test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Национален герой ли е Левски?
Радио Ереван
коментар 06/05/2019, 19:40
Копирай адреса: #81

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 1 304
Регистриран: 02/06/2017
От: Варна
Потребител # 45

http://www.desant.net/show-news/35161?fbcl...gmckGkyUTZXlInw

Признавам си за мен винаги Левски е бил национална светиня. Надявам се и да остане да бъде, но това, което чета за него никак не ми хареса.
Винаги съм си мислел, че Левски е бил принуден да убие чирака и не е имал друг избор. Не мога обаче да повярвам, че е участвал в обир!!! Ако някой има инфо по въпроса, моля да го сподели.
Какво излиза, че Васил Иванов Кунчев е обесен справедливо заради убийство по време обир? misli.gif
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
Riki
коментар 09/07/2020, 20:46
Копирай адреса: #82

Advanced Member
Съобщения: 1 692
Регистриран: 01/06/2017
Потребител # 32

Не знам подробности.

Ами няма безгрешни хора! Всеки, волно или неволно, допуска грешки.

Няма как да не оценя делото, премеждията, отдадеността на Левски за "чиста и свята република".
Също в линка, който си дал, чета: "чл.5, гл.9 от Устава се предвижда смъртно наказание за всеки, който пречи за набавяне на пари по какъвто и да е начин. Нещо повече, чл.1, гл.5 дава неограничени права на местните революционни комитети да набират средства както намерят за добре".
Също и това, че е имало предател....наложило се е да ....ги приложи. За мен категорично, неволно!!!

"На война, като на война"!.

Аз го разбирам и оправдавам!

Но аз съм нищо! Просто мнение.....

Все някак е било....но как точно.....

--------------------
"Разни хора, разни идеали."
ЛС
Радио Ереван
коментар 13/07/2020, 00:06
Копирай адреса: #83

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Riki @ 09/07/2020, 21:46) *
Не знам подробности.

Ами няма безгрешни хора! Всеки, волно или неволно, допуска грешки.

Няма как да не оценя делото, премеждията, отдадеността на Левски за "чиста и свята република".
Също в линка, който си дал, чета: "чл.5, гл.9 от Устава се предвижда смъртно наказание за всеки, който пречи за набавяне на пари по какъвто и да е начин. Нещо повече, чл.1, гл.5 дава неограничени права на местните революционни комитети да набират средства както намерят за добре".
Също и това, че е имало предател....наложило се е да ....ги приложи. За мен категорично, неволно!!!

"На война, като на война"!.

Аз го разбирам и оправдавам!

Но аз съм нищо! Просто мнение.....

Все някак е било....но как точно.....

Основните тези в новия проектоустав и доклада, според проф. Унджиев, са дело само на Апостола. В тази връзка, специално в чл.5, гл.9 от Устава се предвижда смъртно наказание за всеки, който пречи за набавяне на пари по какъвто и да е начин. Нещо повече, чл.1, гл.5 дава неограничени права на местните революционни комитети да набират средства както намерят за добре. В новите „терористични методи“ влизали и възможностите за изпълнение на смъртни присъди на тези, които не дават пари, заплашителни писма, отвличания с цел подкуп и др.

Ако горното е вярно, Левски е престъпник.

ЛС
Riki
коментар 13/07/2020, 06:26
Копирай адреса: #84

Advanced Member
Потребител # 32

Прочетох коментарите под статията. Не всички.

Според някои, Левски е имал информация, че слугата е информиран и ще съдейства......

Според други, има много неточни данни.
Напр."детеубийство". "Детето" е 188см. мъжага(.?!- как го измериха...)

И това, от края на статията ти:
"Ангел Кънчев умира на 5 март 1872 г., за какъв ръководител на североизточна България е провъзгласен на 14.08.1872 г.?"

Няма как да разберем, как точно е било....

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 13/07/2020, 08:50
Копирай адреса: #85

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Riki @ 13/07/2020, 07:26) *
Прочетох коментарите под статията. Не всички.

Според някои, Левски е имал информация, че слугата е информиран и ще съдейства......

Според други, има много неточни данни.
Напр."детеубийство". "Детето" е 188см. мъжага(.?!- как го измериха...)

И това, от края на статията ти:
"Ангел Кънчев умира на 5 март 1872 г., за какъв ръководител на североизточна България е провъзгласен на 14.08.1872 г.?"

Няма как да разберем, как точно е било....

По тази причина съм написал "ако".
ЛС
Riki
коментар 13/07/2020, 10:04
Копирай адреса: #86

Advanced Member
Потребител # 32

Да.
Но пък има достатъчно сведения за това, на какво/ кого, е посветил живота си.

Това съобщение е било редактирано от Riki на 13/07/2020, 10:21

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 13/07/2020, 13:54
Копирай адреса: #87

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Riki @ 13/07/2020, 11:04) *
Да.
Но пък има достатъчно сведения за това, на какво/ кого, е посветил живота си.

Ако ти стане известно, че Левски умишлено е убил твой прапрадядо, как ще реагираш?
ЛС
Riki
коментар 13/07/2020, 20:21
Копирай адреса: #88

Advanced Member
Потребител # 32

Цитат(Радио Ереван @ 13/07/2020, 14:54) *
Ако ти стане известно, че Левски умишлено е убил твой прапрадядо, как ще реагираш?

1. Защо " умишлено"?!
Ти разпита ли го? Проучи ли....фактите? Знаеш ли как стоят нещата или заключението ти е на база тази статия. Толкова много години ...

Да поясня. С тези си въпроси, нямам за цел да го ...оправдая ( оневиня, взема страна..). Просто искам да знам, защо "умишлено" ? Обективно!

2. Межеш да ме сметнеш за пън, НО! Миналото си е минало. Животът е кратък за да го пропилявам с това, кой е убил прапрадядо ми. Особенно ако е имал основателен мотив и в никакъв случай не го е целял.
Баба ми беше убита при нещастен случай.

Както Шейд каза, едно е да оставиш камион с л...а, друго - следа! Паметник неръкотворен!

Та...много зависи.
Не мога просто така, да отпиша някого...
Разбира се просто споделям. ....

По темата .
За мен не е престъпник, докато днес няма влязла в сила....

Това съобщение е било редактирано от Riki на 13/07/2020, 21:59

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 14/07/2020, 12:19
Копирай адреса: #89

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Riki @ 13/07/2020, 21:21) *
1. Защо " умишлено"?!
Ти разпита ли го? Проучи ли....фактите? Знаеш ли как стоят нещата или заключението ти е на база тази статия. Толкова много години ...

Да поясня. С тези си въпроси, нямам за цел да го ...оправдая ( оневиня, взема страна..). Просто искам да знам, защо "умишлено" ? Обективно!

2. Межеш да ме сметнеш за пън, НО! Миналото си е минало. Животът е кратък за да го пропилявам с това, кой е убил прапрадядо ми. Особенно ако е имал основателен мотив и в никакъв случай не го е целял.
Баба ми беше убита при нещастен случай.

Както Шейд каза, едно е да оставиш камион с л...а, друго - следа! Паметник неръкотворен!

Та...много зависи.
Не мога просто така, да отпиша някого...
Разбира се просто споделям. ....

По темата .
За мен не е престъпник, докато днес няма влязла в сила....

Това е само хипотеза. Ако ти стане известно, че Левски умишлено е убил прапрадядо ти и затова има категорични доказателства, как ще реагираш? Ще кажеш, случило се е, какво толкова...
Миналото си е минало. Какво толкова, че Левски се е борил за освобождението на България? Да гледаме само напред като Тарабас ли?

Ами да, съгласен съм, но той има влязла в сила присъда. Правилна или не, присъда е. Или имаш предвид присъда от български съд, която да е с повече от една инстанция?

П.П. http://rechnik.info/%D1%83%D0%BC%D0%B8%D1%...%BB%D0%B5%D0%BD

Това съобщение е било редактирано от Радио Ереван на 14/07/2020, 12:22
ЛС
Riki
коментар 14/07/2020, 19:21
Копирай адреса: #90

Advanced Member
Потребител # 32

Цитат(Радио Ереван @ 14/07/2020, 13:19) *
Или имаш предвид присъда от български съд, която да е с повече от една инстанция?

О, небеса! Ти ме разбра!? Не мога да повярвам!!
Но да не се радвам много, защото бързо можеш да ми "разбиеш фантазиите" (имаш го този талант).

Да. Ако това се случи и български съд го обяви за престъпник и терорист сега, ще го приема! До тогава - не! То какво ли не се изписа и изговори. Ще си позволя да те отегча по - надолу с поредната статия.

"Безгрешен няма ни един!" В моето ежедневие ми се налага понякога, да решавам между две лоши неща. Трябва да избера по- малко лошото. Та претръпнах вече... Ако Левски си остане "национален герой", не ме интересува, че е убил прапрадядо ми. Звуча страшно и грозно, знам. Но си имам приоритети. Освен това, ти какво очакваш, ако разбера това? Няма да тръгна да ровя и да търся сметка сега на хора, които нямат вина.Всеки си носи кръста! Мнението ми ще се промени - казах кога!

Да! Изградих си паметник неръкотворен. Той може да бъде разрушен само с душа. Не и с ръка!

"Лайно в мед" ! Знаеш ли, какви свойства има меда?

И спри да ме гледаш под лупа ( относно п.п. - ти), защото и аз мога! Виж, как си написал "ще се боядисва върху стара боя" в темата си: "За боядисването". .Че си го и цитирал!!! navikvane.gif

Сега ще потърся статията и ще се "върна"

Николай ПАНАЙОТОВ, доктор по история, ориенталист

Вече 136 г. темата за обесването на Васил Левски вълнува българите. Стотици са написаните трудове (книги и статии), чиито автори, колкото и парадоксално да звучи, непрестанно преповтарят недоказани предположения и се цитират един друг.

Как нашите “историци” четат документите
И въпреки че тези текстове са известни, въпреки тяхната съвършена яснота вече над 100 г. българските историци упорито наричат Специалната комисия “Съдът на Левски”, “Съдебна”, “Следствена” и т.н. А нейните членове пък нашите “левсковеди” безрезервно титулуват “съдии”! Например проф. Крумка Шарова пише, че хаджи Иванчо Пенчович е “член на правителствена-следствена комисия”!? За османиста Владимир Т. Хиндалов тя е “извънреден съд”, пък авторът на “правно-историческото” изследване на процеса “Левски” Никола Гайдаров смело определя комисията като “съд”!
Най-заблуден в материята обаче се оказа несменяемият председател на Общонародния комитет “Васил Левски” проф. д-р и. н. Дойно Дойнов. В сборника “Левски пред съда на Портата” (Сф, 2007) още на с. 10 той твърди, че “хаджи Иванчо Пенчович е член на Софийския съд”, а на следващата страница пише, че комисията е “следствена”! Така читателят не може да разбере х. Иванчо съдия ли е или следовател?! В този дух са оценките на много мастити академици, професори, доктори и т.н. Приключвайки работата си, комисията, по законите на бюрокрацията, прави обобщения на резултатите в два заключителни протокола. Първият (все още неизвестен за науката) вероятно е третирал Арабаконашкия обир, а вторият – “делото Левски”! Всъщност този – вторият – е единственият запазен, цялостен документ по “делото Левски”. Погледнато строго научно обаче – той не е оригинал! Преводът на самото му заглавие показва това – “Препис от протокола на комисията”.
И този прословут препис, също над век вече, българските историци “левсковеди” неуморно наричат “Присъдата на Левски”! А още през 1940 г. прецизният османист Гълъб Д. Гълъбов обстойно обяснява в пресата, че думата “Мазбата” – изписана най-горе на документа, означава единствено Протокол”, а не “присъда”! Протокол”, а не “присъда”! И тя се издава за конкретен човек, в името на Бог, владетел, народ и прочее, на основание закони, членове, алинеи и т.н. Присъдата се номерира, подпечатва и подписва от съдия! А тук – на прословутия “Препис от протокола”, няма нищо подобно! Даже подписи няма..

Това съобщение е било редактирано от Riki на 14/07/2020, 19:32

--------------------
ЛС
Радио Ереван
коментар 15/07/2020, 09:08
Копирай адреса: #91

Advanced Member
Потребител # 45

Цитат(Riki @ 14/07/2020, 20:21) *
О, небеса! Ти ме разбра!? Не мога да повярвам!!
Но да не се радвам много, защото бързо можеш да ми "разбиеш фантазиите" (имаш го този талант).

Да. Ако това се случи и български съд го обяви за престъпник и терорист сега, ще го приема! До тогава - не! То какво ли не се изписа и изговори. Ще си позволя да те отегча по - надолу с поредната статия.

"Безгрешен няма ни един!" В моето ежедневие ми се налага понякога, да решавам между две лоши неща. Трябва да избера по- малко лошото. Та претръпнах вече... Ако Левски си остане "национален герой", не ме интересува, че е убил прапрадядо ми. Звуча страшно и грозно, знам. Но си имам приоритети. Освен това, ти какво очакваш, ако разбера това? Няма да тръгна да ровя и да търся сметка сега на хора, които нямат вина.Всеки си носи кръста! Мнението ми ще се промени - казах кога!

Да! Изградих си паметник неръкотворен. Той може да бъде разрушен само с душа. Не и с ръка!

"Лайно в мед" ! Знаеш ли, какви свойства има меда?

И спри да ме гледаш под лупа ( относно п.п. - ти), защото и аз мога! Виж, как си написал "ще се боядисва върху стара боя" в темата си: "За боядисването". .Че си го и цитирал!!! navikvane.gif

Сега ще потърся статията и ще се "върна"

Николай ПАНАЙОТОВ, доктор по история, ориенталист

Вече 136 г. темата за обесването на Васил Левски вълнува българите. Стотици са написаните трудове (книги и статии), чиито автори, колкото и парадоксално да звучи, непрестанно преповтарят недоказани предположения и се цитират един друг.

Как нашите “историци” четат документите
И въпреки че тези текстове са известни, въпреки тяхната съвършена яснота вече над 100 г. българските историци упорито наричат Специалната комисия “Съдът на Левски”, “Съдебна”, “Следствена” и т.н. А нейните членове пък нашите “левсковеди” безрезервно титулуват “съдии”! Например проф. Крумка Шарова пише, че хаджи Иванчо Пенчович е “член на правителствена-следствена комисия”!? За османиста Владимир Т. Хиндалов тя е “извънреден съд”, пък авторът на “правно-историческото” изследване на процеса “Левски” Никола Гайдаров смело определя комисията като “съд”!
Най-заблуден в материята обаче се оказа несменяемият председател на Общонародния комитет “Васил Левски” проф. д-р и. н. Дойно Дойнов. В сборника “Левски пред съда на Портата” (Сф, 2007) още на с. 10 той твърди, че “хаджи Иванчо Пенчович е член на Софийския съд”, а на следващата страница пише, че комисията е “следствена”! Така читателят не може да разбере х. Иванчо съдия ли е или следовател?! В този дух са оценките на много мастити академици, професори, доктори и т.н. Приключвайки работата си, комисията, по законите на бюрокрацията, прави обобщения на резултатите в два заключителни протокола. Първият (все още неизвестен за науката) вероятно е третирал Арабаконашкия обир, а вторият – “делото Левски”! Всъщност този – вторият – е единственият запазен, цялостен документ по “делото Левски”. Погледнато строго научно обаче – той не е оригинал! Преводът на самото му заглавие показва това – “Препис от протокола на комисията”.
И този прословут препис, също над век вече, българските историци “левсковеди” неуморно наричат “Присъдата на Левски”! А още през 1940 г. прецизният османист Гълъб Д. Гълъбов обстойно обяснява в пресата, че думата “Мазбата” – изписана най-горе на документа, означава единствено Протокол”, а не “присъда”! Протокол”, а не “присъда”! И тя се издава за конкретен човек, в името на Бог, владетел, народ и прочее, на основание закони, членове, алинеи и т.н. Присъдата се номерира, подпечатва и подписва от съдия! А тук – на прословутия “Препис от протокола”, няма нищо подобно! Даже подписи няма..

Оф, имам чувството, че дискутирам с ученичка от началното училище. Пиша ти за последно. Няма повече да ти отговарям.

Добре де, тогава в Османската империя са осъждали с протоколи, а не с присъди. Какво значение има? Никъде не съм казвал (писал), че Левски е престъпник, тъй като умишленото убийство и грабежа не са доказани по безспорен начин. Изразявам само предположение.

Прави разлика между груби грешки и грешки по невнимание! navikvane.gif

Не те интересува прапрадядо ти!? huh.gif

Това съобщение е било редактирано от Радио Ереван на 15/07/2020, 09:15
ЛС
Riki
коментар 15/07/2020, 13:11
Копирай адреса: #92

Advanced Member
Потребител # 32

Разбрах, още в самото начало, че изказваш предположение, спокойно! Нали започваш размислите си с "ако ".Не казвам, че го казваш .
Цитат
Ако го е извършил, той е криминален престъпник.

Цитат
Ако горното е вярно, Левски е престъпник.

Препис от протокол без подпис и печат, за мен е просто лист хартия. За това просто ми стана странно....как е било...

А ти как би реагирал, ако разбереш, че Левски е убил прапрадядо ти?

Разбира се, че не си длъжен да си губиш времето с мен.

Извинявай.

Приятен ден!

Това съобщение е било редактирано от Riki на 15/07/2020, 13:25

--------------------
ЛС

Отговори в темата
- Радио Ереван   Национален герой ли е Левски?   06/05/2019, 19:40
- - wal   Чети ли я тази стотия до край?! Провери ког...   24/05/2019, 21:10
|- - Радио Ереван   Цитат(wal @ 24/05/2019, 22:10) Чети ли я тази стот...   25/05/2019, 13:29
|- - wal   Въпросът би трябвало да е какъв Левски ни е ...   25/05/2019, 20:56
|- - Радио Ереван   Цитат(wal @ 25/05/2019, 21:56) Въпросът би трябва...   25/05/2019, 22:15
|- - wal   Съдиш със сегашния аршин за събития ,които с...   26/05/2019, 16:38
|- - Радио Ереван   Цитат(wal @ 26/05/2019, 17:38) Съдиш със сегашния ...   26/05/2019, 20:50
|- - bozman   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 20:50) Не е нар...   31/05/2019, 00:05
|- - vanbg   Цитат(bozman @ 31/05/2019, 00:05) --- От Левски КОЙ с...   31/05/2019, 14:36
- - Persian   Много дълга статия, но четох малко. Честно к...   24/05/2019, 21:44
- - Тарабас   Животът както е сложен така е и много прост. ...   25/05/2019, 13:34
|- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 25/05/2019, 14:34) Животът какт...   25/05/2019, 15:30
|- - Тарабас   Консеквенции от тази истории с жената и дец...   25/05/2019, 16:03
|- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 25/05/2019, 17:03) Консеквенции...   25/05/2019, 20:50
|- - Тарабас   Цитат(Радио Ереван @ 25/05/2019, 20:50) Но няма ...   25/05/2019, 21:02
|- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 25/05/2019, 22:02) Не почитам ни...   25/05/2019, 22:09
|- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 25/05/2019, 13:09) Вероятн...   26/05/2019, 00:06
||- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 26/05/2019, 01:06) Потрисащо погрешн...   26/05/2019, 13:09
||- - Тарабас   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 13:09) Може би ...   26/05/2019, 14:21
|||- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 26/05/2019, 15:21) Да говириш за...   26/05/2019, 20:40
||- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 04:09) Може би ...   26/05/2019, 17:01
||- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 26/05/2019, 18:01) Развлекателен си. ...   26/05/2019, 20:45
||- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 11:45) Няма раз...   27/05/2019, 03:45
||- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 27/05/2019, 04:45) Не ме разсмивай, с...   27/05/2019, 10:02
||- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 27/05/2019, 01:02) Може и д...   27/05/2019, 16:20
||- - Питето   И двамата предполагате ама отдалече*, и го п...   27/05/2019, 18:56
|||- - Shade   Цитат(Питето @ 27/05/2019, 09:56) "... Предназн...   27/05/2019, 20:39
|||- - Питето   Ами много ви е далече края (умирачката), не г...   27/05/2019, 21:44
|||- - Shade   Цитат(Питето @ 27/05/2019, 12:44) Ами много ви е ...   27/05/2019, 23:20
|||- - Питето   Казвам, че като гледаш отстрани ( дори много ...   28/05/2019, 21:26
|||- - Shade   Цитат(Питето @ 28/05/2019, 12:26) Казвам, че кат...   29/05/2019, 04:40
||- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 27/05/2019, 17:20) Няма как да повярв...   02/10/2019, 15:26
|- - Thursday Next   Цитат(Радио Ереван @ 25/05/2019, 22:09) Вероятн...   26/05/2019, 09:05
||- - Тарабас   Родината му ще го обеси, ще му построи памет...   26/05/2019, 09:40
|||- - Alexfield   То пък един живот   26/05/2019, 11:09
|||- - Тарабас   Не знам дали е добър живот, но е желан от мас...   26/05/2019, 11:56
||- - Радио Ереван   Цитат(Thursday Next @ 26/05/2019, 10:05) Да бе, Тарабас...   26/05/2019, 13:16
||- - Thursday Next   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 13:16) Според м...   26/05/2019, 18:03
||- - Радио Ереван   Цитат(Thursday Next @ 26/05/2019, 19:03) Това, че не чу...   26/05/2019, 20:35
||- - Thursday Next   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 20:35) П.П. Нека...   26/05/2019, 21:01
||- - Радио Ереван   Цитат(Thursday Next @ 26/05/2019, 22:01) Ти правиш ли р...   27/05/2019, 10:19
|- - evanka   Цитат(Радио Ереван @ 25/05/2019, 22:09) Бъдеще з...   26/05/2019, 09:49
|- - Радио Ереван   Цитат(evanka @ 26/05/2019, 10:49) Бъдещето на човеч...   26/05/2019, 13:18
|- - Тарабас   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 13:18) О, затов...   26/05/2019, 13:36
|- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 26/05/2019, 14:36) Е да де, нали ...   26/05/2019, 13:50
|- - Тарабас   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 13:50) Което во...   26/05/2019, 14:22
||- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 26/05/2019, 15:22) Затова ли е т...   26/05/2019, 20:02
||- - Тарабас   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 20:02) Преклон...   26/05/2019, 20:31
||- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 26/05/2019, 21:31) Аз може да дъ...   26/05/2019, 20:37
||- - Тарабас   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 20:37) Добре е, ...   26/05/2019, 20:43
||- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 26/05/2019, 21:43) Разбирай го к...   26/05/2019, 20:48
||- - Thursday Next   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 20:48) За човек...   26/05/2019, 20:50
|||- - Радио Ереван   Цитат(Thursday Next @ 26/05/2019, 21:50) Ти ли си седна...   26/05/2019, 21:05
|||- - Тарабас   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 21:05) Поняког...   26/05/2019, 21:15
||||- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 26/05/2019, 22:15) Ама аз съм не...   26/05/2019, 21:41
|||- - Thursday Next   Цитат(Радио Ереван @ 26/05/2019, 21:05) Поняког...   26/05/2019, 21:16
|||- - Радио Ереван   Цитат(Thursday Next @ 26/05/2019, 22:16) Покажи ми къд...   26/05/2019, 21:43
|||- - Питето   Откога е необходим повод, за заяждане? А и да...   26/05/2019, 21:48
||- - Тарабас   Само да вметна. Началното образование на де...   26/05/2019, 21:01
||- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 26/05/2019, 22:01) Само да вметн...   26/05/2019, 21:09
|- - Питето   А може би ти си мислиш, че имаш (има) такова н...   26/05/2019, 14:25
|- - vanbg   Национализмът се ражда в края на XVIII-ти и се ...   26/05/2019, 14:28
||- - Питето   Ей, пак наготово му го сервира. Ми остави чов...   26/05/2019, 17:36
||- - Радио Ереван   Цитат(vanbg @ 26/05/2019, 15:28) Национализмът се ...   06/07/2020, 13:34
||- - Питето   Национализма се е родил с първата държава, к...   06/07/2020, 17:13
|- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 26/05/2019, 15:25) А може би ти си...   06/07/2020, 13:28
- - bozman   Признавам си за мен винаги Левски е бил наци...   31/05/2019, 00:23
- - Бай Иван   Не знаех тези подробности /ако въобще са ист...   31/05/2019, 10:12
|- - Тарабас   По повод ?   31/05/2019, 19:19
|- - Радио Ереван   Цитат(Бай Иван @ 31/05/2019, 11:12) Не знаех тез...   12/05/2020, 15:37
|- - bozman   Според теб грабеж и убийство са оправдани в ...   27/06/2020, 12:49
|- - Радио Ереван   Цитат(bozman @ 27/06/2020, 13:49) Според теб грабеж...   06/07/2020, 12:52
- - Riki   Не знам подробности. Ами няма безгрешни хор...   09/07/2020, 20:46
- - Радио Ереван   Цитат(Riki @ 09/07/2020, 21:46) Не знам подробност...   13/07/2020, 00:06
- - Riki   Прочетох коментарите под статията. Не всичк...   13/07/2020, 06:26
- - Радио Ереван   Цитат(Riki @ 13/07/2020, 07:26) Прочетох коментар...   13/07/2020, 08:50
- - Riki   Да. Но пък има достатъчно сведения за това, н...   13/07/2020, 10:04
- - Радио Ереван   Цитат(Riki @ 13/07/2020, 11:04) Да. Но пък има дост...   13/07/2020, 13:54
- - Бай Ганьо   Ще останеш без отговор.   13/07/2020, 14:39
- - Riki   Цитат(Радио Ереван @ 13/07/2020, 14:54) Ако ти с...   13/07/2020, 20:21
- - Радио Ереван   Цитат(Riki @ 13/07/2020, 21:21) 1. Защо " умишлен...   14/07/2020, 12:19
- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 14/07/2020, 03:19) Това е с...   14/07/2020, 15:40
|- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 14/07/2020, 16:40) Накратко. Използв...   14/07/2020, 16:26
|- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 14/07/2020, 07:26) Не откри...   14/07/2020, 20:52
|- - Радио Ереван   Цитат(Shade @ 14/07/2020, 21:52) Нямам претенции д...   15/07/2020, 00:22
|- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 14/07/2020, 15:22) Пак не с...   15/07/2020, 03:05
- - Riki   Цитат(Радио Ереван @ 14/07/2020, 13:19) Или имаш...   14/07/2020, 19:21
- - Радио Ереван   Цитат(Riki @ 14/07/2020, 20:21) О, небеса! Ти ме р...   15/07/2020, 09:08
- - Riki   Разбрах, още в самото начало, че изказваш пр...   15/07/2020, 13:11

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 10/08/2020, 11:16
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test