойко и да се самоубие политически още преди да е почнал! Но се съмнявам. Ти какво мислиш?

Аз мисля, че още преди няколко месеца писах какво следва. Предположих, че ще има нови избори наесен. Опасявах се само ВМРО да влязат в парламента и с ДПС да направят правителство, но се оказа, че дори Шкембе Войвода да беше влязъл пак нямаше да имат достатъчно депутати за сформиране на правителство.
ЛС
lati1960
коментар 06/04/2021, 18:27
Копирай адреса: #147

Advanced Member
Потребител # 519

Цитат(Радио Ереван @ 06/04/2021, 00:20) *
Аз мисля, че още преди няколко месеца писах какво следва. Предположих, че ще има нови избори наесен. Опасявах се само ВМРО да влязат в парламента и с ДПС да направят правителство, но се оказа, че дори Шкембе Войвода да беше влязъл пак нямаше да имат достатъчно депутати за сформиране на правителство.

Значи ще се ходи пак до урните.
Само че това ще облагодетелства най-много ГЕРБ, според мен. Всички останали ще понесат загуби. Най-долу съм се аргументирал защо. Накратко, играта на Борисов срещу кабинета Орешарски ще се повтори и сега - дали срещу някакво временно управление спретнато като малцинство от Слави, или от евентуален служебен кабинет на Радев, все едно. Накрая Борисов ще спечели, като припише всички негативи дори от своето управление на "тия некадърници" или пак на "лошите комунисти", и ГЕРБ отново ще управляват. Като може би той ще се изправи наесен срещу Радев, а ще сложи като премиер някоя послушна марионетка, прогнозирам дама, най-близо ми е Цвета Караянчева, засега. И, ако бие Радев, както се изразява, отново цялата власт ще е за Партията Държава наречена ГЕРБ. Тоест, посткомунистическото статукво ще се запази. Много се надявам да греша отново, но натам отива работата. Знам, че в сегашната ситуация изглежда невероятно и странно, но дотук всички събития се развиват в полза именно на ГЕРБ и Борисов. Всички останали предварително очертаха червени линии около себе си, заради които няма как да се обединят срещу него и партията му. Което рано или късно ще го върне отново във властта на бял кон. Накрая ще си изкара примерно два мандата като президент, и, ще се пенсионира с хиляди левове доживотна пенсийка, а пък ние тука нека си трошим акълите какво щяло да стане. Такива ми ти работи. Според мен цялата работа и с тези избори, и въобще у нас с политиката е тотален цирк. Понеже съм се сблъсквал по неволя с мутри и гадни ченгета, напълно съм наясно /за разлика от други/, че такива никога не сдават доброволно власт и парѝ. Никога! Запомнете го от мен - Борисов и мафията около него, които му целуваха ръка като на Кръстник, няма доброволно да се оттеглят от властта каквото и ще да става. По-скоро ще погубят страната окончателно, но няма да го направят! Освен ако двете мутри не са се разбрали предварително как да го играят, тогава предстои да видим как. Ще е очевидно.
ЛС
Радио Ереван
коментар 07/04/2021, 13:22
Копирай адреса: #148

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(lati1960 @ 06/04/2021, 19:27) *
Значи ще се ходи пак до урните.
Само че това ще облагодетелства най-много ГЕРБ, според мен. Всички останали ще понесат загуби. Най-долу съм се аргументирал защо. Накратко, играта на Борисов срещу кабинета Орешарски ще се повтори и сега - дали срещу някакво временно управление спретнато като малцинство от Слави, или от евентуален служебен кабинет на Радев, все едно. Накрая Борисов ще спечели, като припише всички негативи дори от своето управление на "тия некадърници" или пак на "лошите комунисти", и ГЕРБ отново ще управляват. Като може би той ще се изправи наесен срещу Радев, а ще сложи като премиер някоя послушна марионетка, прогнозирам дама, най-близо ми е Цвета Караянчева, засега. И, ако бие Радев, както се изразява, отново цялата власт ще е за Партията Държава наречена ГЕРБ. Тоест, посткомунистическото статукво ще се запази. Много се надявам да греша отново, но натам отива работата. Знам, че в сегашната ситуация изглежда невероятно и странно, но дотук всички събития се развиват в полза именно на ГЕРБ и Борисов. Всички останали предварително очертаха червени линии около себе си, заради които няма как да се обединят срещу него и партията му. Което рано или късно ще го върне отново във властта на бял кон. Накрая ще си изкара примерно два мандата като президент, и, ще се пенсионира с хиляди левове доживотна пенсийка, а пък ние тука нека си трошим акълите какво щяло да стане. Такива ми ти работи. Според мен цялата работа и с тези избори, и въобще у нас с политиката е тотален цирк. Понеже съм се сблъсквал по неволя с мутри и гадни ченгета, напълно съм наясно /за разлика от други/, че такива никога не сдават доброволно власт и парѝ. Никога! Запомнете го от мен - Борисов и мафията около него, които му целуваха ръка като на Кръстник, няма доброволно да се оттеглят от властта каквото и ще да става. По-скоро ще погубят страната окончателно, но няма да го направят! Освен ако двете мутри не са се разбрали предварително как да го играят, тогава предстои да видим как. Ще е очевидно.

Не знаеш служебото правителство на Радев, какви кирливи ризи ще му намери и Божков какво ще извади, защото тогава ще е крайно време да го направи.
ЛС
Бай Ганьо
коментар 07/04/2021, 16:37
Копирай адреса: #149

Форумен трол
Съобщения: 1 019
Регистриран: 01/06/2017
Потребител # 26

Божков ще извади ено голямо нищо.
Той направи каквото трябваше.
Върна си парите с лихвите, които даде за протестите.
Лумпените дето рипаха да лапат мухите.
ЛС
Радио Ереван
коментар 07/04/2021, 18:46
Копирай адреса: #150

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Бай Ганьо @ 07/04/2021, 17:37) *
Божков ще извади ено голямо нищо.
Той направи каквото трябваше.
Върна си парите с лихвите, които даде за протестите.
Лумпените дето рипаха да лапат мухите.

Закани се пред Карбовски след изборите да даде сериозни неща уличаващи Борисов. Сега не искал да го прави за да не се похабят. Може би ще изчака да дойде служебното правителство.
И как си върна парите, които е дал за протестите, от субсидията ли? Тези пари ще му трябват за друго.
Голяма част от обществото мрази ГЕРБ и Борисов и затова рипаха по площадите.
ЛС
Питето
коментар 07/04/2021, 19:53
Копирай адреса: #151

Advanced Member
Съобщения: 3 231
Регистриран: 08/06/2017
Потребител # 81

Докато мразят ще рипат нахалос. Наказателния вот не е като избирателния вот, и точно заради това се получава накрая:
"Пременил се Илия,
огледал се — пак в тия."
(поговорката има и по-точен, но доста по-просташки вариант)
Мразеха ББ и го наказаха и получиха... други варианти на ББ. Да, и бонус служебно правитлество, редено от рЕзидента, дето ще подпише (правителството) куп простотии.
Ще се върви още доста из пустинята.

--------------------
"Историята служи на българите да не си вземат поука от нея." Фра Дяволо
ЛС
Радио Ереван
коментар 08/04/2021, 12:22
Копирай адреса: #152

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Питето @ 07/04/2021, 20:53) *
Докато мразят ще рипат нахалос. Наказателния вот не е като избирателния вот, и точно заради това се получава накрая:
"Пременил се Илия,
огледал се — пак в тия."
(поговорката има и по-точен, но доста по-просташки вариант)
Мразеха ББ и го наказаха и получиха... други варианти на ББ. Да, и бонус служебно правитлество, редено от рЕзидента, дето ще подпише (правителството) куп простотии.
Ще се върви още доста из пустинята.

Какво те притеснява в служебното правителство? Аз да го наредя, пак ще е по-добро от сегашното. Би трябвало президентът да се справи по-добре от мене.
ЛС
Питето
коментар 08/04/2021, 20:06
Копирай адреса: #153

Advanced Member
Потребител # 81

Абе то не е като да правиш коремни пред камерата... А за редене на привителство, българите от всяко ниво са много добри, дори са по-добри отколкото с реденето на футбола.

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 08/04/2021, 22:11
Копирай адреса: #154

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Питето @ 08/04/2021, 21:06) *
Абе то не е като да правиш коремни пред камерата... А за редене на привителство, българите от всяко ниво са много добри, дори са по-добри отколкото с реденето на футбола.

Колкото и да объркам състава, все ще са по-добри от сегашните катили, повярвай ми. Същото се отнася и за президента. Няма как да състави по-лошо правителство от сегашното. Няма шанс.
ЛС
Питето
коментар 09/04/2021, 17:11
Копирай адреса: #155

Advanced Member
Потребител # 81

"Може, може..." както казал отпимиста от един виц. Като ги знам колко ги бива комунетата (дори да говорят английски като летеца), винаги могат да съставят правителства със закопаващи последици, въпреки и напреки качествата на самите министри. Това сме го преживявали нЕколко пъти и все кофти свършваше, ма щом смяташ че точно този път и точно сега ще бъде както трябва. Ей ти нещо за твоя вид "надежда", написно леко, приятно и вярно:

".......... Не би могло да стане. Не би трябвало да стане. Но знае ли човек… този път може пък да стане.

Олян познаваше този вид надежда. От нея си беше изкарвал хляба. Хората знаеха, че човекът въртящ „Тука има — тука нема“ все ще спечели, знаеха, че хора в стеснени обстоятелства не продават пръстени с диаманти за малка част от стойността им, знаеха, че животът обикновево им поднася дървената страна на дървото и знаеха, че боговете обикновено не си избират от цялото население някой средностатистически, с нищо не заслужил смотаняк да му връчат огромно богатство. Само че нима нямаше как само този път, по изключение това да не важи, а? Можеше пък просто да се случи, а?

Ето това беше то — най-голямото от всички съкровища, Надеждата. Един сигурен начин да станеш беден наистина много бързо и да си останеш беден. Може и да си ти. Да, ама няма. ..."

"Пощоряване" Пратчет

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 10/04/2021, 13:00
Копирай адреса: #156

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Питето @ 09/04/2021, 18:11) *
"Може, може..." както казал отпимиста от един виц. Като ги знам колко ги бива комунетата (дори да говорят английски като летеца), винаги могат да съставят правителства със закопаващи последици, въпреки и напреки качествата на самите министри. Това сме го преживявали нЕколко пъти и все кофти свършваше, ма щом смяташ че точно този път и точно сега ще бъде както трябва. Ей ти нещо за твоя вид "надежда", написно леко, приятно и вярно:

".......... Не би могло да стане. Не би трябвало да стане. Но знае ли човек… този път може пък да стане.

Олян познаваше този вид надежда. От нея си беше изкарвал хляба. Хората знаеха, че човекът въртящ „Тука има — тука нема“ все ще спечели, знаеха, че хора в стеснени обстоятелства не продават пръстени с диаманти за малка част от стойността им, знаеха, че животът обикновево им поднася дървената страна на дървото и знаеха, че боговете обикновено не си избират от цялото население някой средностатистически, с нищо не заслужил смотаняк да му връчат огромно богатство. Само че нима нямаше как само този път, по изключение това да не важи, а? Можеше пък просто да се случи, а?

Ето това беше то — най-голямото от всички съкровища, Надеждата. Един сигурен начин да станеш беден наистина много бързо и да си останеш беден. Може и да си ти. Да, ама няма. ..."

"Пощоряване" Пратчет

Колкото и да ни закопаят новите министри, няма да е повече отколкокото сегашните, които са уникални некадърници. Бъди спокоен.
ЛС
Питето
коментар 10/04/2021, 20:24
Копирай адреса: #157

Advanced Member
Потребител # 81

"... Не би могло да стане. Не би трябвало да стане. Но знае ли човек… този път може пък да стане." Упорито си го търсиш, и гаранция, че ще си го причиниш.
Баце, сегашните крадат от ЕС, ама миналите крадяха от тебе, щото ЕС не им даваше. Та ако сегашните станат бивши, кои ще са новите и дали ЕС ще им дава (щото бяха спрели фондовете на един дето не беше ББ) или пак ще им се наложи да те преджобят. Гледаш кои как са се спавяли и си правиш сметката, а не като Лати да го караш на "щото аз така ви казвам".

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 10/04/2021, 21:42
Копирай адреса: #158

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Питето @ 10/04/2021, 21:24) *
"... Не би могло да стане. Не би трябвало да стане. Но знае ли човек… този път може пък да стане." Упорито си го търсиш, и гаранция, че ще си го причиниш.
Баце, сегашните крадат от ЕС, ама миналите крадяха от тебе, щото ЕС не им даваше. Та ако сегашните станат бивши, кои ще са новите и дали ЕС ще им дава (щото бяха спрели фондовете на един дето не беше ББ) или пак ще им се наложи да те преджобят. Гледаш кои как са се спавяли и си правиш сметката, а не като Лати да го караш на "щото аз така ви казвам".

Сегашните крадат и разхищават от всякъде, не само от ЕС. Ами точно това правя, гледам как лошо се справят и не мога да си представя, че ще дойде друг, който още по-лошо ще се справи. То на практика е невъзможно.
Представи си, че националният ни отбор е съставен от футболисти от втора и трета лига, които участват в уредени мачове. Идва обаче нов целекционер, който най-малкото ще състави отбора от футболисти от ефбет лига. Надявам се да извика и фурболисти от чужбина. Ако сгреша, ще си взема думите назад, но няма да се наложи. Не твърдя, че ще дойдат някакви супер професионалисти, но които и да са, ще са по-добри от сегашните.
ЛС
Питето
коментар 11/04/2021, 09:31
Копирай адреса: #159

Advanced Member
Потребител # 81

Е нали точно такъв "нов селекционер" ни докараха по-предишния път, който докара "играчи от чужбина" и ... след като си взе горите, каза на публиката че има сбъркан чип и ББ пое отбора... Къса памет ли имаш, или просто си надъхан от агитката.
И стига с това "по-лошо няма накъде", щото сме имали точно това "по-лошо". Отлично помня хиперинфлацията, дето окраде спестяванията на българите, помня купонна система без война или бедствия, при това същите дето ми го докараха до главата още са в политиката и ако вземат властта ще повторят точно това по-лошо, щото толкова си могат и от ЕС ги режат. Ми не, благодаря, ще взема по-малкото зло, докато не видя в някого нещо по-добро. Нямало как да станело по-зле, бедна ти е фантазията какво могат да ти докарат отбор популисти+ изгладнели комунета. Между другото, комунетата ще бъдат орязани от ЕС фондовете и ще гледат да вземат от тези дето имат (по няколоко апартамента за даване под наем примерно) или от някой с по-големичък доход, който им е под ръка... което съвсем не е цел на хора, дето ЕС им отпуска щедро фондове, и само трябва да си направят схема с правилни фирми. Сещаш ли се, мотивите са еднакви, обаче възможностите са различни.

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 11/04/2021, 17:32
Копирай адреса: #160

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Питето @ 11/04/2021, 10:31) *
Е нали точно такъв "нов селекционер" ни докараха по-предишния път, който докара "играчи от чужбина" и ... след като си взе горите, каза на публиката че има сбъркан чип и ББ пое отбора... Къса памет ли имаш, или просто си надъхан от агитката.
И стига с това "по-лошо няма накъде", щото сме имали точно това "по-лошо". Отлично помня хиперинфлацията, дето окраде спестяванията на българите, помня купонна система без война или бедствия, при това същите дето ми го докараха до главата още са в политиката и ако вземат властта ще повторят точно това по-лошо, щото толкова си могат и от ЕС ги режат. Ми не, благодаря, ще взема по-малкото зло, докато не видя в някого нещо по-добро. Нямало как да станело по-зле, бедна ти е фантазията какво могат да ти докарат отбор популисти+ изгладнели комунета. Между другото, комунетата ще бъдат орязани от ЕС фондовете и ще гледат да вземат от тези дето имат (по няколоко апартамента за даване под наем примерно) или от някой с по-големичък доход, който им е под ръка... което съвсем не е цел на хора, дето ЕС им отпуска щедро фондове, и само трябва да си направят схема с правилни фирми. Сещаш ли се, мотивите са еднакви, обаче възможностите са различни.

Мислиш, че "царското" правителство беше по-лошо от сегашното? Верно ли го мислиш? unsure.gif Не че беше стока, но имаше огромен икономически разстеж.
Не мога да си спомня какви бели направи през 2017 година служебното правителство на Радев. Нямам спомен да са ни рязали еврофондовете.
БСП няма шанс да управлява отново, не се притеснявай.
ЛС
Питето
коментар 11/04/2021, 18:01
Копирай адреса: #161

Advanced Member
Потребител # 81

И днес си по-беден и по-зле от при царя ли? А през 800те дни растеше... от няма накъде, щото във всичкото държави наоколо растеше БВП-то. Скачени съдове, ама ние не пълнехме съседните, а те нас.

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 11/04/2021, 18:16
Копирай адреса: #162

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Питето @ 11/04/2021, 19:01) *
И днес си по-беден и по-зле от при царя ли? А през 800те дни растеше... от няма накъде, щото във всичкото държави наоколо растеше БВП-то. Скачени съдове, ама ние не пълнехме съседните, а те нас.

По принцип тогава печелих повече от сега. Тогава бях още съвсем млад. Занимавах се активно с бизнес. Вярно е, че сега съм още по-богат, въпреки правителството, но какво значение имам аз?
Що, то до миналата година нямаше ли разтеж плюс еврофондове, които и сега ги има.
ЛС
Питето
коментар 11/04/2021, 19:52
Копирай адреса: #163

Advanced Member
Потребител # 81

ББ ти взе бизнеса, или просто ти сам си реши да смениш посоката...
Между другото, ако сега някоя от партиите след ГЕРБ състави кабинет, той ще е много по-зле от кабинет на Борисов, щото ще са зависими от депутатите на ГЕРБ, БСП или ДПС, и ще им прокарват схемите за да не паднат от власт. То и ГЕРБ ще са зависими от чужди депутати, но най-малко и най-лесно ще могат да комбинират между другите партии необходимата подкрепа. В смисъл, ще са най-малко зависими и ще са мераклии да пускат аванта на останалите (да прокарват и техните цели), щото "наказателния вот" си го биваше и ще им подейства "сговорчиво". Та си мисля, дето си се объркал, че "новите министри ще са по-добри от сегашните". Дори да са истински експерти в своята област, ще бъдат принудени да правят простотии.

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 11/04/2021, 21:48
Копирай адреса: #164

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Питето @ 11/04/2021, 20:52) *
ББ ти взе бизнеса, или просто ти сам си реши да смениш посоката...
Между другото, ако сега някоя от партиите след ГЕРБ състави кабинет, той ще е много по-зле от кабинет на Борисов, щото ще са зависими от депутатите на ГЕРБ, БСП или ДПС, и ще им прокарват схемите за да не паднат от власт. То и ГЕРБ ще са зависими от чужди депутати, но най-малко и най-лесно ще могат да комбинират между другите партии необходимата подкрепа. В смисъл, ще са най-малко зависими и ще са мераклии да пускат аванта на останалите (да прокарват и техните цели), щото "наказателния вот" си го биваше и ще им подейства "сговорчиво". Та си мисля, дето си се объркал, че "новите министри ще са по-добри от сегашните". Дори да са истински експерти в своята област, ще бъдат принудени да правят простотии.

Станах държавен служител и нямаше как да продължа с бизнеса.
Кой ти каза, че непременно ще има кабинет на малцинството? Може и така да стане, но нищо не се знае.
Ако има ще е подкрепен от БСП и ДПС, но правителството не е длъжно да се съобразява с тях. Като не го харесват, да му искат вот на недоверие. Вероятно ще изкарат само няколко месеца за да променят изборния закон и ако могат да разкрият някоя от далаверите на предишните.
ГЕРБ нямат и теоритична възможност да съставят правителство.
ЛС
Питето
коментар 12/04/2021, 16:50
Копирай адреса: #165

Advanced Member
Потребител # 81

Ще променят изборния закон, ама ще им трябва помощ я от ГЕРБ, я от БСП, я от ДПС, които пък току-така няма да си вкарат автогол... Всъщност дали ще променят закона няма значение, докато гласуват половината от имащите право на глас. При такъв непукизъм, за да мръдне нещо в някаква посока ще трябва я задължително гласуване да въведат, я НАП да пусне промоция -5% от данъците на всеки гласувал.
Иначе "си стиснахме ръцете", че ББ не ти е откраднал бизнеса, нито че някой негов министър те е прецакал и си обеднял. Че и синья зона ти направиха, да не ти тровят въздуха по центъра...

--------------------
ЛС
Бай Ганьо
коментар 12/04/2021, 17:54
Копирай адреса: #166

Форумен трол
Потребител # 26

И цялото население да гласува все тая.
Българи ще бъдат избрани.
Сатpuccinoto ми се сърди, но тези дето рипаха са по-зле от комунистите.
Иди във Фрогнюза и чети коментарите.
Там ако кажеш нещо в подкрепа на Бойко си моментално оплют, обруган и напсуван. Няма бан за тях.
Не търпят друго мнение. И ако продължиш с подкрепата си след време те банват.
А жабите се имат за свободна медия.
Имам трети профил вече.
Спрях да пиша.
Ако това им е свободата-мерси.
Това съм го сърбал вече.
Достатъчно ми беше да се убедя в съмненията си.

Това съобщение е било редактирано от Бай Ганьо на 12/04/2021, 17:55
ЛС
Питето
коментар 12/04/2021, 18:42
Копирай адреса: #167

Advanced Member
Потребител # 81

Абе не е "все тая", щото нагласения (купен, мъртви души, шашмите с бюлетините) вот остава минимален процент и отпада, и тогава не се знае знае ли се. Отделно, че негласувалите имат потенциала да вкарат една партия с повече от половината депутати в парламента, което автоматично "сгъва" сегашните играчи...

--------------------
ЛС
Бай Ганьо
коментар 12/04/2021, 20:19
Копирай адреса: #168

Форумен трол
Потребител # 26

Проблемът е, че половината избиратели няма за кого да гласуват.
Не че не искат.
Аз съм в това число.
ЛС
Питето
коментар 12/04/2021, 21:44
Копирай адреса: #169

Advanced Member
Потребител # 81

Ако си наясно "защо", намираш и "за кого". Търсенето определя предлагането, ама платежоспособното търсене, което в нашия случай е гласоподавателното... В смисъл, че докато не гласуваш, ще ти пробутват едно и също всеки път (щото си пасивен и така става на тяхната), и няма шанс да се появи "за кого". Нищо де, казват че на умните евреи им трябвали 40 години мотане из пустинята, та има да мине още време докато усвоим урока.

--------------------
ЛС

Отговори в темата
- lati1960   Прогнози и анализи   02/04/2021, 20:16
- - Mukaveev   Как не сложи опция за залагане.......   02/04/2021, 20:57
|- - Питето   Опасно е — може да го разорят залозите...   03/04/2021, 09:32
|- - lati1960   Цитат(Mukaveev @ 02/04/2021, 21:57) Как не сложи опц...   03/04/2021, 11:46
- - Catpuccino   ..верно ли бе...толкова манипулирани ли има... ...   03/04/2021, 01:04
|- - Shade   Цитат(Catpuccino @ 02/04/2021, 16:04) верно ли бе..., т...   03/04/2021, 02:29
||- - lati1960   Цитат(Shade @ 03/04/2021, 03:29) Само опиращите се ...   03/04/2021, 11:51
||- - Catpuccino   ...вярваща съм...в себе си и мразеща кочината....   03/04/2021, 12:56
||- - Shade   Цитат(Catpuccino @ 03/04/2021, 03:56) ...вярваща съм... ...   03/04/2021, 17:04
|- - lati1960   Цитат(Catpuccino @ 03/04/2021, 02:04) ..верно ли бе...т...   03/04/2021, 11:48
|- - Catpuccino   ...ще стане...как ...питаш сложни неща Аз на пе...   03/04/2021, 13:02
|- - lati1960   Цитат(Catpuccino @ 03/04/2021, 14:02) ...ще стане...как ...   03/04/2021, 13:23
||- - Catpuccino   Това е кучето ми Вероятно ще му хреса на Бу...   03/04/2021, 13:50
||- - lati1960   Цитат(Catpuccino @ 03/04/2021, 14:50) Това е кучето м...   03/04/2021, 19:04
||- - Catpuccino   проблемът с хумора е в твоето устройство Г...   04/04/2021, 23:43
||- - Бай Ганьо   Лати е прав. Гласувала си за Маджо с парите ...   05/04/2021, 09:25
|||- - Catpuccino   А предлагаш дружно да подкрепим ортака на М...   05/04/2021, 10:13
|||- - Alexfield   Е то бай Ганьо си троли тук от как се е появи...   05/04/2021, 16:55
|||- - Бай Ганьо   Не съм предложил нищо. Казах, че няма да глас...   05/04/2021, 17:19
||- - lati1960   Цитат(Catpuccino @ 05/04/2021, 00:43) проблемът с хум...   05/04/2021, 17:47
||- - Catpuccino   Да, пукнатината е дълбока и необратима. Няма...   05/04/2021, 22:49
||- - lati1960   Цитат(Catpuccino @ 05/04/2021, 23:49) Да, пукнатината...   06/04/2021, 18:42
|- - Shade   Цитат(Catpuccino @ 03/04/2021, 04:02) Аз на пети отно...   03/04/2021, 17:10
|- - Бай Ганьо   Ако Божков пак плати ще дойда и аз.   03/04/2021, 17:46
||- - Catpuccino   тая плочица от кой век е дето я въртиш   04/04/2021, 23:40
|- - Питето   И като изринеш акото на прасетата, имаш ли к...   03/04/2021, 17:55
- - evanka   Хвърлих поглед на четирите последни в твоя ...   03/04/2021, 10:05
|- - lati1960   Цитат(evanka @ 03/04/2021, 11:05) Хвърлих поглед на...   03/04/2021, 12:01
|- - Питето   Цитат(evanka @ 03/04/2021, 11:05) ...На свестните хо...   03/04/2021, 12:26
|- - Dani   Цитат(evanka @ 03/04/2021, 11:05) Хвърлих поглед на...   09/04/2021, 19:05
- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 02/04/2021, 21:16) Здравейте! Пър...   03/04/2021, 11:38
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 03/04/2021, 12:38) Значи ко...   03/04/2021, 12:11
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 03/04/2021, 13:11) Без ДПС. Не че ДП...   04/04/2021, 13:31
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 04/04/2021, 14:31) Без тях ...   04/04/2021, 18:37
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 04/04/2021, 14:31) Без тях ...   05/04/2021, 18:43
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 05/04/2021, 19:43) Очертава се ВМРО...   05/04/2021, 23:20
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 06/04/2021, 00:20) Аз мисля...   06/04/2021, 18:27
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 06/04/2021, 19:27) Значи ще се ходи ...   07/04/2021, 13:22
|- - Бай Ганьо   Божков ще извади ено голямо нищо. Той направ...   07/04/2021, 16:37
||- - Радио Ереван   Цитат(Бай Ганьо @ 07/04/2021, 17:37) Божков ще и...   07/04/2021, 18:46
||- - Питето   Докато мразят ще рипат нахалос. Наказателни...   07/04/2021, 19:53
||- - lati1960   Цитат(Питето @ 07/04/2021, 20:53) Докато мразят ...   07/04/2021, 21:31
||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 07/04/2021, 20:53) Докато мразят ...   08/04/2021, 12:22
|||- - Питето   Абе то не е като да правиш коремни пред каме...   08/04/2021, 20:06
|||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 08/04/2021, 21:06) Абе то не е кат...   08/04/2021, 22:11
|||- - Питето   "Може, може..." както казал отпимиста от ...   09/04/2021, 17:11
|||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 09/04/2021, 18:11) "Може, може.....   10/04/2021, 13:00
||||- - Бай Ганьо   И как те закопаха сегашните управляващи? Не ...   10/04/2021, 13:20
|||||- - Радио Ереван   Цитат(Бай Ганьо @ 10/04/2021, 14:20) И как те зак...   10/04/2021, 18:03
|||||- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 10/04/2021, 19:03) Писал съ...   10/04/2021, 18:18
|||||- - Радио Ереван   Цитат(D-rA @ 10/04/2021, 19:18) Който и да управ...   10/04/2021, 21:48
|||||- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 10/04/2021, 22:48) Не забра...   10/04/2021, 23:53
|||||- - Радио Ереван   Цитат(D-rA @ 11/04/2021, 00:53) Примерът ти не е...   11/04/2021, 17:33
|||||- - Питето   Ти пиши що вашата брънка от синджира не се к...   11/04/2021, 17:57
|||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 11/04/2021, 18:57) Ти пиши що ваш...   11/04/2021, 18:10
|||||- - Питето   Ясно, "всяко стадо си има", стадо... ама в...   11/04/2021, 20:06
|||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 11/04/2021, 21:06) Ясно, "всяко...   11/04/2021, 21:53
|||||- - Питето   Все си мисля, че ако имахте желание, онези ...   12/04/2021, 16:51
||||- - Питето   "... Не би могло да стане. Не би трябвало да ...   10/04/2021, 20:24
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 10/04/2021, 21:24) "... Не би мог...   10/04/2021, 21:42
||||- - Питето   Е нали точно такъв "нов селекционер" ни...   11/04/2021, 09:31
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 11/04/2021, 10:31) Е нали точно т...   11/04/2021, 17:32
||||- - Питето   И днес си по-беден и по-зле от при царя ли? А п...   11/04/2021, 18:01
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 11/04/2021, 19:01) И днес си по-бе...   11/04/2021, 18:16
||||- - Питето   ББ ти взе бизнеса, или просто ти сам си реши ...   11/04/2021, 19:52
||||- - D-rA   Странен е и ковид елемента в ситуацията - т.е...   11/04/2021, 19:58
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 11/04/2021, 20:52) ББ ти взе бизн...   11/04/2021, 21:48
||||- - Питето   Ще променят изборния закон, ама ще им трябва...   12/04/2021, 16:50
||||- - Бай Ганьо   И цялото население да гласува все тая. Бълга...   12/04/2021, 17:54
|||||- - Питето   Абе не е "все тая", щото нагласения (куп...   12/04/2021, 18:42
|||||- - Бай Ганьо   Проблемът е, че половината избиратели няма ...   12/04/2021, 20:19
|||||- - Питето   Ако си наясно "защо", намираш и "за ко...   12/04/2021, 21:44
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 12/04/2021, 17:50) Ще променят из...   12/04/2021, 19:53
||||- - Питето   КС е прав, щото негласуващите сами се санкци...   12/04/2021, 21:31
|||- - wal   ЦитатТова сме го преживявали нЕколко пъти и...   10/04/2021, 20:38
||- - Бай Ганьо   Площадните лумпени вече започнаха да се рит...   08/04/2021, 17:59
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 07/04/2021, 14:22) Не знаеш...   07/04/2021, 19:25
|- - D-rA   Всъщност цялата каша е от полза единствено ...   07/04/2021, 19:39
|- - lati1960   Цитат(D-rA @ 07/04/2021, 20:39) Всъщност цялата...   07/04/2021, 20:31
|- - D-rA   Слави Трифонов е в цайтнот. Според мен изобщ...   07/04/2021, 21:57
|- - lati1960   Да, в безисходица е. А шоу ще има със сигурно...   08/04/2021, 18:01
- - The_Purifier   Според мен ще са интересни избори, ще има мн...   03/04/2021, 13:06
|- - Catpuccino   ...за дискусия е необходимо ниво каквото реф...   03/04/2021, 13:12
||- - The_Purifier   Цитат(Catpuccino @ 03/04/2021, 14:12) ...за дискусия е ...   03/04/2021, 13:30
||- - Catpuccino   Това е битката при Термопилите ...спартанци...   03/04/2021, 13:57
||- - Радио Ереван   Цитат(The_Purifier @ 03/04/2021, 14:30) "Сражението...   04/04/2021, 13:39
|- - lati1960   Цитат(The_Purifier @ 03/04/2021, 14:06) Според мен ще ...   03/04/2021, 13:24
|- - The_Purifier   Цитат(lati1960 @ 03/04/2021, 14:24) А как виждаш сит...   03/04/2021, 13:31
||- - lati1960   Цитат(The_Purifier @ 03/04/2021, 14:31) Никак не я виж...   03/04/2021, 13:37
||- - The_Purifier   Цитат(lati1960 @ 03/04/2021, 14:37) Утре е вотът. Дай...   03/04/2021, 14:45
|||- - lati1960   Цитат(The_Purifier @ 03/04/2021, 15:45) Говорили сме з...   03/04/2021, 19:17
||- - Бай Ганьо   ГЕРБ - 25% БСП - 20% ИТН - 15% ДПС - 10% ДБ - 7% Изправи ...   03/04/2021, 16:31
||- - lati1960   Цитат(Бай Ганьо @ 03/04/2021, 17:31) ГЕРБ - 25% БСП...   03/04/2021, 19:21
|- - Krapp   Цитат(lati1960 @ 03/04/2021, 13:24) А как виждаш сит...   03/04/2021, 14:14
|- - lati1960   Цитат(Krapp @ 03/04/2021, 15:14) Вота, сам по себе с...   03/04/2021, 19:31
||- - Krapp   Цитат(lati1960 @ 03/04/2021, 19:31) Става дума за ед...   04/04/2021, 13:42
|- - lati1960   Това за посолството е вярно. Хората добре на...   04/04/2021, 19:06
- - ЕксГорски   Мислех да гласувам за lati1960, ама той неще да с...   03/04/2021, 16:32
|- - Бай Ганьо   И аз мисля, че Бойко е пич. Колко прайм минис...   03/04/2021, 16:36
|- - lati1960   Цитат(ЕксГорски @ 03/04/2021, 17:32) Мислех да г...   03/04/2021, 19:39
- - lati1960   Най-важното за изборите до този момент, спор...   04/04/2021, 13:13
- - agrippa   Най-невероятен сценарий: Герб и Бсп не могат...   04/04/2021, 16:12
|- - biggeorge   А дано, ама ...   04/04/2021, 16:25
||- - Питето   вЕрно ли "а дано"? Жоре, третата, четвър...   04/04/2021, 17:06
|- - Krapp   Точно това ми беше подтекста....   04/04/2021, 16:28
|- - lati1960   Цитат(agrippa @ 04/04/2021, 17:12) Най-невероятен с...   04/04/2021, 19:04
- - lati1960   Ето новата ситуация до момента: Към 17.00 ч. из...   04/04/2021, 20:17
|- - Catpuccino   в София убедително намачкване на гробарите ...   04/04/2021, 23:18
|- - lati1960   Цитат(Catpuccino @ 05/04/2021, 00:18) в София убедите...   05/04/2021, 18:03
- - biggeorge   В крайна сметка ГЕРБ загубиха изборите (кое...   04/04/2021, 21:58
|- - D-rA   Цитат(biggeorge @ 04/04/2021, 22:58) В крайна сметка ...   04/04/2021, 22:31
|- - Бай Ганьо   Ако аз съм на мястото на Бойко ще откажа да с...   04/04/2021, 23:09
|- - biggeorge   Буруджиева нещо пак не е разбрала жената. В...   04/04/2021, 23:21
||- - Catpuccino   10х тая ...може да е чела непубликуваната кон...   04/04/2021, 23:34
||- - lati1960   Цитат(Catpuccino @ 05/04/2021, 00:34) 10х тая ...може д...   05/04/2021, 18:34
||- - biggeorge   Според неокончателните сумарни данни на ЦИ...   06/04/2021, 19:30
||- - lati1960   Цитат(biggeorge @ 06/04/2021, 20:30) Според неоконча...   06/04/2021, 19:52
||- - biggeorge   Е, нали Слави Трифонов нееднократно каза, че...   08/04/2021, 21:21
||- - lati1960   Цитат(biggeorge @ 08/04/2021, 22:21) Е, нали Слави Тр...   09/04/2021, 18:56
||- - Питето   Жоре, новия ти телефон има свястна елка, та х...   09/04/2021, 19:37
||- - D-rA   В името на заплатката, ще го подкрепят да на...   09/04/2021, 19:49
||- - Питето   Има го момента индивидуално със заплатите, ...   11/04/2021, 18:04
||- - D-rA   Цитат(Питето @ 11/04/2021, 19:04) Има го момента...   11/04/2021, 20:33
|- - Catpuccino   хахахахахах това виц ли беше не мога да спр...   04/04/2021, 23:31
|- - lati1960   Цитат(D-rA @ 04/04/2021, 23:31) Дали?Ето мнение ...   05/04/2021, 18:19
|- - D-rA   Цитат(lati1960 @ 05/04/2021, 19:19) Според теб как щ...   06/04/2021, 19:49
|- - lati1960   Цитат(D-rA @ 06/04/2021, 20:49) Четох някъде в д...   06/04/2021, 20:24
|- - Dani   Цитат(lati1960 @ 06/04/2021, 21:24) Писах и аз някъ...   09/04/2021, 19:13
|- - lati1960   Цитат(Dani @ 09/04/2021, 20:13) Ами няма да я сдада...   09/04/2021, 20:50
|- - D-rA   Имай предвид че Сл. Трифонов познава ужастн...   09/04/2021, 22:54
|- - lati1960   Много правилно разсъждаваш. Вече писах в то...   10/04/2021, 14:15
|- - Shade   Цитат(lati1960 @ 10/04/2021, 05:15) Ако информацият...   10/04/2021, 17:17
||- - lati1960   Добре. Без многословие какво очаквам да ста...   10/04/2021, 19:34
||- - lati1960   По точките ти: 1. Борисов и ГЕРБ са докарали с...   10/04/2021, 19:37
|- - agrippa   И аз не вярвам Дългуча да се заинати за нови ...   10/04/2021, 19:25
|- - lati1960   Цитат(agrippa @ 10/04/2021, 20:25) И аз не вярвам Дъ...   10/04/2021, 19:49
|- - agrippa   Цитат(lati1960 @ 10/04/2021, 11:49) Точно това ще се ...   10/04/2021, 20:01
|- - lati1960   Цитат(agrippa @ 10/04/2021, 21:01) Тия и някои други...   11/04/2021, 19:43
- - Alexfield   Актуалният въпрос вече е: Кой ще участва в “...   05/04/2021, 19:26
|- - D-rA   Ако са почтени към избирателите си - никой, н...   05/04/2021, 19:38
|- - lati1960   Цитат(Alexfield @ 05/04/2021, 20:26) Актуалният въпр...   05/04/2021, 19:42
|- - Catpuccino   А защо да се бягаот нови избори, вече органи...   05/04/2021, 22:52
||- - lati1960   Цитат(Catpuccino @ 05/04/2021, 23:52) А защо да се бяг...   06/04/2021, 18:09
|- - agrippa   Цитат(lati1960 @ 05/04/2021, 11:42) Много сполучлив...   06/04/2021, 20:24
||- - lati1960   Цитат(agrippa @ 06/04/2021, 21:24) Вид чудо: някоя п...   09/04/2021, 21:07
|- - wal   Какво беше това ИТН?!Не беше ли Их Там Нет?...   10/04/2021, 20:35
- - lati1960   Ето крайните резултати обявени от ЦИК след 1...   06/04/2021, 17:57
- - D-rA   Един интересен анализ на Явор Дачков:ЦитатБ...   11/04/2021, 00:03
- - lati1960   Цитат(D-rA @ 11/04/2021, 01:03) Един интересен ...   11/04/2021, 20:10
- - D-rA   Звучи доста достоверно за да се случи... Почв...   11/04/2021, 20:13
- - lati1960   Цитат(D-rA @ 11/04/2021, 21:13) Звучи доста дос...   11/04/2021, 21:48

Closed TopicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 17/04/2021, 00:32
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test