test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Циганите ..., ли са най-големият проблем на България?
biggeorge
коментар 09/01/2019, 01:27
Копирай адреса: #141

Плямпало, ама се не трае!
Група: Редовни потребители
Съобщения: 774
Регистриран: 02/06/2017
От: Зона 51
Потребител # 51

Гледам новините по телевизията и не вярвам на очите си. blink.gif
Един криминален инцидент се превръща в етнически сблъсък.
Не стига това, ами Министъра на войната Красимир Каракачанов превишава правомощията си и изземва полицейските функции на МВР, както и функциите на органите на местната власт.
Каракачанов: Гетата не се търпят
Каракачанов нареди разчистване на ромските къщи във Войводиново
Цитат
"Циганите в България станаха изключително нагли и търпимостта на българското общество се изчерпа". Това обяви във вторник вицепремиерът и министър на отбраната Красимир Каракачанов (ВМРО) по повод криминалния инцидент в село Войводиново отпреди ден. Двама братя от ромски произход пребиха в центъра на селото 33-годишния военнослужещ Валентин Димов, който се намира в болница в тежко състояние. Заради това Каракачанов нареди събаряне на къщите в ромската махала, които са незаконни. Според местната това власт незаконни са на практика всички ромски къщи в селото.

И още:
Цитат
"Истината е, че трябва да се направи една цялостна програма за решаване на циганския въпрос.“, каза Каракачанов.

Такава програма е направил и Хитлер.
Внимание! Неусетно ви превръщат във фашисти / Или как и защо Хитлер изби хиляди цигани
И сега трябва да чакаме окончателното решение на циганския въпрос от Красимир Каракачанов. ph34r.gif
Цитат
На въпроса къде ще отидат всичките 250 души през зимата, ако къщите бъдат съборени незабавно, министър Каракачанов отговори: "Вземете си ги у вас".

Ако унищожим циганите, България ще цъфне и ще върже ли?
Ако ликвидираме циганите, ще ви увеличат ли заплатата, ще имате ли равен шанс за развитие и живот с този на богатите тук?
Циганите ли са най-големият проблем на България?
Или най-големите проблеми на България са бедността, неграмотността, безработицата, корупцията, произвола на властимащите, нагласените конкурси, високите цени на суровини, стоки, горива и услуги, инфлацията, нарушаването на свободата на словото? huh.gif
Кой всъщност е най-големият проблем на България?
И защо младите хора продължават да бягат от България, след като живеем в земния рай, в новия Златен век, в държавата-лична собственост на Бойко Борисов?

На мен събитията от Войводиново ми напомнят на подобни ситуации в Катуница, Гърмен, Раднево, Сливен, Мъглиж.
И всеки път държавата задействаше всичките си ресурси, за да потуши напрежението, като най-вече се работеше срещу циганите.
По същият начин в Русе полицията за броени дни намери, задържа и обвини предполагаемия убиец-циганин на Виктория Маринова.
А какво стана с убиеца-българин на 11-годишното момиче-циганка?
Почина 11-годишното дете, блъснато от пиян шофьор в с. Търнак
А какво стана с убиеца-българин на 17-годишното момче-циганин?
17-годишно момче е застреляно в гориста местност край Монтана
Разхождат се на свобода! angry.gif
Явно животът на един циганин е по-малко ценен от живота на един българин.
И когато циганин е жертва на престъпление от българин - това не е проблем.
Но когато българин е жертва на престъпление от циганин - това е национален, междуетнически, расов, цивилизационен проблем.
Кой е виновен за случващото се във Войводиново - циганите или некадърните политици?
Кой бил виновен за Войводиново, за Катуница? Партиите!
Инсценировка ли е конфликта във Войводиново?
Каква е целта на една такава постановка?
Какво се опитват да прикрият управляващите от ГЕРБ и Обединени патриоти?
Може би отклоняват вниманието на обществото от порочния избор на нов самолет за българските ВВС?

Както ви казах преди време изборът на САЩ за доставчик на нов самолет беше предизвестен. wink.gif
Конкурс за нови самолети!

П.п.: Миналата година ви питах "Има ли двоен стандарт при разследването на престъпления в България?".
Тогава не бяхте много активни, може би защото темата е щекотлива и всеки с различно мнение от това на управляващите се превръща в техен враг.
Да ви видим сега. dry.gif

--------------------
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
c@t
коментар 09/01/2019, 19:34
Копирай адреса: #142

Advanced Member
Съобщения: 160
Регистриран: 22/09/2018
От: Germany
Потребител # 471

В България има цигани, които мигрират с каравани? За пръв път чувам wavetowel2.gif

Иначе се сетих за една случка, била съм на 6-7 години и не помня всичко в детайл.

Помня че през ваканцията бях при дядо. Той явно е имал да върши нещо и аз съм се шляела наоколо. Излязла съм (в непознат за мен град) и помня че влязох в един двор, ама защо, не помня.

Не видях хора, но вътре беше много диво w00tbrows.gif
Като на къмпинг — съдове на земята в градината до една чешма.
Отворени врати и прозорци, някакви дрехи, нещо от плат до вратата.

В моите очи това беше някаква хипи-къща, която даже ми се стори интересна за игра.

Мисля че откъснах нещо от там, малки кратунки, защото после дядо ми ме пита от къде ги имам.
Като му разказах, човека се побърка. neprichom.gif

Каза да не ходя при “циганите” а аз тази дума явно не съм я знаела, та помня че ми обясняваше.
Аз пък го питах “От къде да знам?”
а той “Не виждаш ли, унас така ли живеем?!”
А аз помислих как слагам моите купички по земята като играя и ми се стори съвсем нормално и въобще не разбрах. a4dff7b7.gif Помня че трябваше да му се обаждам всеки път като излизам през вратата, а тъй като не знаех дали съседите му са цигани, го питах всеки път.

Сега след 30 години като го слушам как говори, мисля че нищо не е научил от това.
Ама и на мен това мое отношение не се е променило.

п.п. Моя приятел е 1/4 синти и 1/4 грък, останалото е немско.
Дали пък се сещате кой от вас българите ще ви нарекат “цигани” ако застанете един до друг. (по образование и култура и външност— точно по точките, по които се перчите ). a4dff7b7.gif
ЛС
Lestr
коментар 09/01/2019, 20:33
Копирай адреса: #143

Advanced Member
Съобщения: 424
Регистриран: 19/01/2018
Потребител # 344

Цитат(c@t @ 09/01/2019, 19:34) *
В България има цигани, които мигрират с каравани? За пръв път чувам wavetowel2.gif

Иначе се сетих за една случка, била съм на 6-7 години и не помня всичко в детайл.

Помня че през ваканцията бях при дядо. Той явно е имал да върши нещо и аз съм се шляела наоколо. Излязла съм (в непознат за мен град) и помня че влязох в един двор, ама защо, не помня.

Не видях хора, но вътре беше много диво w00tbrows.gif
Като на къмпинг — съдове на земята в градината до една чешма.
Отворени врати и прозорци, някакви дрехи, нещо от плат до вратата.

В моите очи това беше някаква хипи-къща, която даже ми се стори интересна за игра.

Мисля че откъснах нещо от там, малки кратунки, защото после дядо ми ме пита от къде ги имам.
Като му разказах, човека се побърка. neprichom.gif

Каза да не ходя при “циганите” а аз тази дума явно не съм я знаела, та помня че ми обясняваше.
Аз пък го питах “От къде да знам?”
а той “Не виждаш ли, унас така ли живеем?!”
А аз помислих как слагам моите купички по земята като играя и ми се стори съвсем нормално и въобще не разбрах. a4dff7b7.gif Помня че трябваше да му се обаждам всеки път като излизам през вратата, а тъй като не знаех дали съседите му са цигани, го питах всеки път.

Сега след 30 години като го слушам как говори, мисля че нищо не е научил от това.
Ама и на мен това мое отношение не се е променило.

п.п. Моя приятел е 1/4 синти и 1/4 грък, останалото е немско.
Дали пък се сещате кой от вас българите ще ви нарекат “цигани” ако застанете един до друг. (по образование и култура и външност— точно по точките, по които се перчите ). a4dff7b7.gif

Ми те циганите катунари са с един каравани.

Разликата е в скоростта на движение.
ЛС
c@t
коментар 09/01/2019, 20:48
Копирай адреса: #144

Advanced Member
Съобщения: 160
Регистриран: 22/09/2018
От: Germany
Потребител # 471

На мен ми се струва че цяла България е циганска държава — хората все са на път по възможно най-странния начин и абсолютни хаоти.

Затова ми се струва много странно да се опитвате да давате някакви неиздържани и въобразяеми отличителни черти на “цигани”, които пък били различни от българите a4dff7b7.gif
ЛС
Тарабас
коментар 09/01/2019, 22:35
Копирай адреса: #145

Обикновен кавал
Съобщения: 631
Регистриран: 01/06/2017
От: Андромеда
Потребител # 18

Цитат(c@t @ 09/01/2019, 19:48) *
На мен ми се струва че цяла България е циганска държава — хората все са на път по възможно най-странния начин и абсолютни хаоти.

Затова ми се струва много странно да се опитвате да давате някакви неиздържани и въобразяеми отличителни черти на “цигани”, които пък били различни от българите a4dff7b7.gif

В този форум чета доста години вече. До сега никой не е успявал да го формулира така точно. В тази напълно циганска държава има хора, които наистина си вярват, че не са цигани.
Раждат се и умират без някой през целият им живот, като ги погледне от страни, да разбере, че не са цигани.

Това съобщение е било редактирано от Тарабас на 09/01/2019, 22:36

--------------------
На човек който не пие не мож му има доверие...
ЛС
Lestr
коментар 09/01/2019, 23:24
Копирай адреса: #146

Advanced Member
Съобщения: 424
Регистриран: 19/01/2018
Потребител # 344

Цитат(Тарабас @ 09/01/2019, 22:35) *
В този форум чета доста години вече. До сега никой не е успявал да го формулира така точно. В тази напълно циганска държава има хора, които наистина си вярват, че не са цигани.
Раждат се и умират без някой през целият им живот, като ги погледне от страни, да разбере, че не са цигани.

Ти беше някакъв санитар в Германия?

Или се бъркам!

Поне на такъв приличаш.
ЛС
Радио Ереван
коментар 16/01/2019, 20:03
Копирай адреса: #147

Advanced Member
Съобщения: 680
От: Варна
Потребител # 45

Цитат(Lestr @ 09/01/2019, 23:24) *
Ти беше някакъв санитар в Германия?

Или се бъркам!

Поне на такъв приличаш.

Доктор е в Германия, което е по-лошо.
Санитарят не източил законно държавата ни, която е плащала за обучението му в университета.
Има самочувствие защото има много повече пари от теб. Тук не мога да го упрекна.
ЛС
Shade
коментар 17/01/2019, 03:56
Копирай адреса: #148

Advanced Member
Съобщения: 878
Регистриран: 01/06/2017
Потребител # 19

Цитат(Радио Ереван @ 16/01/2019, 10:03) *
Доктор е в Германия, което е по-лошо.
Санитарят не източил законно държавата ни, която е плащала за обучението му в университета.
Има самочувствие защото има много повече пари от теб.

Извинявай, че го казвам директно, но яко простееш.
1. Тоталитарната държава, която уж плащала за обучението по време на недоразвития социализъм, използваше тази аргументация в подкрепа на закрепостяването на населението. Всъщност държавата плащаше с данъците на закрепостените. Така че ако търсиш оправдание за страха си да чувстваш свободен, не се мъчи да го пробутваш като универсална формула.
2. Самочувствие за много повече пари основно имат дебеловратите. Нормалните хора имат самочувствие за много повече знания и умения. А обстоятелството, че за такива неща се плаща добре, идва като бонус.

--------------------
Things should be made as simple as possible, but not any simpler.
-
ЛС
Радио Ереван
коментар 17/01/2019, 13:53
Копирай адреса: #149

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Shade @ 17/01/2019, 03:56) *
Извинявай, че го казвам директно, но яко простееш.
1. Тоталитарната държава, която уж плащала за обучението по време на недоразвития социализъм, използваше тази аргументация в подкрепа на закрепостяването на населението. Всъщност държавата плащаше с данъците на закрепостените. Така че ако търсиш оправдание за страха си да чувстваш свободен, не се мъчи да го пробутваш като универсална формула.
2. Самочувствие за много повече пари основно имат дебеловратите. Нормалните хора имат самочувствие за много повече знания и умения. А обстоятелството, че за такива неща се плаща добре, идва като бонус.

Нещо не си ме разбрал правилно. Нямам предвид хората да са закрепостени, а да си плащат таксите за висше образование в пълен размер. След това, ако щат да вървят и в Пакистан.
Нормални хора без пари няма. Ако не печелят добре, значи нямат знания и умения или техните знания и умения са ненужни. Оправданието, че в БГ печелят само мафиотите е само за неудачници.

Всеки си има право на мнение. Моето е такова.

ЛС
New
коментар 18/01/2019, 00:46
Копирай адреса: #150

Advanced Member
Група: Глобални модератори
Съобщения: 3 676
Регистриран: 22/03/2017
Потребител # 7

Цитат(Радио Ереван @ 17/01/2019, 13:53) *
Нямам предвид хората да са закрепостени, а да си плащат таксите за висше образование в пълен размер.

А пък държавата да върне част от данъците на родителите, с лихвите, разбира се, за да бъде всичко на принципа "Пито - платено", нали?! Защото те тез пари за образованието не са паднали от небето, все пак.

--------------------
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно". Уолтър Липман
ЛС
Радио Ереван
коментар Вчера, 14:14
Копирай адреса: #151

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(New @ 18/01/2019, 00:46) *
А пък държавата да върне част от данъците на родителите, с лихвите, разбира се, за да бъде всичко на принципа "Пито - платено", нали?! Защото те тез пари за образованието не са паднали от небето, все пак.

Ами на тези родители, които нямат деца или пък децата им не са завършили висше субсидирано образование, на тях да върне ли част от данъците? Ако отговорът е да, не е ли по-добре да се намалят данъците?
ЛС
New
коментар Вчера, 15:50
Копирай адреса: #152

Advanced Member
Потребител # 7

Цитат(Радио Ереван @ 19/01/2019, 15:14) *
Ами на тези родители, които нямат деца или пък децата им не са завършили висше субсидирано образование, на тях да върне ли част от данъците? Ако отговорът е да, не е ли по-добре да се намалят данъците?

Решението да нямаш/да не отглеждаш деца е лично, а не принудително. Т.е. имаш право на нещо, от което не се възползваш. Проблемът си остава твой.
То е същото, като да кажат, че те не минават никога по еди коя си улица, значи трябва да им върнат част от данъците, които се разходват от общината с цел благоустройство на населеното място. w00tbrows.gif

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар Вчера, 21:40
Копирай адреса: #153

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(New @ 19/01/2019, 15:50) *
Решението да нямаш/да не отглеждаш деца е лично, а не принудително. Т.е. имаш право на нещо, от което не се възползваш. Проблемът си остава твой.
То е същото, като да кажат, че те не минават никога по еди коя си улица, значи трябва да им върнат част от данъците, които се разходват от общината с цел благоустройство на населеното място. w00tbrows.gif

Тези които нямат не винаги искат да са без деца, а дори и да нямат желание за деца, защо от данъците си да издържат тези които учат в държавни ВУЗове?
Няма логика. w00tbrows.gif
Не е възможно (а и не трябва) всички младежи да учат във висши учебни заведения, още повече ако са държавни. Дори и да искат няма как да стане. Техните родители също плащат, а и те самите също за тези за които спориме.
Ако има логика тя е такава. На тези които са големи умници и влезли държавна поръчка, всички ние ще им платим частично следването с надеждата, някой от тях да останат в страната, за да може примерно да ни лекуват един ден, за което естествено пак ще си платим по един или друг начин. smile.gif Не е ли по-добре, ако ще плащаме на някого следването, то да е на този, който ще остане тук, а няма да замине през девет планини в десета?
Моите уважения за тези, които са заминали в чужбина, но защо да им плащаме образованието? Сега ще каже някой, ама те някои от тях може някога да се върнат или децата или внуците им, които няма да знаят български да се заселят в България.
ЛС
New
коментар Днес, 01:29
Копирай адреса: #154

Advanced Member
Потребител # 7

Цитат(Радио Ереван @ 19/01/2019, 21:40) *
Тези които нямат не винаги искат да са без деца, а дори и да нямат желание за деца, защо от данъците си да издържат тези които учат в държавни ВУЗове?

Винаги е силно казано, но да не искаш да отгледаш дете (не да си направиш твое, което не винаги се получава) е точно личен избор. Както изборът да не вървиш по някоя си улица. Затова логиката ми си е на място.
Така, че нито държавата, нито останалите граждани следва да поемат негативите от това, че някой не си е упражнил правата, с идеята да спестява пари от данъци.

--------------------
ЛС

Отговори в темата
- biggeorge   Циганите ...   09/01/2019, 01:27
- - Радио Ереван   За случаят във Войводино единственото ново ...   09/01/2019, 08:58
|- - Питето   Цитат(Радио Ереван @ 09/01/2019, 08:58) ...Докато...   10/01/2019, 18:05
|- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 10/01/2019, 18:05) Еле пък, ако с...   13/01/2019, 00:01
|- - Питето   Няма нужда да ги възстановява, важното е, че ...   13/01/2019, 12:02
|- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 13/01/2019, 12:02) Няма нужда да ...   14/01/2019, 07:31
|- - Питето   Що, сега по-различно ли е? А и целта на "от...   14/01/2019, 18:04
|- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 14/01/2019, 18:04) Що, сега по-ра...   14/01/2019, 18:39
- - Norman   ЦитатТакава програма е направил и Хитлер. В...   09/01/2019, 09:24
|- - biggeorge   Да, живял съм на село. Но моето село е с турс...   09/01/2019, 17:37
|- - evanka   Цитат(biggeorge @ 09/01/2019, 16:37) Да, живял съм на ...   09/01/2019, 17:46
||- - biggeorge   Цитат(evanka @ 09/01/2019, 17:46) За тях кражбата н...   09/01/2019, 20:49
||- - evanka   Цитат(biggeorge @ 09/01/2019, 19:49) Това не е точно ...   10/01/2019, 11:14
||- - biggeorge   Циганите-протестанти са по-различни, защото...   12/01/2019, 02:28
||- - New   Цитат(biggeorge @ 12/01/2019, 02:28) Циганите са нер...   12/01/2019, 06:44
|||- - wonda_   Един виц по въпроса. Протестират на циганит...   12/01/2019, 09:45
|||- - New   RE: Циганите ...   12/01/2019, 16:20
|||- - Питето   Ще прощаваш, ама това е профила на повечето ...   12/01/2019, 20:33
|||- - wonda_   Цитат(Питето @ 12/01/2019, 20:33) Ще прощаваш, а...   13/01/2019, 09:41
|||- - Persian   Цитат(wonda_ @ 13/01/2019, 09:41) Честно да си кажа,...   13/01/2019, 12:50
|||- - wonda_   Откъде ги знаеш тия работи, тцтцтц... Жестоко...   13/01/2019, 18:00
|||- - Persian   Цитат(wonda_ @ 13/01/2019, 18:00) Логично е, иначе ...   13/01/2019, 19:55
||- - Persian   Цитат(biggeorge @ 12/01/2019, 02:28) Циганите не иск...   12/01/2019, 09:15
|||- - biggeorge   Поздравявам те! Rado Shisharkata- Tigre tigre/Радо Шиш...   16/01/2019, 18:15
||- - wal   ЦитатНе беше такова положението преди 1989 г. ...   12/01/2019, 20:47
|||- - biggeorge   И помня, и са ми разказвали. Аз да не съм пони...   16/01/2019, 18:28
||- - evanka   Цитат(biggeorge @ 12/01/2019, 01:28) -----------------------------...   13/01/2019, 12:22
||- - biggeorge   Превъзпитанието отнема много повече от сед...   16/01/2019, 18:24
||- - Радио Ереван   Цитат(evanka @ 13/01/2019, 12:22) Преди няколко год...   Вчера, 14:34
|- - Norman   ЦитатNB: Простичък въпрос - живял ли си в бълг...   09/01/2019, 18:54
|- - Радио Ереван   Цитат(Norman @ 09/01/2019, 18:54) И да не пропускам...   16/01/2019, 19:54
- - Riki   Жорж, не е един инцидент. Сам изреждат някои ...   09/01/2019, 14:14
|- - biggeorge   Цитат(Riki @ 09/01/2019, 14:14) Но Каракачанов е п...   09/01/2019, 17:17
- - New   Циганите не са най-големия проблем на Бълга...   09/01/2019, 14:26
- - evanka   Циганите са проблем навсякъде. Решение не е ...   09/01/2019, 17:42
|- - Norman   Цитат(evanka @ 09/01/2019, 17:42) На циганите трудн...   09/01/2019, 18:57
- - wal   Никакви правомощия не е превишил Каракачан...   09/01/2019, 19:27
|- - Lestr   Цитат(wal @ 09/01/2019, 19:27) Никакви правомощия...   09/01/2019, 20:25
- - c@t   В България има цигани, които мигрират с кара...   09/01/2019, 19:34
|- - Lestr   Цитат(c@t @ 09/01/2019, 19:34) В България има цига...   09/01/2019, 20:33
||- - c@t   На мен ми се струва че цяла България е циган...   09/01/2019, 20:48
||- - Lestr   Цитат(c@t @ 09/01/2019, 20:48) На мен ми се струва ...   09/01/2019, 21:02
|||- - c@t   Разбира се, не мога да знам всичко, нито пък ...   09/01/2019, 21:06
|||- - Lestr   Цитат(c@t @ 09/01/2019, 21:06) Разбира се, не мога ...   09/01/2019, 21:29
|||- - c@t   Не знам кой кого предал в това въстание, зву...   09/01/2019, 22:07
|||- - Lestr   Цитат(c@t @ 09/01/2019, 22:07) Не знам кой кого пр...   09/01/2019, 22:22
|||- - c@t   Сега даже и не искаш да фантазираш Тогава ...   09/01/2019, 22:37
|||- - Lestr   Цитат(c@t @ 09/01/2019, 22:37) Сега даже и не иска...   09/01/2019, 23:00
||- - Тарабас   Цитат(c@t @ 09/01/2019, 19:48) На мен ми се струва ...   09/01/2019, 22:35
|||- - Lestr   Цитат(Тарабас @ 09/01/2019, 22:35) В този форум ...   09/01/2019, 23:24
|||- - Потребител   ... обръщайки внимание, може би допускате гре...   10/01/2019, 01:33
|||- - Thursday Next   Цитат(Lestr @ 09/01/2019, 23:24) Ти беше някакъв са...   10/01/2019, 14:37
||||- - Lestr   Цитат(Thursday Next @ 10/01/2019, 14:37) Този форум не ...   10/01/2019, 15:09
||||- - Alexfield   Да, да. И камила не си, и сестра нямаш.   10/01/2019, 15:28
|||||- - Lestr   Цитат(Alexfield @ 10/01/2019, 15:28) Да, да. И камила ...   10/01/2019, 15:31
|||||- - Shade   Цитат(Lestr @ 10/01/2019, 05:31) Не те разбрах, мож...   10/01/2019, 16:13
|||||- - Lestr   Цитат(Shade @ 10/01/2019, 16:13) Трудно е да се поя...   10/01/2019, 16:46
|||||- - Alexfield   Наистина ли очакваш Тарабас да ти падне на н...   10/01/2019, 17:46
||||||- - Lestr   Цитат(Alexfield @ 10/01/2019, 17:46) Наистина ли оча...   10/01/2019, 18:16
||||||- - Потребител   ... беше грешка, нали? :.) ...   10/01/2019, 18:38
||||||- - Lestr   Цитат(Потребител @ 10/01/2019, 18:38) ... беше гр...   10/01/2019, 19:51
||||||- - Alexfield   Не се чувствам горд. Не се чувствам и засегн...   11/01/2019, 19:57
|||||- - Shade   Цитат(Lestr @ 10/01/2019, 06:46) Ама то наистина е ...   11/01/2019, 09:30
||||- - Thursday Next   Цитат(Lestr @ 10/01/2019, 16:09) Всеки може да пише...   10/01/2019, 17:34
|||||- - Lestr   Цитат(Thursday Next @ 10/01/2019, 17:34) Жалко, двата в...   10/01/2019, 18:36
|||||- - Thursday Next   Цитат(Lestr @ 10/01/2019, 18:36) На 6 км. Но е златно...   10/01/2019, 18:45
|||||- - Lestr   Цитат(Thursday Next @ 10/01/2019, 18:45) Аз ти обясняв...   10/01/2019, 19:11
|||||- - Thursday Next   Цитат(Lestr @ 10/01/2019, 20:11) Ми не го разбрах, и...   10/01/2019, 22:58
|||||- - Lestr   Цитат(Thursday Next @ 10/01/2019, 22:58) Трогателно е ...   11/01/2019, 00:24
|||||- - Thursday Next   Кога те обземат тези героични напъни, след т...   11/01/2019, 09:59
||||- - Тарабас   Защо да не обиждам страната си? Къде е пробл...   11/01/2019, 00:20
||||- - D-rA   Цитат(Тарабас @ 11/01/2019, 00:20) Освен дрисли...   11/01/2019, 00:42
||||- - Тарабас   Цитат(D-rA @ 10/01/2019, 23:42) Произлизайки от...   11/01/2019, 00:48
||||- - D-rA   Цитат(Тарабас @ 11/01/2019, 00:48) Да! Не мисл...   11/01/2019, 00:51
||||- - Thursday Next   Цитат(D-rA @ 11/01/2019, 00:51) Не мисля че няко...   11/01/2019, 16:14
||||- - D-rA   Цитат(Thursday Next @ 11/01/2019, 16:14) Само да напом...   11/01/2019, 16:23
||||- - Shade   Цитат(D-rA @ 11/01/2019, 06:23) Това ти си го ми...   11/01/2019, 16:35
||||- - D-rA   Цитат(Shade @ 11/01/2019, 16:35) Извинявам се за от...   11/01/2019, 17:40
||||- - biggeorge   Човек не познава целият народ. Всеки позна...   16/01/2019, 20:26
|||- - Радио Ереван   Цитат(Lestr @ 09/01/2019, 23:24) Ти беше някакъв са...   16/01/2019, 20:03
|||- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 16/01/2019, 10:03) Доктор е...   17/01/2019, 03:56
|||- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 17/01/2019, 03:56) Извинявай, че го к...   17/01/2019, 13:53
|||- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 17/01/2019, 03:53) Нещо не ...   17/01/2019, 16:52
||||- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 17/01/2019, 16:52) Правилно съм те ра...   17/01/2019, 23:29
|||- - Питето   И-и-и, който има пари ще си купи тапия (може и ...   17/01/2019, 18:06
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 17/01/2019, 18:06) И-и-и, който им...   17/01/2019, 21:23
||||- - Питето   То, това дето си щял да знаеш кой е с купена т...   18/01/2019, 21:38
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 18/01/2019, 21:38) То, това дето с...   Вчера, 14:09
|||- - Lestr   Цитат(Радио Ереван @ 17/01/2019, 13:53) Нещо не ...   17/01/2019, 21:58
||||- - Радио Ереван   Цитат(Lestr @ 17/01/2019, 21:58) Най- после и ти да ...   17/01/2019, 23:25
||||- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 17/01/2019, 13:25) Чак сега...   18/01/2019, 03:14
||||- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 18/01/2019, 03:14) Той го каза: готин ...   Вчера, 14:17
|||- - New   Цитат(Радио Ереван @ 17/01/2019, 13:53) Нямам пр...   18/01/2019, 00:46
|||- - Радио Ереван   Цитат(New @ 18/01/2019, 00:46) А пък държавата да ...   Вчера, 14:14
|||- - New   Цитат(Радио Ереван @ 19/01/2019, 15:14) Ами на т...   Вчера, 15:50
|||- - Радио Ереван   Цитат(New @ 19/01/2019, 15:50) Решението да нямаш/...   Вчера, 21:40
|||- - New   Цитат(Радио Ереван @ 19/01/2019, 21:40) Тези кои...   Днес, 01:29
||- - Persian   Цитат(c@t @ 09/01/2019, 20:48) На мен ми се струва...   10/01/2019, 21:24
|- - evanka   Цитат(c@t @ 09/01/2019, 18:34) В България има цига...   09/01/2019, 20:49
- - The_Purifier   Това, което се случва във Войводиново, далеч...   09/01/2019, 20:55
|- - Бай Иван   Имаш право.Държавната ни администрация същ...   09/01/2019, 21:21
- - Бай Иван   Проблема с циганите е вековен.През среднове...   09/01/2019, 21:15
|- - Lestr   Цитат(Бай Иван @ 09/01/2019, 21:15) Проблема с ц...   09/01/2019, 21:31
|- - Бай Иван   Да и евреи са гонели,а сега ни дават акъл как...   09/01/2019, 21:49
|- - wal   ЦитатДа и евреи са гонели,а сега ни дават ак...   10/01/2019, 21:25
|- - Lestr   Цитат(wal @ 10/01/2019, 21:25) Това пък от къде го ...   10/01/2019, 21:58
||- - Shade   Цитат(Lestr @ 10/01/2019, 11:58) Ама са гонени хума...   11/01/2019, 09:09
||- - Бай Иван   Чел съм тази книга.Имам я в библиотеката си....   11/01/2019, 14:24
||- - Горския   Цитат(Бай Иван @ 11/01/2019, 14:24) Християните ...   11/01/2019, 14:50
||- - Бай Иван   Александрийската библиотека на три пъти е п...   12/01/2019, 16:58
||- - Shade   Цитат(Бай Иван @ 12/01/2019, 06:58) ...Мотивите н...   12/01/2019, 17:19
||- - Бай Иван   Точно тези които ми проглушиха ушите ,че бог...   13/01/2019, 14:09
||- - Lestr   Цитат(Бай Иван @ 13/01/2019, 14:09) Точно тези к...   13/01/2019, 16:01
|- - Бай Иван   Нямах пред вид точно испанците ,а Европа кат...   11/01/2019, 13:56
- - Persian   Цитат(biggeorge @ 09/01/2019, 01:27) Всеки човек има...   11/01/2019, 20:09
|- - biggeorge   И аз си помислих същото. Предположих, че ...   12/01/2019, 00:43
|- - Persian   Цитат(biggeorge @ 12/01/2019, 00:43) Иначе кой бие ч...   12/01/2019, 07:58
|- - biggeorge   Перси, законите не важат еднакво за всички. ...   16/01/2019, 19:32
|- - Persian   Цитат(biggeorge @ 16/01/2019, 19:32) Перси, законите ...   17/01/2019, 18:19
|- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 16/01/2019, 19:32) Перси, Защо Бойк...   18/01/2019, 21:47
- - agrippa   Каракачанов говори така, щото не му е прякат...   12/01/2019, 08:58
|- - wonda_   Цитат(agrippa @ 12/01/2019, 08:58) Каракачанов гово...   12/01/2019, 10:13
|- - c@t   Цитат(wonda_ @ 12/01/2019, 09:13) Моля, не го приема...   12/01/2019, 10:48
||- - wonda_   ЦитатНавсякъде има трайно безработни, това ...   12/01/2019, 14:59
|- - biggeorge   Добре, че с Български хелзинкски комитет и О...   16/01/2019, 19:09
|- - wonda_   Ама и ти ги плещиш едни... За циганите говори...   16/01/2019, 19:49
||- - biggeorge   Не знам Бат Сали какво е казал. Свестни и до...   16/01/2019, 20:30
|||- - wonda_   Цитат(biggeorge @ 16/01/2019, 20:30) Не знам Бат Сали...   16/01/2019, 22:28
|||- - New   Да, престъпници има навсякъде, но сериозен п...   17/01/2019, 01:09
||- - Тарабас   Да те попитам, българите по-малко ли крадем ...   16/01/2019, 20:56
||- - wonda_   Цитат(Тарабас @ 16/01/2019, 20:56) Да те попитам...   16/01/2019, 22:26
|- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 16/01/2019, 19:09) ...Това, че някой ...   18/01/2019, 21:40
- - wal   Много бързо след случая с пребития войник з...   12/01/2019, 10:04
- - Питето   Много са ни нарядко изборите...   12/01/2019, 20:45
- - biggeorge   Теорията ти е, че за да се свърши работата ил...   16/01/2019, 18:38
- - Alexfield   Нещо не си разбрал. Тодор Живков падна от вл...   16/01/2019, 21:20
|- - evanka   Цитат(Alexfield @ 16/01/2019, 20:20) Нещо не си разбр...   17/01/2019, 15:07
|- - Бай Иван   По него време Вашингтон нямаше влияние в Бъ...   17/01/2019, 16:19
|- - evanka   Цитат(Бай Иван @ 17/01/2019, 15:19) По него врем...   Вчера, 15:58
|- - Alexfield   Вашингтон е поискал от Москва да ни заповяд...   Вчера, 16:16
||- - evanka   Цитат(Alexfield @ 19/01/2019, 15:16) Вашингтон е пои...   Вчера, 18:58
||- - wal   ЦитатСоца се срина по инициатива на САЩ. Соц...   Вчера, 22:42
||- - Alexfield   Роналд Рейгън е казал: “Руснаците имат пушк...   Днес, 01:13
|- - Тарабас   Цитат(evanka @ 19/01/2019, 14:58) Така де. Заповедт...   Вчера, 16:32
||- - D-rA   Цитат(Тарабас @ 19/01/2019, 16:32) И аз това съм ...   Вчера, 16:47
||- - Тарабас   Копи - пейст?   Вчера, 17:10
|||- - D-rA   Цитат(Тарабас @ 19/01/2019, 17:10) Копи - пейст? ...   Вчера, 17:18
||- - Тарабас   Много бързо га сътвори   Вчера, 17:26
|||- - D-rA   Не е бързо, а след натрупване   Вчера, 17:28
||- - Persian   Цитат(D-rA @ 19/01/2019, 16:47) Аз съм българче ...   Вчера, 22:42
|- - Горския   Цитат(evanka @ 19/01/2019, 16:58) Така де. Заповедт...   Вчера, 19:01
- - wal   ЦитатТеорията ти е, че за да се свърши работ...   16/01/2019, 22:21

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 20/01/2019, 02:42
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test