Стой си у дома - спаси Живота
test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Ще се промени ли живота след пандемията?, Ще обеднеят ли много хората у нас и в чужбина?
Радио Ереван
коментар 23/03/2020, 16:55
Копирай адреса: #141

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 1 007
Регистриран: 02/06/2017
От: Варна
Потребител # 45

Вчера се срещнах с квартиранта ми да ми даде наема. Даде ми банкнотите увити в тоалетна хартия. Умислен беше. Работи сезонно, а точно тази зима решил да не ходи в Пампорово и изхарчил спестяванията си. Сега на Златни пясъци сезон едва ли ще има, а ако има ще е много слаб и той се хванал работник в зеленчукова борса. Осем часа товари камиони с плодове и зеленчуци. Плащат му по 35 лева на ден без договор. Приятелката му работи в магазин в мола, който сега не работи. Каза ми, ако ме изгонят, ще мога да ти плащам още само един месец и напускам.
Как мислите, ще се промени ли животът след пандемията?
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
lati1960
коментар 31/03/2020, 09:30
Копирай адреса: #142

Advanced Member
Съобщения: 2 433
Регистриран: 20/04/2019
Потребител # 519

Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 17:55) *
Вчера се срещнах с квартиранта ми да ми даде наема. Даде ми банкнотите увити в тоалетна хартия. Умислен беше. Работи сезонно, а точно тази зима решил да не ходи в Пампорово и изхарчил спестяванията си. Сега на Златни пясъци сезон едва ли ще има, а ако има ще е много слаб и той се хванал работник в зеленчукова борса. Осем часа товари камиони с плодове и зеленчуци. Плащат му по 35 лева на ден без договор. Приятелката му работи в магазин в мола, който сега не работи. Каза ми, ако ме изгонят, ще мога да ти плащам още само един месец и напускам.
Как мислите, ще се промени ли животът след пандемията?

Ето какво слушам в момента, по новините на БНР. Говори финансовия министър Горанов. Ще цитирам приблизително и по памет, всеки може да си го види на сайта на БНР.ком:
http://www.focus-news.net/news/2020/03/31/...niyat-dalg.html
Накратко, държавният дълг ще нарасне от позволените до момента 2 милиарда и 200 милиона, до над 10 милиарда! И то до края само на тази финансова година. Министърът обеща да не се вдигат данъците, но аз лично не вярвам. Няма как да се плати такъв дълг при криза, която не се знае кога ще свърши, при стагнираща и почти замразена икономика, и т. н., и т. н. Нови цени и по-високи данъци ще има, със сигурност. Но дори не това ни е главният проблем сега. Банките са пълни с парѝ, както вече посочих, така че това ще мине. Проблемът е, че всички тези колосални суми, за които говорим, не стигат до редовите граждани, особено до най-нуждаещите се и най-уязвимите. Средствата ще минат през бюджета, част от тях ще се налеят пак в структури като МВР, военните, обръчите около властта и по мерките на пандемията, а дълга ще се плаща отново от тези, които няма да получат и стотинка! Възниква и друг въпрос: Докога може да се емитира и тегли дълг, при една замряла и почти не работеща икономика? Никой не може да каже. Защото в момента никой не знае докога ще е карантината. Изводът за мен: Освен че ни налагат /засега временна/ тиха диктатура* и нов вид тоталитаризъм, който не е ясно кога и дали въобще някога ще свърши, властите заробват хората и с нови, астрономически дългове, които все някога ще трябва да се плащат. От кого мислите?

*Само като мнение: Новата заповед на здравния министър Ананиев за задължителното носене на маски на обществени места е абсурдна, защото първо - тотално е закъсняла, като самите мерки, и второ - тя не предпазва никого реално, защото вирусът се разпространява не само по въздушно капков път, а по много други начини - от повърхности, пипане, докосване, ръкостискане, и т. н. За мен тази заповед е безумен опит именно по идеята властта у нас да се изхвърли над необходимите и разумни мерки по ситуацията, в смисъла именно на злоупотреба с власт във време на криза. Утре ще ни задължат да обличаме и мантии сигурно, и калцуни, защо не и шлемове, и ръкавици... Ха сега се сетете кои фирми у нас се преструктурираха по производството на въпросните пособия? Ми тези от обръча на властта. Това си е жива корупция, клиентилизъм. И то в режим, когато всички тези неща не достигат до онези, които най-много се нуждаят от тях, до здравните работници! Пълно безумие! Нищо чудно, че на някои почна да им писва вече, и с право. Вчера в Ямбол е имало подобен случай: https://www.expert.bg/curious/curious-all/a...ta-1448229.html Ако властта продължава по тази плоскост, да въвежда неадекватни и вече безсмислени, изцяло закъснели мерки, нищо чудно този случай да не остане единствен.

Това съобщение е било редактирано от lati1960 на 31/03/2020, 10:30
ЛС
Радио Ереван
коментар 31/03/2020, 13:18
Копирай адреса: #143

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(lati1960 @ 31/03/2020, 10:30) *
Ето какво слушам в момента, по новините на БНР. Говори финансовия министър Горанов. Ще цитирам приблизително и по памет, всеки може да си го види на сайта на БНР.ком:
http://www.focus-news.net/news/2020/03/31/...niyat-dalg.html
Накратко, държавният дълг ще нарасне от позволените до момента 2 милиарда и 200 милиона, до над 10 милиарда! И то до края само на тази финансова година. Министърът обеща да не се вдигат данъците, но аз лично не вярвам. Няма как да се плати такъв дълг при криза, която не се знае кога ще свърши, при стагнираща и почти замразена икономика, и т. н., и т. н. Нови цени и по-високи данъци ще има, със сигурност. Но дори не това ни е главният проблем сега. Банките са пълни с парѝ, както вече посочих, така че това ще мине. Проблемът е, че всички тези колосални суми, за които говорим, не стигат до редовите граждани, особено до най-нуждаещите се и най-уязвимите. Средствата ще минат през бюджета, част от тях ще се налеят пак в структури като МВР, военните, обръчите около властта и по мерките на пандемията, а дълга ще се плаща отново от тези, които няма да получат и стотинка! Възниква и друг въпрос: Докога може да се емитира и тегли дълг, при една замряла и почти не работеща икономика? Никой не може да каже. Защото в момента никой не знае докога ще е карантината. Изводът за мен: Освен че ни налагат /засега временна/ тиха диктатура* и нов вид тоталитаризъм, който не е ясно кога и дали въобще някога ще свърши, властите заробват хората и с нови, астрономически дългове, които все някога ще трябва да се плащат. От кого мислите?

*Само като мнение: Новата заповед на здравния министър Ананиев за задължителното носене на маски на обществени места е абсурдна, защото първо - тотално е закъсняла, като самите мерки, и второ - тя не предпазва никого реално, защото вирусът се разпространява не само по въздушно капков път, а по много други начини - от повърхности, пипане, докосване, ръкостискане, и т. н. За мен тази заповед е безумен опит именно по идеята властта у нас да се изхвърли над необходимите и разумни мерки по ситуацията, в смисъла именно на злоупотреба с власт във време на криза. Утре ще ни задължат да обличаме и мантии сигурно, и калцуни, защо не и шлемове, и ръкавици... Ха сега се сетете кои фирми у нас се преструктурираха по производството на въпросните пособия? Ми тези от обръча на властта. Това си е жива корупция, клиентилизъм. И то в режим, когато всички тези неща не достигат до онези, които най-много се нуждаят от тях, до здравните работници! Пълно безумие! Нищо чудно, че на някои почна да им писва вече, и с право. Вчера в Ямбол е имало подобен случай: https://www.expert.bg/curious/curious-all/a...ta-1448229.html Ако властта продължава по тази плоскост, да въвежда неадекватни и вече безсмислени, изцяло закъснели мерки, нищо чудно този случай да не остане единствен.

Не само че няма да вдигнат данъците, но и ще увеличат пенсиите от първи юли!!!??? Това е все едно да издържаш някой и по време на криза да му увеличиш издръжката!!! Да не забравяме, че догодина ще има парламентарни избори.
Похарчени са над 4 милиарда лева за самолети и кораби. За санирането са пръснати над 6 милиарда лева за последните шест години. Ако не бяха тези меко казано неразумни харчове нямаше да има нужда да се взимат 10 милиарда лева заем, които ще се плащат десетилетия. За останалите обществените поръчки от които се присвояват милиарди няма да споменавам.
Какво му дреме на Бойко, важното е да закрепи положението, а как и кой ще ги плаща ще се мисли после. Самият той преди седмица каза, че дълговете ще ги плащат нашите деца.
Закъсняла, но не безмислена мярка е тази за маските. Болните хора по-трудно с тях ще заразят здравите.
ЛС
lati1960
коментар 31/03/2020, 17:37
Копирай адреса: #144

Advanced Member
Потребител # 519

Цитат(Радио Ереван @ 31/03/2020, 14:18) *
Не само че няма да вдигнат данъците, но и ще увеличат пенсиите от първи юли!!!??? Това е все едно да издържаш някой и по време на криза да му увеличиш издръжката!!! Да не забравяме, че догодина ще има парламентарни избори.
Похарчени са над 4 милиарда лева за самолети и кораби. За санирането са пръснати над 6 милиарда лева за последните шест години. Ако не бяха тези меко казано неразумни харчове нямаше да има нужда да се взимат 10 милиарда лева заем, които ще се плащат десетилетия. За останалите обществените поръчки от които се присвояват милиарди няма да споменавам.
Какво му дреме на Бойко, важното е да закрепи положението, а как и кой ще ги плаща ще се мисли после. Самият той преди седмица каза, че дълговете ще ги плащат нашите деца.
Закъсняла, но не безмислена мярка е тази за маските. Болните хора по-трудно с тях ще заразят здравите.

Вярно. Какво да кажа?
Само ще изразя съмнение и опасение, че, ако така продължава, не само у нас, то може догодина и да няма избори.
Предполагам вече знаеш за мерките в Унгария, за суспендиране на парламента там, а така като гледам, нашите власти са на косъм от същите мерки, напоследък постоянно намекват, че е нужно да ги усилят и втвърдят. Отдалеко май ни подготвят.
В клипа по-долу, с 5-те въпроса към Щаба, е дадена реакцията на ген. Мутафчийски в началото на пандемията, и после. Виждаш за какво става дума. Или ги изкомандваха някъде отвън, или се усетиха по някое време, че по-голяма далавера от тази криза няма как да им дойде. И си е така.
За маските няма да споря. Проблемът е друг - като искат всички в страната да носят маски, да закупят няколко милиона, и да ги раздадат безплатно на населението, както се прави в цивилизовани страни като Австрия, Израел и т. н. За това ставаше дума, а не че не бива да носим маски. Добре, че и по това се усетиха, и го отмениха. Защото търпението на обществото не е безкрайно!
ЛС
Радио Ереван
коментар 31/03/2020, 20:53
Копирай адреса: #145

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(lati1960 @ 31/03/2020, 18:37) *
Вярно. Какво да кажа?
Само ще изразя съмнение и опасение, че, ако така продължава, не само у нас, то може догодина и да няма избори.
Предполагам вече знаеш за мерките в Унгария, за суспендиране на парламента там, а така като гледам, нашите власти са на косъм от същите мерки, напоследък постоянно намекват, че е нужно да ги усилят и втвърдят. Отдалеко май ни подготвят.
В клипа по-долу, с 5-те въпроса към Щаба, е дадена реакцията на ген. Мутафчийски в началото на пандемията, и после. Виждаш за какво става дума. Или ги изкомандваха някъде отвън, или се усетиха по някое време, че по-голяма далавера от тази криза няма как да им дойде. И си е така.
За маските няма да споря. Проблемът е друг - като искат всички в страната да носят маски, да закупят няколко милиона, и да ги раздадат безплатно на населението, както се прави в цивилизовани страни като Австрия, Израел и т. н. За това ставаше дума, а не че не бива да носим маски. Добре, че и по това се усетиха, и го отмениха. Защото търпението на обществото не е безкрайно!

Подозирам, че президентът Радев тайно чете форума и по-точно това, което аз съм писал. Казал е почти същото, което говорех, а по-късно и написах, но с малко по-други думи. smile.gif
Мутафчийски е хирург. Какво разбира от вируси? Все едно мен да ме направят конституционен съдия. Не че няма да се справя, но .... хайде да не се хваля. smile.gif
Така и ще правят. Ще ги раздават маските безплатно доколкото разбрах. Днес го съобщиха. И теб те четат, само че тия от щаба.

Това съобщение е било редактирано от Радио Ереван на 31/03/2020, 21:07
ЛС
lati1960
коментар 01/04/2020, 09:49
Копирай адреса: #146

Advanced Member
Потребител # 519

Цитат(Радио Ереван @ 31/03/2020, 21:53) *
Подозирам, че президентът Радев тайно чете форума и по-точно това, което аз съм писал. Казал е почти същото, което говорех, а по-късно и написах, но с малко по-други думи. smile.gif
Мутафчийски е хирург. Какво разбира от вируси? Все едно мен да ме направят конституционен съдия. Не че няма да се справя, но .... хайде да не се хваля. smile.gif
Така и ще правят. Ще ги раздават маските безплатно доколкото разбрах. Днес го съобщиха. И теб те четат, само че тия от щаба.

Така е правилно, за маските.
Иначе за изборите... Засега не е ясно. Нека ти дам най-новото по това какво май ни се готви, по продължителността на тази криза, ето:
http://www.bta.bg/bg/c/NF/id/2180364
http://www.bta.bg/bg/c/OF/id/2180446
В смисъл, пандемията явно ще се повтори, на есен може би потрети... и така, докога?
Впрочем, не само Тръмп прогнозира дълга карантина без краен засега срок. Същото в хор повтарят учените, вирусулозите и разбира се повечето държавници по целия свят вече. За елита навсякъде кризата е прекрасна възможност за безсрочно и безконтролно управление, най-меко казано. А аз бих го нарекъл директно ДИКТАТУРА. Или Нов световен ред. Което си изберем. Но е това. Засега с оправданието за нужните мерки по борбата със заразата. Което обаче отдавна премина в други измерения - и със заемите, и със суспендиране на ключови за демокрацията институции, обричане на задаващ се глад и още по-голяма мизерия или направо смърт хиляди, може би и милиони от най-засегнатите и уязвими слоеве... И вече няма на кого да се оплачеш. Парламент няма. Има извънредно положение, и точка. Ходи търси арменския поп! Това е положението.
Аз лично съм любопитен докога ще издържат нервите на обществото, и най-вече на които са най-зле, социално, здравословно, всякак? И по света, и у нас. Засега магазините все още са пълни, и всички изчакват. Но... Е, сещаш се.
Иначе се радвам, че президентът те чете, и те е послушал. Но от него почти нищо не зависи. Дано г-н Борисов попрочита нещо от мислите на народеца, щото всичко у нас от него зависи в момента. Засега решенията му са правилни, с малки изключения, най-вече по закъснелите мерки. Но приемам, че са го заблудили и него, маститите капацитети, които всеки ден гледаме и слушаме. Но и той няма много полезни ходове, освен със заеми да закрепи страната в обозримото бъдеще, не вярвам и той да е наясно докога. Може би до следващите избори. animatedwink.gif Ако въобще има такива де. Ще видим.

Това съобщение е било редактирано от lati1960 на 01/04/2020, 09:53
ЛС
Радио Ереван
коментар 01/04/2020, 14:43
Копирай адреса: #147

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(lati1960 @ 01/04/2020, 10:49) *
Така е правилно, за маските.
Иначе за изборите... Засега не е ясно. Нека ти дам най-новото по това какво май ни се готви, по продължителността на тази криза, ето:
http://www.bta.bg/bg/c/NF/id/2180364
http://www.bta.bg/bg/c/OF/id/2180446
В смисъл, пандемията явно ще се повтори, на есен може би потрети... и така, докога?
Впрочем, не само Тръмп прогнозира дълга карантина без краен засега срок. Същото в хор повтарят учените, вирусулозите и разбира се повечето държавници по целия свят вече. За елита навсякъде кризата е прекрасна възможност за безсрочно и безконтролно управление, най-меко казано. А аз бих го нарекъл директно ДИКТАТУРА. Или Нов световен ред. Което си изберем. Но е това. Засега с оправданието за нужните мерки по борбата със заразата. Което обаче отдавна премина в други измерения - и със заемите, и със суспендиране на ключови за демокрацията институции, обричане на задаващ се глад и още по-голяма мизерия или направо смърт хиляди, може би и милиони от най-засегнатите и уязвими слоеве... И вече няма на кого да се оплачеш. Парламент няма. Има извънредно положение, и точка. Ходи търси арменския поп! Това е положението.
Аз лично съм любопитен докога ще издържат нервите на обществото, и най-вече на които са най-зле, социално, здравословно, всякак? И по света, и у нас. Засега магазините все още са пълни, и всички изчакват. Но... Е, сещаш се.
Иначе се радвам, че президентът те чете, и те е послушал. Но от него почти нищо не зависи. Дано г-н Борисов попрочита нещо от мислите на народеца, щото всичко у нас от него зависи в момента. Засега решенията му са правилни, с малки изключения, най-вече по закъснелите мерки. Но приемам, че са го заблудили и него, маститите капацитети, които всеки ден гледаме и слушаме. Но и той няма много полезни ходове, освен със заеми да закрепи страната в обозримото бъдеще, не вярвам и той да е наясно докога. Може би до следващите избори. animatedwink.gif Ако въобще има такива де. Ще видим.

Ти май забрави какво ти бях писал. Пандемията или поне извънредното положение ще приключи в края на май или най-късно в началото на юни. След това нещата бавно ще започнат да се нормализират и след две години ще си бъде като по старому. Поне за тези, които сме живи и здрави и не сме разорени.
Мандатът на правителството свършва догодина и не може да бъде продължен, освен ако не променят Конституцията.
Приеми нещата от добрата им страна. Хората ще станат по-задружни и ще гледат по друг начин на живота.
ЛС
biggeorge
коментар 01/04/2020, 23:32
Копирай адреса: #148

Плямпало, ама се не трае!
Съобщения: 1 318
От: Зона 51
Потребител # 51

Аз не вярвам, че извънредното положение ще бъде отменено. rolleyes.gif
Сега искат да удължат извънредното положение до 13 май, после ще искат да го удължат до 13 юни, после до 13 юли ...
И така до безкрай.
Според мен управляващите да не искат да тестват цялото население за коронавирус, за да могат максимално да удължат епидемията от коронавирус.
Така и след година ще могат да твърдят, че има коронавирус и извънредното положение трябва да бъде подновявано отново и отново.
Опитвам се да отгатна какви са истинските мотиви на управляващите да действат по този начин. dry.gif

Това съобщение е било редактирано от biggeorge на 01/04/2020, 23:33

--------------------
ЛС
D-rA
коментар 01/04/2020, 23:37
Копирай адреса: #149

Advanced Member
Група: Administrators
Съобщения: 999
Регистриран: 20/03/2017
Потребител # 4

Цитат(biggeorge @ 02/04/2020, 00:32) *
Опитвам се да отгатна какви са истинските мотиви на управляващите да действат по този начин. dry.gif

Тези мотиви малки ли са? Или предлагаш да следваме "примера" на развитите?

Прикачи файл  Screenshot_at_2020_04_02_00_36_12.png ( 135.53k ) Брой сваляния: 8

--------------------
ЛС
biggeorge
коментар 01/04/2020, 23:48
Копирай адреса: #150

Потребител # 51

Не вярвам, че на управляващите в България им пука за народа.
Те даже биха се зарадвали на висока смъртност.
Всичко, което политиците правят е за лична изгода и облагодетелстване. dry.gif
Така е било и така ще бъде.
Тези 10 милиарда лева заем, които ще вземат или ще бъдат откраднати, или ще бъдат раздадени на кръгове близки до управляващите.
Аз имам много лошо мнение за политиците.
За мен те са диктаторски мислещи хора и институционални терористи. angry.gif

--------------------
ЛС
D-rA
коментар 01/04/2020, 23:57
Копирай адреса: #151

Advanced Member
Потребител # 4

Никой не може да промени вярата ти, т.е. вярвай си в каквото си искаш.За да тръгват с резервен план - одобрение за бъдещ заем до 10 млрд, това означава само че в бюджета влизат много много малко пари, и още по-малко ще влизат.И сам може да се сетиш че сега има само големи харчове - а кацата е с дъно.
Ти какво предлагаш - държавата да дръпне шалтера? Или да финансира неотложните плащания с нисколихвен заем?Тези 10, може и 20 да станат, ако нещата загрубеят още повече...
А дали ще крадат - сигурно ще има и кражби, но всеки си носи кръста на действията си... sunbathing.gif

--------------------
ЛС
biggeorge
коментар 02/04/2020, 00:07
Копирай адреса: #152

Потребител # 51

Ти наистина ли мислиш, че крадливите политици ще бъдат разследвани, арестувани и осъдени?
Досега това не се е случило, малко вероятно е да се случи от тук нататък. dry.gif

Това съобщение е било редактирано от biggeorge на 02/04/2020, 00:08

--------------------
ЛС
D-rA
коментар 02/04/2020, 00:13
Копирай адреса: #153

Advanced Member
Потребител # 4

Цитат(biggeorge @ 02/04/2020, 01:07) *
Ти наистина ли мислиш, че крадливите политици ще бъдат разследвани, арестувани и осъдени?
Досега това не се е случило, малко вероятно е да се случи от тук нататък. dry.gif

И защо да си занимавам главата с такива мисли - и да ги съдят, и да ги подминат - аз няма да получа нищо.И ти няма да получиш нищо - защо си тормозиш съзнанието с възмездия, които не са ти по силите. sunbathing.gif

--------------------
ЛС

Отговори в темата
- Радио Ереван   Ще се промени ли живота след пандемията?   23/03/2020, 16:55
- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 16:55) Вчера се...   23/03/2020, 18:35
|- - D-rA   Бъди добър - и аз съм човек, не ми се четат св...   23/03/2020, 19:46
||- - lati1960   Цитат(D-rA @ 23/03/2020, 19:46) Бъди добър - и аз...   23/03/2020, 21:29
||- - D-rA   Цитат(lati1960 @ 23/03/2020, 21:29) Европейската Ад...   23/03/2020, 21:49
|||- - lati1960   Цитат(D-rA @ 23/03/2020, 21:49) Те не са лекари -...   23/03/2020, 21:54
|||- - D-rA   Цитат(lati1960 @ 23/03/2020, 21:54) Добре. А социалн...   23/03/2020, 22:03
|||- - lati1960   Цитат(D-rA @ 23/03/2020, 22:03) Циничното в слу...   23/03/2020, 22:07
|||- - D-rA   ПП. Дописах си предния пост.   23/03/2020, 22:11
|||- - lati1960   Цитат(D-rA @ 23/03/2020, 22:11) ПП. Дописах си п...   24/03/2020, 10:20
|||- - ЕксГорски   Цитат(lati1960 @ 24/03/2020, 11:20) Много ми се иска ...   24/03/2020, 14:00
||||- - lati1960   Цитат(ЕксГорски @ 24/03/2020, 14:00) Напротив, н...   24/03/2020, 18:57
|||||- - wal   ЦитатНякои дори тук преди месец-два само се ...   24/03/2020, 20:52
||||||- - lati1960   Цитат(wal @ 24/03/2020, 20:52) Разбира се, че нищо ...   27/03/2020, 10:17
||||||- - wal   Да, опасността е наистина реална, но всичко ...   27/03/2020, 23:18
||||||- - lati1960   Цитат(wal @ 27/03/2020, 23:18) Да, опасността е на...   28/03/2020, 13:34
||||||- - Онуфри   Цитат(lati1960 @ 28/03/2020, 13:34) … Само изказах м...   28/03/2020, 15:30
||||||- - ЕксГорски   Цитат(lati1960 @ 28/03/2020, 14:34) Не само с пандем...   28/03/2020, 16:15
|||||- - ЕксГорски   Цитат(lati1960 @ 24/03/2020, 19:57) Само ще уточня, ч...   24/03/2020, 22:21
||||- - Радио Ереван   Цитат(ЕксГорски @ 24/03/2020, 14:00) Напротив, н...   24/03/2020, 21:17
||||- - ЕксГорски   Цитат(Радио Ереван @ 24/03/2020, 22:17) Тя ми ка...   24/03/2020, 22:30
||||- - Радио Ереван   Цитат(ЕксГорски @ 24/03/2020, 22:30) Което знач...   25/03/2020, 00:57
|||- - Онуфри   Цитат(lati1960 @ 24/03/2020, 10:20) Разбрах те. Ще о...   25/03/2020, 16:10
||||- - D-rA   Цитат(Онуфри @ 25/03/2020, 16:10) Отивам да се х...   28/03/2020, 00:52
||||- - Онуфри   Цитат(D-rA @ 28/03/2020, 00:52) ….- Отивам да гу...   28/03/2020, 12:12
||||- - D-rA   Цитат(Онуфри @ 28/03/2020, 12:12) Тъкмо ще получ...   28/03/2020, 13:06
|||- - agrippa   Цитат(lati1960 @ 24/03/2020, 02:20) Разбрах те. Ще о...   28/03/2020, 18:01
|||- - lati1960   Цитат(agrippa @ 28/03/2020, 18:01) Трябва да се наме...   28/03/2020, 18:57
|||- - agrippa   Ако някой умишлено и нарочно е създал вирус...   28/03/2020, 23:19
|||- - lati1960   Цитат(agrippa @ 29/03/2020, 00:19) Ако някой умишле...   29/03/2020, 09:08
||- - Тарабас   По-кратко неписано, но също толкова безсмис...   24/03/2020, 19:58
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 23/03/2020, 18:35) Здравей! Живот...   23/03/2020, 20:54
|- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 20:54) Здравей...   23/03/2020, 21:02
|- - Радио Ереван   Цитат(D-rA @ 23/03/2020, 21:02) На никой не му е ...   23/03/2020, 21:11
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 21:11) Аз съм о...   23/03/2020, 21:38
|- - D-rA   Цитат(lati1960 @ 23/03/2020, 21:38) Ще оцелеем. Поне ...   23/03/2020, 21:46
||- - lati1960   Цитат(D-rA @ 23/03/2020, 21:46) Това са данните ...   23/03/2020, 22:06
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 23/03/2020, 21:38) И двамата сте пр...   23/03/2020, 22:06
||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 22:06) Е, аз поз...   24/03/2020, 09:53
||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 24/03/2020, 09:53) Съжалявам, но не ...   24/03/2020, 17:26
|||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 24/03/2020, 17:26) Добре де...   24/03/2020, 18:25
|||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 24/03/2020, 18:25) До две години? Ти...   24/03/2020, 20:52
|||- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 24/03/2020, 20:52) Все пак ...   24/03/2020, 21:01
||||- - Радио Ереван   Цитат(D-rA @ 24/03/2020, 21:01) Еее, недей така -...   24/03/2020, 21:21
|||||- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 24/03/2020, 21:21) Преди ок...   24/03/2020, 21:30
|||||- - Радио Ереван   Цитат(D-rA @ 24/03/2020, 21:30) Хубаво е да си о...   25/03/2020, 00:45
|||||- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 25/03/2020, 00:45) Няма да ...   25/03/2020, 13:01
|||||- - Радио Ереван   Цитат(D-rA @ 25/03/2020, 13:01) Испания днес е с...   25/03/2020, 13:31
|||||- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 25/03/2020, 13:31) Долавям ...   25/03/2020, 16:26
|||||- - Питето   А защо мислиш, че китайците са се справили? Т...   25/03/2020, 18:42
|||||- - D-rA   Цитат(Питето @ 25/03/2020, 18:42) А защо мислиш, ...   25/03/2020, 19:09
||||- - Mukaveev   Цитат(D-rA @ 24/03/2020, 21:01) А ето - срина се ...   24/03/2020, 21:40
||||- - D-rA   Цитат(Mukaveev @ 24/03/2020, 21:40) и на него ще му с...   24/03/2020, 21:43
||||- - Mukaveev   Цитат(D-rA @ 24/03/2020, 21:43) Както го описва...   24/03/2020, 21:58
||||- - D-rA   Цитат(Mukaveev @ 24/03/2020, 21:58) Като го побарат.....   24/03/2020, 22:25
||||- - lati1960   Цитат(Mukaveev @ 24/03/2020, 21:58) Като го побарат.....   25/03/2020, 18:43
|||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 24/03/2020, 20:52) Кризата ...   25/03/2020, 10:46
|||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 25/03/2020, 10:46) Бе то всичко хуб...   25/03/2020, 12:56
||||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 25/03/2020, 12:56) Имах пре...   25/03/2020, 14:22
|||||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 25/03/2020, 14:22) Съгласен съм с п...   25/03/2020, 14:35
|||||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 25/03/2020, 14:35) Не искам...   25/03/2020, 21:01
|||||- - Онуфри   Цитат(lati1960 @ 25/03/2020, 21:01) По принцип е так...   25/03/2020, 21:21
|||||- - D-rA   Що не поразсъждаваш по-глобално:1. Кражба на ...   25/03/2020, 21:55
||||||- - lati1960   Цитат(D-rA @ 25/03/2020, 21:55) Що не поразсъжд...   26/03/2020, 09:49
||||||- - D-rA   Как мислиш - ако ние имахме право да печатим ...   26/03/2020, 21:44
||||||- - lati1960   Цитат(D-rA @ 26/03/2020, 21:44) Как мислиш - ако ...   27/03/2020, 10:32
|||||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 25/03/2020, 21:01) По принцип е так...   26/03/2020, 11:50
|||||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 26/03/2020, 11:50) За какъв...   26/03/2020, 12:12
|||||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 26/03/2020, 12:12) То така, но сега ...   26/03/2020, 12:27
|||||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 26/03/2020, 12:27) Няма, но ...   26/03/2020, 18:29
|||||- - ЕксГорски   Просто акълът не ми го побира как могат да с...   26/03/2020, 20:31
|||||- - Радио Ереван   Цитат(ЕксГорски @ 26/03/2020, 20:31) Просто акъ...   26/03/2020, 21:24
|||||- - ЕксГорски   ]И аз ли приказвам щуротии? Не! Хайде сега ...   26/03/2020, 21:41
|||||- - Радио Ереван   Цитат(ЕксГорски @ 26/03/2020, 21:41) ]И аз ли при...   27/03/2020, 12:44
|||||- - ЕксГорски   Цитат(Радио Ереван @ 27/03/2020, 13:44) Ако имаш...   27/03/2020, 13:12
|||||- - Питето   Радвай се че много хора в България имат подо...   27/03/2020, 15:37
|||||- - lati1960   Цитат(Питето @ 27/03/2020, 15:37) Радвай се че м...   27/03/2020, 18:45
||||||- - Питето   Е точно история четем, там си пише за далеч п...   28/03/2020, 14:46
||||||- - lati1960   Цитат(Питето @ 28/03/2020, 14:46) Е точно истори...   28/03/2020, 18:18
|||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 27/03/2020, 15:37) Радвай се че м...   28/03/2020, 18:39
|||||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 28/03/2020, 19:39) Да не би ...   29/03/2020, 09:23
||||||- - ЕксГорски   Цитат(lati1960 @ 29/03/2020, 09:23) щото има други т...   29/03/2020, 15:33
|||||- - Питето   Всичко е точно. Който вярва в края на света, ...   30/03/2020, 13:49
|||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 30/03/2020, 14:49) Всичко е точно...   30/03/2020, 17:24
|||||- - lati1960   Цитат(Питето @ 30/03/2020, 14:49) Всичко е точно...   30/03/2020, 18:51
||||- - Питето   Да... ама не. У японско са най-спестовните пен...   25/03/2020, 15:59
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 25/03/2020, 15:59) Да... ама не. У я...   29/03/2020, 00:00
||||- - Питето   "елементарно" е коренно различно от ...   29/03/2020, 00:21
||||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 29/03/2020, 00:21) "елементарн...   29/03/2020, 13:25
|||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 25/03/2020, 10:46) Бе то всичко хуб...   25/03/2020, 14:06
|||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 25/03/2020, 14:06) Ето едно...   25/03/2020, 14:35
|||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 25/03/2020, 14:35) Здрасти. Еврика. ...   25/03/2020, 14:38
||||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 25/03/2020, 14:38) Е, като с...   25/03/2020, 18:18
|||- - ЕксГорски   Ти явно не се осещаш, кой е ... най-големият вс...   25/03/2020, 15:53
|||- - Онуфри   Цитат(ЕксГорски @ 25/03/2020, 15:53) Ти явно не ...   25/03/2020, 21:12
||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 24/03/2020, 09:53) И друго. След кат...   24/03/2020, 17:57
||- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 24/03/2020, 17:57) https://www.bgo...   24/03/2020, 18:42
||- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 24/03/2020, 18:42) Похвално е, че се...   25/03/2020, 01:00
|- - Persian   Цитат(lati1960 @ 23/03/2020, 21:38) Ще оцелеем. Поне ...   24/03/2020, 20:08
||- - lati1960   Цитат(Persian @ 24/03/2020, 20:08) Така трябва. Нужн...   25/03/2020, 18:24
|- - Питето   Кво оцеляване те е подгонило бе, юнак? Нито к...   25/03/2020, 18:49
|- - lati1960   Цитат(Питето @ 25/03/2020, 18:49) Кво оцеляване ...   25/03/2020, 21:06
||- - Питето   Къса, ма помня няколко "свършеци на света...   26/03/2020, 22:29
||- - lati1960   Цитат(Питето @ 26/03/2020, 22:29) Къса, ма помня ...   27/03/2020, 10:48
||- - Питето   Баце, мислещите нямаме книга с главна буква....   27/03/2020, 15:44
||- - lati1960   Цитат(Питето @ 27/03/2020, 15:44) Баце, мислещит...   27/03/2020, 18:28
||- - Питето   Всеки избира дали да вярва или да мисли. Тво...   28/03/2020, 14:41
||- - lati1960   Цитат(Питето @ 28/03/2020, 14:41) Всеки избира д...   28/03/2020, 18:30
|- - Онуфри   Цитат(Питето @ 25/03/2020, 18:49) ... НЕма да го ...   25/03/2020, 21:17
- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 16:55) Вчера се...   23/03/2020, 19:48
|- - Радио Ереван   Цитат(D-rA @ 23/03/2020, 19:48) В този казус, ко...   23/03/2020, 21:05
|- - Mukaveev   И какво ще заложи ? Щом знае езици в кол цен...   23/03/2020, 21:25
|- - Радио Ереван   Цитат(Mukaveev @ 23/03/2020, 21:25) И какво ще залож...   23/03/2020, 21:32
|- - Mukaveev   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 21:32) Колата с...   24/03/2020, 21:27
|- - Радио Ереван   Цитат(Mukaveev @ 24/03/2020, 21:27) Влизаш в чл 252. от...   25/03/2020, 00:42
- - Persian   Ще се промени като се върнат времената на са...   24/03/2020, 17:37
|- - D-rA   Цитат(Persian @ 24/03/2020, 17:37) Ще се промени кат...   24/03/2020, 20:28
- - agrippa   Ще се промени ли живота след пандемията? Да,...   29/03/2020, 18:21
|- - lati1960   Цитат(agrippa @ 29/03/2020, 19:21) Ще се промени ли ...   30/03/2020, 09:16
|- - Питето   Глупости. Според историята, след постянните...   30/03/2020, 13:55
|- - lati1960   Цитат(Питето @ 30/03/2020, 14:55) Глупости. Спор...   30/03/2020, 19:12
|- - Питето   Баце, то войни с мобилизации и вечени часове...   31/03/2020, 12:34
|- - lati1960   Цитат(Питето @ 31/03/2020, 13:34) Баце, то войни ...   31/03/2020, 17:28
- - Потребител   ЦитатЩе се промени ли живота след пандемият...   30/03/2020, 04:12
|- - lati1960   Цитат(Потребител @ 30/03/2020, 05:12) ... тук спе...   30/03/2020, 09:30
- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 17:55) Вчера се...   30/03/2020, 18:57
|- - D-rA   В посочената статия се говори за Сингапур, н...   30/03/2020, 19:55
|- - lati1960   Цитат(D-rA @ 30/03/2020, 20:55) В посочената ст...   30/03/2020, 21:05
- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 17:55) Вчера се...   31/03/2020, 09:30
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 31/03/2020, 10:30) Ето какво слушам...   31/03/2020, 13:18
|- - Питето   Абе Бъфет не беше ли писал, че "ако имаш за...   31/03/2020, 15:24
||- - lati1960   Цитат(Питето @ 31/03/2020, 16:24) Абе Бъфет не б...   31/03/2020, 17:43
||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 31/03/2020, 16:24) Абе Бъфет не б...   31/03/2020, 21:05
||- - D-rA   Цитат(Радио Ереван @ 31/03/2020, 22:05) Не е мис...   31/03/2020, 21:26
||- - Питето   Ми със заеми... Така де, като няма гаранция в ...   31/03/2020, 21:56
||- - lati1960   Цитат(Питето @ 31/03/2020, 22:56) Ми със заеми... ...   01/04/2020, 09:27
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 31/03/2020, 14:18) Не само ...   31/03/2020, 17:37
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 31/03/2020, 18:37) Вярно. Какво да к...   31/03/2020, 20:53
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 31/03/2020, 21:53) Подозир...   01/04/2020, 09:49
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 01/04/2020, 10:49) Така е правилно, ...   01/04/2020, 14:43
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 01/04/2020, 15:43) Ти май з...   01/04/2020, 18:08
|- - biggeorge   Аз не вярвам, че извънредното положение ще б...   01/04/2020, 23:32
|- - D-rA   Цитат(biggeorge @ 02/04/2020, 00:32) Опитвам се да от...   01/04/2020, 23:37
|- - biggeorge   Не вярвам, че на управляващите в България им...   01/04/2020, 23:48
|- - D-rA   Никой не може да промени вярата ти, т.е. вярв...   01/04/2020, 23:57
|- - biggeorge   Ти наистина ли мислиш, че крадливите полити...   02/04/2020, 00:07
|- - D-rA   Цитат(biggeorge @ 02/04/2020, 01:07) Ти наистина ли м...   02/04/2020, 00:13
- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 23/03/2020, 17:55) Вчера се...   31/03/2020, 10:29
- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 31/03/2020, 11:29) Още нещо по тема...   31/03/2020, 13:34
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 31/03/2020, 14:34) Народът ...   31/03/2020, 17:40
|- - Радио Ереван   Цитат(lati1960 @ 31/03/2020, 18:40) Няма да се проме...   31/03/2020, 20:41
|- - lati1960   Цитат(Радио Ереван @ 31/03/2020, 21:41) Гладът п...   01/04/2020, 10:02
|- - ЕксГорски   Би ли бил така добър да ни разясниш следните...   01/04/2020, 12:06
- - Онуфри   Цитат(lati1960 @ 31/03/2020, 10:29) Нищо не става от ...   31/03/2020, 20:36

Closed TopicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 10/04/2020, 00:46
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test