test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Стратегия за детето 2019-2030!, Прочетохте ли я и какво мислите за нея?
biggeorge
коментар 15/05/2019, 18:27
Копирай адреса: #1

Плямпало, ама се не трае!
Група: Редовни потребители
Съобщения: 935
Регистриран: 02/06/2017
От: Зона 51
Потребител # 51

В последните седмици всички много се вълнуват от "Стратегията за детето 2019-2030". w00tbrows.gif
Протести срещу Националната стратегия за детето в 20 града
Десетки градове на протест срещу националната стратегия за детето
Борисов отсече: Национална стратегия за детето няма!
Мая Манолова: Проектът на Стратегията за детето трябва да бъде окончателно оттеглен
За стратегията за детето: Много неверни неща се изприказваха!
Подозирам, че никой не я е чел (освен може би Омбудсмана Мая Манолова).
Направих си труда да я прочета. george.gif
Проект на Национална стратегия за детето 2019-2030 г.
Изводът ми е, че тази стратегия е ялов документ, който няма до доведе до никакви реални промени и няма да премахне насилието и омразата в семейната, училищната и обществената среда.
"Стратегията за детето 2019-2030" ще има същия ефект, какъвто имаше "Десетилетието на ромското включване".
Тази стратегия би трябвало да накара управляващите да разработят такива законови мерки, да създадат такива институции и да назначат такива специалисти, които да помагат на семействата и децата да се справят с проблемите, с които се сблъскват.
Само че това е скъпо начинание и на управляващите не им се занимава с проблемите на обикновените хора.
Затова в Интернет започна пропаганда срещу "Стратегията за детето 2019-2030". dry.gif
Поискай управляващите да отхвърлят стратегията за детето!

Резултатът от тази пропаганда са омразата и страховете, които се насаждат в душите на хората. angry.gif
Вие прочетохте ли "Стратегията за детето 2019-2030"?
Какво мислите за нея?
Ходите ли на протестите?
Според вас дали децата ви ще станат малки джендъри, гейове и лесбийки, ако Народното събрание приеме "Стратегията за детето 2019-2030"?
Ако можете посочете ми къде точно са написани джендър пропагандата и норвежкия модел в "Стратегията за детето 2019-2030"?

Благодаря предварително! hat.gif

--------------------
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
Thursday Next
коментар 15/05/2019, 21:18
Копирай адреса: #2

видна мотика
Група: Administrators
Съобщения: 1 701
Регистриран: 19/03/2017
Потребител # 3

За сетен път шепа луди калинки заглушиха гласа на разума с крякането си. Също и като при ИК. Тези, които имат какво да кажат (т.е. тези, които не са функционално неграмотни), са прекалено отвратени, за да говорят.

--------------------
I'm sarcastic and have a smartass attitude. It's a natural defense against drama, bullshit and stupidity.
ЛС
Lilia
коментар 16/05/2019, 03:26
Копирай адреса: #3

Member
**
Група: Потребители
Съобщения: 13
Регистриран: 05/03/2019
Потребител # 508

Цитат(Thursday Next @ 15/05/2019, 21:18) *
За сетен път шепа луди калинки заглушиха гласа на разума с крякането си. Също и като при ИК. Тези, които имат какво да кажат (т.е. тези, които не са функционално неграмотни), са прекалено отвратени, за да говорят.

Абсолютно съм съгласна, с теб.

Без да се правят асоциaции кои са калинките аз мисля, че това е грешна политика.

Както някои големи вестници проведат определена политика с фалшиви новини -fake news.
ЛС

Отговори в темата

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 26/05/2019, 05:27
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test