Стой си у дома - спаси Живота
test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Незабравимите
Persian
коментар 08/06/2017, 22:47
Копирай адреса: #1

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 1 205
Регистриран: 01/06/2017
Потребител # 17

Всеки мъж има по една незабравима жена в живота си.
Това не е перфектната и кротка жена.
Напротив, това е жената, която е грешила най-много.
Тази, която е знаела как да го изкара извън границите на нервите му.
Това е незабравимата жена в живота на мъжа - Тази, която остава следи като ураган в живота му.
Тази, след която и колкото други да има, тя ще остане завинаги в съзнанието му.

Здравейте smile.gif
Това е на което попаднах, но тези, които ти остават в съзнанието не винаги се помнят с добро, но доброто е, че гледаш да не попаднеш пак на такава, за да ти остане още някоя такава за напред в съзнанието laughing.gif

Понякога се случва често да споменавам първата ми любов и много рядко най-добрата или добрите ми връзки.
Освен това, в съзнанието не остават само продължителни връзки, а остават и моменти с жени, с които си бил за 15 минути или пет часа.
Има жени, които и да искаш не можеш да ги забравиш. Те някак си действат като пътеводител в живота ти.
Или търсиш такава, като някоя, или бягаш от такава, като оная laughing.gif
При жените е в обратен вариант.

Какви са ви спомените от най-добрите и най-лошите връзки, дори и 15 минутни да са.
От какви се предпазвате и какви предпочитате и какви - Не

Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic
2 страници V   1 2 >  
Start new topic
Отговор (1 - 19)
zainteresovan
коментар 09/06/2017, 08:56
Копирай адреса: #2

Advanced Member
Група: Изгонени
Съобщения: 166
Регистриран: 02/06/2017
От: София
Потребител # 41

Ами сигурно всеки мъж има такава, дето не може да я забрави. Не, че страда по нея. Не, че ако сега я срещне отново ще стане нещо между тях, т.е. , че той задължително ще има желание за възобновяване на връзката или пък само секс. И аз имам една такава, дето редовно се сещам за нея-не страдам по нея, просто се сещам. Правеше ми страхотен сАкс, а същевременно доста сериозна и начетена. Имахме и яки емоции въобще в отношенията си.Такива най ги харесвах. Уж беше влюбена в мен, чак за бракове ми говореше, а накрая ме заеба и се омъжи за пари, за човек така по-възрастен от нея. Не ме разчете добре явно, защото в живота не се знае какво ще стане. В момента май доста по-висок стандарт осигурявам на семейството си, в сравнение с нейния мъж на нея и децата ѝ. Обаче сега ако я видя и дори да тръгне да ме съблазнява, едва ли ще изневеря на жена си. Каквото било, било - направила е своя избор. Не страдам и не съжалявам за нищо.
По-малко двойки като че ли градят връзката си, като водещото е секса. Ако там си пасвате, след това се спираш на другите качества, а и чак тогава идва влюбването, а не обратното, което е масовото. Не първо да се чака принца на белия кон или принцесата, след това да си легнете и първоначалните емоции и чувства да ти замъглят съзнанието, без да оцениш, че в секса нещата са нула. Защото изначалните чувства изчезват и тогава какво правим, като и секса е шит. Ако е обратното обаче, по-малко вероятно е нещата да се сговнясат. Аргумент в тази насока са и масовите изневери, при които все пак хората не искат да се развеждат. Взели се, защото са се харесвали, било им е приятно, но не са осъзнавали, че сексуално не си пасват. И са си казвали, че това не е толкова важно. Обаче като изчезне първоначалната тръпка и ето го резултата, защото то друго не остава кой знае колко, като в секса нещата не са ок. Ама разбирателство, ама отношение, ама била супер човек, домакиня и майка. Ок, ценят е такава дама, ама в мъжкото съзнание си има желания, които не могат да се потушат ей така. И като съответната не ги удовлетворява, защото по еди каква си причина не може, се търси такава, която може. Т,вай biggrin.gif

Само не разбрах, какво имаш предвид, че при жените е в обратен вариант. Нещо не схванах смисъла, дори четейки предходните пасажи.

--------------------
"Може да решава тоя, който има пари, бе. Щом немаш пари какво ще решиш ти, бе. Ти нямаш право да решаваш. А ти ще отидеш да взимаш решение, ти немаш пари. Па ш,се измъкнеш след това."
ЛС
Persian
коментар 09/06/2017, 10:29
Копирай адреса: #3

Advanced Member
Потребител # 17

Цитат(zainteresovan @ 09/06/2017, 09:56) *
Само не разбрах, какво имаш предвид, че при жените е в обратен вариант.

Всеки мъж има незабравима жена в живота си.
Всяка жена има незабравим мъж в живота си.

То има и други обратни варианти laughing.gif
Мъж с мъж и жена с жена.
Според предпочитанията, но там няма как един мъж да изкара извън нерви друг мъж, както една жена може да го направи laughing.gif
ЛС
zainteresovan
коментар 09/06/2017, 10:48
Копирай адреса: #4

Advanced Member
Потребител # 41

Разбрах korabche.gif

--------------------
"Може да решава тоя, който има пари, бе. Щом немаш пари какво ще решиш ти, бе. Ти нямаш право да решаваш. А ти ще отидеш да взимаш решение, ти немаш пари. Па ш,се измъкнеш след това."
ЛС
Thursday Next
коментар 09/06/2017, 15:49
Копирай адреса: #5

видна мотика
Група: Administrators
Съобщения: 1 808
Регистриран: 19/03/2017
Потребител # 3

Хм ... За най-лошата не искам да си спомням, най-добрата тепърва я пълня със спомени. Айде кажи ми кво да ти отговоря. confused1.gif

Ще се опитам да изброя най-важните неща, които научих от някои от връзките си.

От първата си дълга връзка научих, че не искам да командвам парада.
От една шеметна тридневна забежка научих, че никога не трябва да бързаме да се отписваме, животът продължава и винаги е пълен с изненади.
От втората си дълга връзка научих, че не искам мен да ме командват. Разбрах и колко съм силна всъщност. И че винаги има изход, винаги.
От една друга научих, че не трябва да се продавам за паница леща, т.е. за среднощна поезия.
От една научих, че човек може да си прекарва чудесно с някого и без да се привързва на онова "специално" ниво.
От друга научих колко е забавно да се експериментира.
Сега научавам колко лесно може да е всъщност, когато двама души подхождат с взаимно уважение, държат на интензивното общуване и гледат в една посока.

--------------------
I'm sarcastic and have a smartass attitude. It's a natural defense against drama, bullshit and stupidity.
ЛС
hristam
коментар 09/06/2017, 16:50
Копирай адреса: #6

първенец
Съобщения: 489
Потребител # 20

Най-разбиващата ме връзка беше най-голямата ми любовна история. Имаше по много от всичко, беше преди повече от четвърт век, и сега сме приятели във фейса с този човек.

--------------------
ЛС
Persian
коментар 09/06/2017, 16:57
Копирай адреса: #7

Advanced Member
Потребител # 17

Цитат(Thursday Next @ 09/06/2017, 16:49) *
Разбрах и колко съм силна всъщност. И че винаги има изход, винаги.

Добре си ми отговорила. Идеално smile.gif

На колко години беше, когато установи това, което си.
Направило ми е впечатление, че понякога човек не забелязва това което е. Собствената си сила и издръжливост, но други я забелязват.

ЛС
Persian
коментар 09/06/2017, 17:21
Копирай адреса: #8

Advanced Member
Потребител # 17

Цитат(hristam @ 09/06/2017, 17:50) *
Най-разбиващата ме връзка беше най-голямата ми любовна история.

Как да разбирам - Най-голямата
Аз имах две разбиващи връзки от която едната беше четири години, и така ме разби, че не исках да си помисля повече за връзка.
Втората връзка беше преди десет години и трая пет часа, но тя така ме разби, че ме отказа не само от връзки, а и от секса.
Как разхвърлям някоя и става като отрязан. Ако имаше ръце, сигурно ще е по същият начин laughing.gif
ЛС
Thursday Next
коментар 09/06/2017, 17:47
Копирай адреса: #9

видна мотика
Потребител # 3

Хм ... не знам дали може да се установи конкретен момент, в който ми е "светнало". Стана постепенно. Да кажем, на към 35 ми стана безпощадно ясно къде съм се озовала в емоционален план, и че някой полага целенасочени усилия да си остана там, защото там съм удобна за манипулации. И почнах да си отвземам тайничко от живота неща, които ме изграждаха отново. Рядко, по малко. Но ги получавах. И към 37 вече бях се завърнала дотолкова към себе си, че бях готова да се боря, за да се измъкна. Борбата продължи още 2 години. И така.

--------------------
I'm sarcastic and have a smartass attitude. It's a natural defense against drama, bullshit and stupidity.
ЛС
hristam
коментар 09/06/2017, 17:50
Копирай адреса: #10

първенец
Съобщения: 489
Потребител # 20

Цитат(Persian @ 09/06/2017, 18:21) *
Как да разбирам - Най-голямата

Разбирай единственият човек, към когото съм изпитвала нещо средно между луда страст и огромно желание да му отперя здрав шамар. Не помня да съм била така луда по някого след това.

--------------------
ЛС
wonda_
коментар 09/06/2017, 18:39
Копирай адреса: #11

Advanced Member
Съобщения: 175
Потребител # 30

От най-дългата ми връзка разбрах, че не искам да съм омъжена. Беше човек, който много ми даде и два пъти повече ми отне.
Имах дълга връзка с човек, който не понасяше равенство в отношенията. С него разбрах, че съм силен човек и се научих да не позволявам да ми се качват на главата.
Друга дълга връзка, с доста по-млад от мен мъж, ме научи, че не е добре само аз "да карам влака". Уморително, досадно е, губи се любовта, уважението.
Влюбвала съм се от пръв поглед. Това е най-тъпото нещо, което ми се е случвало, защото попаднах на боклук. Така ми се завъртя главата, че изгубих чувството си за съхранение. Война между разума и душата.
Та така. Незабравими хора има наистина, незаменими - няма. animatedwink.gif
ЛС
krem-karamel
коментар 09/06/2017, 20:05
Копирай адреса: #12

Advanced Member
Съобщения: 486
Потребител # 11

Имам две връзки - едни бивша и една настояща. От бившата осъзнах за себе си, че през каквото и да съм минала, не мога да спра да обичам (не, че съм го искала), а също и че тактиката "мир да има" е бомба със закъснител, която разрушава безвъзвратно. Нито човека ще забравя, нито уроците.
ЛС
zainteresovan
коментар 09/06/2017, 22:41
Копирай адреса: #13

Advanced Member
Потребител # 41

Цитат(krem-karamel @ 09/06/2017, 21:05) *
От бившата осъзнах за себе си, че през каквото и да съм минала, не мога да спра да обичам (не, че съм го искала)

Не можеш да спреш да ГО обичаш-бившия или постоянно обичаш някого, т.е. все си с това чувство по една или друга причина.

--------------------
ЛС
krem-karamel
коментар 10/06/2017, 05:15
Копирай адреса: #14

Advanced Member
Съобщения: 486
Потребител # 11

Първото.
ЛС
Хаос
коментар 11/06/2017, 13:01
Копирай адреса: #15

Advanced Member
Съобщения: 133
Регистриран: 09/06/2017
Потребител # 91

Цитат(Persian @ 08/06/2017, 23:47) *
Какви са ви спомените от най-добрите и най-лошите връзки, дори и 15 минутни да са.
От какви се предпазвате и какви предпочитате и какви - Не

Всички разпаднали се връзки са лоши.
Нещо е липсвало, и оставя урок след себе си.
Колкото повече уроци, толкова повече човек опознава себе си и другите, и знае какво и как да търси. smile.gif

Това съобщение е било редактирано от Хаос на 11/06/2017, 13:03
ЛС
Thursday Next
коментар 11/06/2017, 13:12
Копирай адреса: #16

видна мотика
Потребител # 3

Цитат(Хаос @ 11/06/2017, 13:01) *
Всички разпаднали се връзки са лоши.

Защо?

--------------------
ЛС
Тарантула
коментар 11/06/2017, 17:04
Копирай адреса: #17

Плетачка на дантели
Съобщения: 305
Потребител # 15

Първата е незабравимата, онази, с която сравняваш всички следващи любови. Никога не успях да обичам по онзи начин.
Не се предпазвам от нищо подобно, просто ме научи на много неща...

Скоро го срещнах пак, след 20 години. Наговорихме се, наплакахме и напрегръщахме, хвърлихме си неизказани стари рани и тайни един на друг, споделихме хиляди неволи и радости... Сега се виждаме редовно. Онази тръпка в стомаха и искрата, която пламна, според мен не бяха нови. Просто заспали. Луди сме един по друг в момента и сме като деца...

Отплеснах се.
Имам предимно хубави моменти с всяка връзка и нямам бивш, с когото да сме в лоши или никакви отношения. С всеки от тях когато и да се засечем ще е приятна среща и усмивки. Според някои това било лошо, срамно, необичайно... Знам ли и аз защо!
ЛС
zainteresovan
коментар 11/06/2017, 17:28
Копирай адреса: #18

Advanced Member
Потребител # 41

Това "се виждаме редовно" как да го разбираме. Просто на по кафе или lovekiss.gif Съвсем сериозно питам.
И защо с бившите да сте в лоши отношения или поне не в добри, така както се очаква от "обществото"-народът масово е заеби, не е за говорене. Ако има пък и деца от тези връзки, това да сте си ок е супер.

--------------------
ЛС
Curlicue
коментар 11/06/2017, 18:17
Копирай адреса: #19

Member
**
Група: Потребители
Съобщения: 12
Регистриран: 09/06/2017
Потребител # 88

Не помня да съм научила нещо специално от връзките си. Може би, защото не съм била много в тях. Нещо като "това от теб, това от мен", но никога истински заедно. Докато в един момент не повярваш, че явно си от хората, които не го могат това, "заедно-то".
После го срещаш. Влиза в теб и става цялата ти същност. И искаш хем да го предпазиш, хем да го пуснеш до най-дълбокото и тъмното, молейки се да може да остане и след него.
В началото няма фойерверки, няма паранормалности, няма пеперуди. Само тихата увереност, че вече принадлежиш, че вече не си сам, че вече си у дома.
Та, да, има такъв мъж, който трябва цялата да ме разнищят, за да отделят.

--------------------
"Две думички за този свят, във който съм на гости.
Едната е: Благодаря! А другата е: Още!"
ЛС
unguriano
коментар 11/06/2017, 19:52
Копирай адреса: #20

Форумен чорбаджия
Съобщения: 330