test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Транссърфинг - Какво представлява? Практикувате ли го?
viara
коментар 29/05/2020, 09:49
Копирай адреса: #1

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 3 339
Регистриран: 18/11/2019
Потребител # 560

Нямам представа към кои религии се пише и дали изобщо е религия или просто действащ Вселенски закон.
От скоро почнах да го изучавам. Само си дойде при мен това учение.
Такива неща, които никое друго учение не споменава.
Нещо, което е точно по сърцето ми или с цялото си същество го разбирам и приемам, точно за мен.
Който иска и знае повече, може да сподели.
Аз просто съм ... без думи. Благодаря на Вселената.
Основното в учението разбирам е, че всеки има избор, но желанията не са избор и от там голямата обърквация на всички.
Изборите се осъществяват, а не желанията.

И от голямо значение е с какви махала се свързваме, щото има доста деструктивни за нас.
Ето какво пише за егрегорите/махала, сдружения от идеи/
Съвременните концепции за войната изглеждат горе-долу така. На дърво в гората виси гнездо. Там живеят диви пчели, правят мед и хранят децата си. Но идва махалото и обявява на привържениците си: „Това са диви пчели, те са много опасни, затова трябва да ги унищожим или поне да разрушим гнездото им. Не вярвате ли? Вижте сами!" И за­почва да човърка гнездото с пръчка. Пчелите излитат и жилят привържениците. А махалото тържествува: „Виж­дате ли колко са агресивни! Трябва да ги унищожим!"
С каквито и оправдателни лозунги да се прикриват вой­ните и революциите, същността им е една - това е битка на махалата за привърженици. Формите могат да бъдат най-различни, но единствената цел е да се завоюват колко­то се може повече привърженици. Пресните сили са жиз­нена необходимост за махалото, без тях то ще спре, затова битката помежду им е естествена и неизбежна.
След войните и революциите се подреждат по-малко агресивни, но все пак достатъчно жестоки форми на сблъсък. Например борбата за пазари, съперничеството на политическите партии, конкуренцията в икономиката, всевъзможните видове маркетинг, рекламните кампании, идеологическата пропаганда и т.н. Жизнената среда на хо­рата е изградена върху махала, затова всички сфери на дей­ността им са обхванати от конкуренция. Съперничеството се води на всички равнища, започвайки с държавните спо­рове и свършвайки със съревнованието между клубните отбори и отделните хора.
Вадим Зеланд

Това съобщение е било редактирано от viara на 29/05/2020, 09:59
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
trаnsalp
коментар 29/05/2020, 12:45
Копирай адреса: #2

Advanced Member
Съобщения: 7 141
Регистриран: 09/06/2017
Потребител # 89

Цитат(viara @ 29/05/2020, 10:49) *
Нямам представа към кои религии се пише и дали изобщо е религия или просто действащ Вселенски закон.
От скоро почнах да го изучавам. Само си дойде при мен това учение.
Такива неща, които никое друго учение не споменава.
Нещо, което е точно по сърцето ми или с цялото си същество го разбирам и приемам, точно за мен.
Който иска и знае повече, може да сподели.
Аз просто съм ... без думи. Благодаря на Вселената.
Основното в учението разбирам е, че всеки има избор, но желанията не са избор и от там голямата обърквация на всички.
Изборите се осъществяват, а не желанията.

И от голямо значение е с какви махала се свързваме, щото има доста деструктивни за нас.
Ето какво пише за егрегорите/махала, сдружения от идеи/
Съвременните концепции за войната изглеждат горе-долу така. На дърво в гората виси гнездо. Там живеят диви пчели, правят мед и хранят децата си. Но идва махалото и обявява на привържениците си: „Това са диви пчели, те са много опасни, затова трябва да ги унищожим или поне да разрушим гнездото им. Не вярвате ли? Вижте сами!" И за­почва да човърка гнездото с пръчка. Пчелите излитат и жилят привържениците. А махалото тържествува: „Виж­дате ли колко са агресивни! Трябва да ги унищожим!"
С каквито и оправдателни лозунги да се прикриват вой­ните и революциите, същността им е една - това е битка на махалата за привърженици. Формите могат да бъдат най-различни, но единствената цел е да се завоюват колко­то се може повече привърженици. Пресните сили са жиз­нена необходимост за махалото, без тях то ще спре, затова битката помежду им е естествена и неизбежна.
След войните и революциите се подреждат по-малко агресивни, но все пак достатъчно жестоки форми на сблъсък. Например борбата за пазари, съперничеството на политическите партии, конкуренцията в икономиката, всевъзможните видове маркетинг, рекламните кампании, идеологическата пропаганда и т.н. Жизнената среда на хо­рата е изградена върху махала, затова всички сфери на дей­ността им са обхванати от конкуренция. Съперничеството се води на всички равнища, започвайки с държавните спо­рове и свършвайки със съревнованието между клубните отбори и отделните хора.
Вадим Зеланд

Аз пък търся закон и алгоритъм, който да напише книга. Казваш криминале, с няколко характеристики и книгата е готова. Пробвах да хвърлям изрязани букви, уж да се наредят в книга, но все безмислици се получаваха. Викам, ще открия закони, които да вършат неща характерни за ЛИЧНОСТИ!!!

Това съобщение е било редактирано от trаnsalp на 29/05/2020, 12:49

--------------------
ЛС
viara
коментар 29/05/2020, 13:18
Копирай адреса: #3

Advanced Member
Потребител # 560

Цитат(trаnsalp @ 29/05/2020, 13:45) *
Аз пък търся закон и алгоритъм, който да напише книга. Казваш криминале, с няколко характеристики и книгата е готова. Пробвах да хвърлям изрязани букви, уж да се наредят в книга, но все безмислици се получаваха. Викам, ще открия закони, които да вършат неща характерни за ЛИЧНОСТИ!!!

ТРАНС-сърфинг ТРАНС-алп?!? Виж ти. Словото ...
Транс - Ан/от Ану/, нас, ран, нар, ра, рат, ар, сат, тас, тан, нат, тар, рас/з/ , раса, сара ...

Цитат: Първото и най-главно условие на успеха е отказването от борба с него. Колкото по-активно се дърпате от досаждащите ви махала, толкова по-активно те ще ви притискат. Можете безкрайно да повтаряте: „Оставете ме на мира! Махнете се от мен!" Струва ви се, че се дърпате от тях, но всъщност ги храните с енергията си и те се лепят още повече към вас.
Освен това нямате право да осъждате и да променяте нищо в този свят. Трябва да приемате всичко като картини на изложба, независимо дали ви харесват или не.

Това съобщение е било редактирано от viara на 29/05/2020, 14:47
ЛС
viara
коментар 29/05/2020, 14:43
Копирай адреса: #4

Advanced Member
Потребител # 560

Втора глава/първа книга, цитат Вадим Зеланд/
РЕЗЮМЕ
Махалото се създава от енергията на хората, които мислят в една насока.
Махалото е енергоинформационна структура.
Махалото фокусира мислената енергия на привърже­ника си на своята честота.
Между махалата се води жестока битка за привърже­ници.
Деструктивното махало натрапва на привърженици­те си чужди за тях цели.
Махалото използва чувствата на хората, примамвай­ки ги в мрежите си.
Ако активно не искате нещо, то ще дойде в живо­та ви.
Да се освободите от махалото, значи да го изхвърли­те от живота си.
Да го изхвърлите не означава да го избягвате, а да го игнорирате.
За да спрете махалото, е необходимо да нарушите сце­нария на играта.
Благотворната визуализация „меко" спира човека-махало.
Енергията на спрялото махало преминава във вас.
Проблемите се решават чрез проваляне или спиране на създалите ги махала.
За да решите проблемите си, отдайте се под аренда.
За да избегнете висящото състояние, намерете ваши­те махала.
Необходимо е да си изработите навика да помните всичко това.

Това съобщение е било редактирано от viara на 29/05/2020, 14:43
ЛС
viara
коментар 29/05/2020, 16:38
Копирай адреса: #5

Advanced Member
Потребител # 560

ИЗБРАНИ ЦИТАТИ - Вадим Зеланд

Щом не искате да имате нещо, просто не мислете за него, равнодушно го отминавайте и то ще изчезне от живота ви.” Когато мислите, че се борите против "злото", всъщност го увеличавате. Какво е решението ? Най-доброто решение е игнорирането. Игнориране не означава да избягвате, а да НЕ реагирате – нито положително, нито отрицателно, да НЕ отдавате енергия. Не казвам да не правите нищо. Ако имате възможност да направите нещо, дори и малко - сторете го, а след това се съсредоточете върху хубавите неща в живота. Никога не се бори СРЕЩУ нещо, бори се ЗА нещо.
Не се бори против злото, а увеличавай доброто.
Не се бори против болестта, а се съсредоточи върху оздравителния процес.
Не се бори с негативизма и не убеждавай негативистите в правотата си, а се съсредоточи върху положителното, върху положителните хора около теб.
Не се бори с бедността, а се съсредоточи върху това, което вече имаш."

Има множество книги, в които пише как да постигнеш успех, да станеш богат и щастлив. Примамлива перспекти­ва - кой не го иска? Но като отвориш подобно издание, виждаш някакви упражнения, медитации, изискващи упо­рита работа. Веднага ти става криво. И без това животът ти е непрекъснат изпит, а те ти предлагат отново да се напря­гаш и да изстискваш нещо от себе си.
Убеждават те, че си несъвършен и точно затова трябва­ло да се промениш, иначе нямало да постигнеш нищо. Да, вероятно не си съвсем доволен от себе си, но дълбоко в душата си изобщо не ти се иска да се променяш. И много правилно, че не ти се иска. Кой би могъл да знае какъв тряб­ва да бъдеш? Не е нужно да се променяш. Изходът не е там, където го търсиш...

Нещо велико ... голямата лъжа, къде била ... Четете:

От модела на вариантите следва, че човек сам твори съдбата си. И въпреки това концепцията за съдбата в транссърфинга се различава от общоизвестните. Къде е разликата? Там, че можете да избирате своето щастие, а не да се борите за него. Не бързайте тутакси да приемете или да отхвърлите модела на вариантите. Просто си за­дайте въпроса: какво сме постигнали в борбата със света за своето щастие? Всеки решава сам за себе си дали да продължава в този дух или все пак да опита и друг начин. Защото можеш да изгубиш цял живот в борба и да не по­стигнеш нищо. Не е ли по-лесно да накараш света сам да тръгне насреща ти? Та нали точно това му е работата - да реализира вашия избор.

Избраната поръчка се изпълнява винаги и безусловно. Но изборът не е желание, а нещо друго, какво - тепърва ще разберете. Желанията се изпълняват само в приказките. Точно затова се е утвърдило убеждението, че да се изпълня­ват те е или много трудно, или е невъзможно.
ЛС
Търсач
коментар 31/05/2020, 09:27
Копирай адреса: #6

Advanced Member
Съобщения: 863
Регистриран: 07/06/2017
Потребител # 79

Цитат(viara @ 29/05/2020, 17:38) *
Не се бори с негативизма и не убеждавай негативистите в правотата си, а се съсредоточи върху положителното, върху положителните хора около теб.
Какво е положителното?

--------------------
Сахаджа Йога е естествена връзка на индивидуалното съзнание с Всепроникващата енергия. Свържете се.
Матей 5:3 Блажени са прекланящите се на Божия Дъх/Пневма/, защото е тяхно Небесното Царство.
ЛС
viara
коментар 16/06/2020, 20:53
Копирай адреса: #7

Advanced Member
Потребител # 560

Цитат(Търсач @ 31/05/2020, 10:27) *
Какво е положителното?

Това което ти носи чиста радост.
ЛС

Отговори в темата
- viara   Транссърфинг - Какво представлява? Практикувате ли го?   29/05/2020, 09:49
- - viara   До скоро не бях се определила какво учение е...   29/05/2020, 10:19
- - trаnsalp   Цитат(viara @ 29/05/2020, 10:49) Нямам представа к...   29/05/2020, 12:45
|- - viara   Цитат(trаnsalp @ 29/05/2020, 13:45) Аз пък търся зак...   29/05/2020, 13:18
|- - viara   Втора глава/първа книга, цитат Вадим Зеланд/...   29/05/2020, 14:43
|- - viara   ИЗБРАНИ ЦИТАТИ - Вадим Зеланд Щом не искате ...   29/05/2020, 16:38
|- - Търсач   Цитат(viara @ 29/05/2020, 17:38) Не се бори с негат...   31/05/2020, 09:27
|- - viara   Цитат(Търсач @ 31/05/2020, 10:27) Какво е положи...   16/06/2020, 20:53
- - Търсач   Изглежда, че си търсач и търсиш. Жадна си за ...   30/05/2020, 08:09
- - viara   Цитат(Търсач @ 30/05/2020, 09:09) Изглежда, че с...   30/05/2020, 09:35
- - Търсач   Цитат(viara @ 30/05/2020, 10:35) Да, щом говори точ...   30/05/2020, 15:59
- - viara   Цитат(Търсач @ 30/05/2020, 16:59) Той самия казв...   30/05/2020, 19:23
- - Търсач   Цитат(viara @ 30/05/2020, 20:23) Не знам защо ти се ...   31/05/2020, 09:25
- - viara   Цитат(Търсач @ 31/05/2020, 10:25) Koй за какво ни ...   31/05/2020, 13:38

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 14/07/2020, 19:23
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test