Стой си у дома - спаси Живота
test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Стиснат мъж
Sweet_dream
коментар 06/03/2019, 21:33
Копирай адреса: #1

Newbie
*
Група: Потребители
Съобщения: 5
Регистриран: 06/03/2019
Потребител # 509

Здравейте. Отскоро излизам с мъж, чието достойнство (10 см в ерекция) не е от най-големите и почти не изпитвам никакво удоволствие. Когато излизаме по заведения аз винаги предлагам да си платя мояата част и така става почти всеки път, в редките случаи когато реши той да плати(сметките не надвишават 10 лв) той ми заявява: следващия път ти. Толкова ми е смешно и пресметливо и жалко, че няма докъде...Да остана ли с него...Как мислите права ли съм или обръщам внимание на такива неща....или съм повърхностна?

Това съобщение е било редактирано от Sweet_dream на 06/03/2019, 21:54
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic
D-rA
коментар 06/03/2019, 21:40
Копирай адреса: #2

Advanced Member
Група: Administrators
Съобщения: 956
Регистриран: 20/03/2017
Потребител # 4

Странен окомер - всичко към 10 приравняваш sunbathing.gif

--------------------
ЛС
Sweet_dream
коментар 06/03/2019, 21:41
Копирай адреса: #3

Newbie
*
Потребител # 509

Цитат(D-rA @ 06/03/2019, 21:40) *
Странен окомер - всичко към 10 приравняваш sunbathing.gif

Смешно е, но относително е така.... та какво мислите по върпоса?
ЛС
Тарабас
коментар 06/03/2019, 21:51
Копирай адреса: #4

Обикновен кавал
Група: Редовни потребители
Съобщения: 790
Регистриран: 01/06/2017
От: Андромеда
Потребител # 18

За сметките и парите на знам, ама 10 санта не. Бегай! Щом сега не те кефи, готова ли си цял живот да си с тази солета. След едно друго време любовта минава, остава една гола пишка. И тя ако е 10 санта, си ебало мамата.

А тва за сметките е доста селско. Де го намери тоя късокурестия тънкопортфелник?

Това съобщение е било редактирано от Тарабас на 06/03/2019, 21:56

--------------------
На човек който не пие не мож му има доверие...
ЛС
Sweet_dream
коментар 06/03/2019, 21:57
Копирай адреса: #5

Newbie
*
Потребител # 509

Цитат(Тарабас @ 06/03/2019, 21:51) *
За сметките и парите на знам, ама 10 санта не. Бегай! Щом сега не те кефи, готова ли си цял живот да си с тази солета. След едно друго време любовта минава, остава една гола пишка. И тя ако е 10 санта, си ебало мамата.

А тва за сметките е доста селско. Де го намери тоя късокурестия тънкопортфелник?

Т.е неговото поведение не е нормално? Нямам много опит с мъжете и не знам дали съм права...
ЛС
Тарабас
коментар 06/03/2019, 22:15
Копирай адреса: #6

Обикновен кавал
Съобщения: 790
От: Андромеда
Потребител # 18

Сега, тва със сметките има много лица. Може просто да няма пари, случва се. И това са хора. Може да е просто едно тъпо, селко парче. При нас е традиция, особено при мъже, които имат да компенсират примерно една малка пишка, да скачат да платят сметката. Въпрос е на его. В западния свят парите не са такъв елементарен фактор и е нормално жаната да си плати.
Но според мен това трябва да те плаши. Аз ще се върна на първия си пост. 10 см чурка си е за ТЕЛК. Човека си е за инвалидна пенсия. Това трябва да те тревожи, а не парите. В отношенията между половете стои най-отпред сексът. Дали ще си го признаеш или не, дали ти харесва тезата или не, все тая. Ако не те задоволява, бегай!

Това съобщение е било редактирано от Тарабас на 06/03/2019, 22:22

--------------------
На човек който не пие не мож му има доверие...
ЛС
Sweet_dream
коментар 06/03/2019, 23:01
Копирай адреса: #7

Newbie
*
Потребител # 509

Цитат(Тарабас @ 06/03/2019, 22:15) *
Сега, тва със сметките има много лица. Може просто да няма пари, случва се. И това са хора. Може да е просто едно тъпо, селко парче. При нас е традиция, особено при мъже, които имат да компенсират примерно една малка пишка, да скачат да платят сметката. Въпрос е на его. В западния свят парите не са такъв елементарен фактор и е нормално жаната да си плати.
Но според мен това трябва да те плаши. Аз ще се върна на първия си пост. 10 см чурка си е за ТЕЛК. Човека си е за инвалидна пенсия. Това трябва да те тревожи, а не парите. В отношенията между половете стои най-отпред сексът. Дали ще си го признаеш или не, дали ти харесва тезата или не, все тая. Ако не те задоволява, бегай!

Не може ли по някакъв начин да му подскажа, че това негово поведение ме дразни и той да се промени, а ако не се, да го зарежа?
ЛС
New
коментар 06/03/2019, 23:19
Копирай адреса: #8

Advanced Member
Група: Глобални модератори
Съобщения: 5 037
Регистриран: 22/03/2017
Потребител # 7

Най-голямата грешка на една жена е да си мисли, че може да промени мъжа. Това никога не се случва.

--------------------
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно". Уолтър Липман
ЛС
Горския
коментар 07/03/2019, 11:39
Копирай адреса: #9

Advanced Member
Съобщения: 672
От: France
Потребител # 36

Цитат(Тарабас @ 06/03/2019, 21:51) *
За сметките и парите на знам, ама 10 санта не. Бегай!

Ама я си представи, че и Фи-то му е ... 10 санта - това доста компенсира! biggrin2.gif angel2.gif

--------------------
"Когато задуха вятърът на промяната, глупакът строи стена за да си направи зАвет, а умният строи вятърна мелница"
стара китайска мъдрост
ЛС
Shade
коментар 07/03/2019, 16:00
Копирай адреса: #10

Advanced Member
Съобщения: 1 149
Потребител # 19

Цитат(Sweet_dream @ 06/03/2019, 11:33) *
Здравейте. Отскоро излизам с мъж, чието достойнство (10 см в ерекция) не е от най-големите и почти не изпитвам никакво удоволствие. Когато излизаме по заведения аз винаги предлагам да си платя мояата част и така става почти всеки път, в редките случаи когато реши той да плати(сметките не надвишават 10 лв) той ми заявява: следващия път ти. Толкова ми е смешно и пресметливо и жалко, че няма докъде...Да остана ли с него...Как мислите права ли съм или обръщам внимание на такива неща....или съм повърхностна?

Може би човекът компенсира малък уй с голямо сърце. Ето, предлагаш ти да си платиш в кръчмата. Съответно той не ти отказва, за да уважи еманципираността ти и да не допусне да се почувстваш държанка.
В крайна сметка ще ти се наложи да определиш приоритетите си. Имаш избор между носителя на любовта и носителя на секса. Големината на кой от двата органа усещаш като предпоставка за по-голямо удовлствие? Освен секса и кръчмите има ли още нещо, което да ви свързва? Общи интереси като предпоставка за добро приятелство, което да премине в любов? Или желанията ти попадат и се ограничават в сферата на влияние на Дон Корлеоне (алкохол, секс, хазарт)? misli.gif

Това съобщение е било редактирано от Shade на 07/03/2019, 16:03

--------------------
Things should be made as simple as possible, but not any simpler.
-
ЛС
The_Purifier
коментар 07/03/2019, 20:00
Копирай адреса: #11

Advanced Member
Съобщения: 232
Потребител # 28

Остани с него. Изглежда тарикат човек.

--------------------
ЛС
Persian
коментар 08/03/2019, 17:17
Копирай адреса: #12

Advanced Member
Съобщения: 1 205
Потребител # 17

Цитат(Sweet_dream @ 06/03/2019, 21:33) *

Отскоро излизам с мъж, чието достойнство (10 см в ерекция) не е от най-големите и почти не изпитвам никакво удоволствие.
- Да smile.gif
Не е от най-големите. Липсват около още 20см.

Когато излизаме по заведения аз винаги предлагам да си платя мояата част и така става почти всеки път
- В днешно време май така стоят отношенията между половете. Явно за да се избегнат други работи.
Video

в редките случаи когато реши той да плати(сметките не надвишават 10 лв) той ми заявява: следващия път ти.
- Не е важно в какъв панталон ще си. Важното е с какво ще го съчетаеш.
Така и с кинтите, защото не при всеки са в изобилие, но едни и същи неща могат да се хапнат на различна цена.

Толкова ми е смешно и пресметливо и жалко, че няма докъде...
- И на мен.
Никога не съм понасял дребнавите и жалки душици.

Да остана ли с него...Как мислите права ли съм или обръщам внимание на такива неща....или съм повърхностна?
- Колко да си повърхностна smile.gif
Фактите са:
1 - 10 см в ерекция
2 - почти не изпитвам никакво удоволствие
3 - Когато излизаме по заведения аз винаги предлагам да си платя моята част
4 - когато реши той да плати ми заявява: следващия път ти

По точка 1 в някои държави се води нормален размер 10-11см.
По точка 2, ти си знаеш. Но каквото е при теб, това е и при него. Освен напасване трябва и умение.
По 3 и 4 свързано с 1 и 2 няма нещо, което да те задържи в любовна връзка, а особено 3 и 4 не може да става дума и за приятелски отношения.

Има една приказка: Бог - дал, Бог - взел, ама на него май-повечко му е взето.

ЛС
Persian
коментар 08/03/2019, 17:37
Копирай адреса: #13

Advanced Member
Потребител # 17

Цитат(Sweet_dream @ 06/03/2019, 21:57) *
Т.е неговото поведение не е нормално?

Напротив, за някои е абсолютно нормално, за други - не
Зодиакално погледнато е нормално за някои от зодиите и не е нормално за други зодиакални знаци, но с течение на годините се появи и една друга разлика:
Не може да се сравнява един мъж роден, да кажем 1952г. с един бръснат задник, роден 1992г.
И още нещо. За един истински мъж най-голямата обида е, да излезе с жена и жената да плати, та камо ли жената да си плати нейната сметка а той неговата.

Ужасно е братче sad.gif
Нито вече има с кой да излезете като жени, нито има вече кой да ви тресне като къ си требе.

ЛС
Alexfield
коментар 08/03/2019, 22:14
Копирай адреса: #14

Шеф на водопад
Група: Администратори
Съобщения: 1 782
Регистриран: 17/03/2017
Потребител # 1

Перси, един технически въпрос: Трябва ли да ти е окосмен задникът, за да си в състояние да си "треснеш" жената?

--------------------
Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.
ЛС
Persian
коментар 08/03/2019, 22:23
Копирай адреса: #15

Advanced Member
Потребител # 17

Цитат(Alexfield @ 08/03/2019, 22:14) *

Не е задължително щом можеш да я треснеш smile.gif
ЛС
Thursday Next
коментар 08/03/2019, 22:32
Копирай адреса: #16

видна мотика
Група: Administrators
Съобщения: 1 808
Регистриран: 19/03/2017
Потребител # 3

Цитат
или съм повърхностна?

Ако считаш, че между двете има някаква връзка, наистина си повърхностна.

Инак ти си решаваш кое ти е по-важно: да си сексуално удовлетворена или да си финансово осигурена. Но понеже в този случай явно и по двата параграфа си изтеглила късата клечка, не виждам какво изобщо има да се коментира.

--------------------
I'm sarcastic and have a smartass attitude. It's a natural defense against drama, bullshit and stupidity.
ЛС
Alexfield
коментар 09/03/2019, 00:38
Копирай адреса: #17

Шеф на водопад
Група: Администратори
Съобщения: 1 782
Регистриран: 17/03/2017
Потребител # 1

Струва ми се, че лирическата героиня иска някой да я убеждава, как си струва хем да страда от малкия инструмент на кандидат-любовника, хем да се обяснява как е нормално едва ли не да си плаща, че е с него.
Моме: Ако искаш да си с него, размерът на чурката му ще ти е най-малкият проблем.
Но щом го поставяш на обсъждане, очевидно проблемите ти са други. Кажи сега честно: Ти искаш ли някой да ти плаща сметките и колко голям трябва да му е, за да му позволиш?

--------------------
Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.
ЛС
agrippa
коментар 13/03/2019, 03:21
Копирай адреса: #18

Advanced Member
Съобщения: 607
Регистриран: 27/06/2017
От: Far Far Away
Потребител # 123

А трябва ли мъжът да е богат, щедър и надарен? Това са "полови стереотипи" един вид. На мене ми е чудно, че някой пита какво да прави по форуми, а не си прави каквото си реши или му харесва. Всичко зависи дали имаш друг избор и искаш ли, трябва ли да си с някакъв мъж. Ако си пасвате, защо пък да не сте заедно.

Да, няма безплатни почерпки. Ако има в някакъв период, по-късно някой ще иска нещо в замяна, най-вероятно. Или някой ще се усеща длъжен. Може би е добре да си плащаш навреме.

Това съобщение е било редактирано от agrippa на 13/03/2019, 03:21
ЛС
Sweet_dream
коментар 16/03/2019, 12:08
Копирай адреса: #19

Newbie
*
Потребител # 509

Цитат(New @ 06/03/2019, 23:19) *
Най-голямата грешка на една жена е да си мисли, че може да промени мъжа. Това никога не се случва.

Така е, а той е мъж на 30 и кусур години, адвокат, вече установил се, съмнявам се да започне да се променя туку-така.
ЛС
Shade
коментар 16/03/2019, 17:45
Копирай адреса: #20

Advanced Member
Съобщения: 1 149
Потребител # 19

Цитат(Sweet_dream @ 16/03/2019, 03:08) *
Така е, а той е мъж на 30 и кусур години, адвокат, вече установил се, съмнявам се да започне да се променя туку-така.

В реалния живот пълно съвпадение на желанията и мислите между два индивида, извън краткия вълнуващ период на взаимно опознаване, не съществува. Разминаванията са нормално явление и за избягване или туширане на конфликти е нужен компромис и от двете страни.
Споменаваш установени характери, така че първият въпрос, на който би следвало да дадеш отговор, е дали визираш евентуален съвместен живот или просто се развличаш на принципа "яли, пили и се веселили".
Ако е второто и не си доволна, че някой, когото обслужваш сексуално, не те обгрижва достатъчно, тогава бягай от този и потърси друг, който да плаща охотно за старанията ти.
Ако, обаче, допускаш нещо от категорията, позната като "сериозни намерения", би трябвало да дадеш по-задълбочен отговор на въпроса с кой от недостатъците на евентуалния партньор можеш да се примириш и кой недостатък намираш за категорично неприемлив.
За твоя информация хората не се променят директно, а се нагаждат един към друг. За това на човек му е даден разум и гъвкавост. В перспектива нагаждането би могло да доведе до адекватни промени, но също така е възможно в резултат на натрупано напрежение в даден момент да възникне експлозия. Само ти познаваш конкретния човек и би трябвало да намериш тактичен начин за споделяне какво не харесваш и възможности за компенсирането му. От своя страна той би трябвало да направи същото. Нали не си убедена, че си идеална и винаги права?

Това съобщение е било редактирано от Shade на 16/03/2019, 18:26

--------------------
Things should be made as simple as possible, but not any simpler.
-
ЛС

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 28/03/2020, 20:43
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test