test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Влюбвам се
poliii
коментар 01/06/2019, 21:15
Копирай адреса: #161

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 38
Регистриран: 10/04/2019
Потребител # 517

Не вярвах, че ще ми се наложи да пусна такава тема, но животът е толкова непредвидим...
Мисля, че се влюбвам, червя се като ученичка, треперя и мисля за него...
Проблемът е че съм обвързана и работим заедно, аз приятелят ми и това момче... дори живеем врата срещу врата.
Всичко започна с интерес към мене от негова страна, заговаряше ме, беше му приятно да работи с мен, усмихваше ми се и търсеше компанията ми.
Но аз не го отразявах до скоро. Преди седмица бяхме на парти всички колеги и моят приятел включително, когато той ме повика навън, за да ми каже колко е луд по мен... Толкова се изненадах за смелостта, която беше насъбрал, че и пред 10 души публика.
Явно не само не се притеснява от приятелят ми, но и го заявява без притеснения.
В чужбина сме сега, ако бяхме в България едва ли щях да съм пред дилема, щях да съм се впуснала вече... просто сега имаме прекалено много познати тук, искам да пощадя приятелят си, разбирайте, склонна съм да изневиря и ми се е случвало, но не искам да става пред очите му.
И не не търся секс, моят е най-добрият в леглото, но ми липсва тръпката, страстта и уважението, чувството, че съм желана жена...
Как да постъпя? На път съм да хлътна, не искам да изложа нито мен, нито него. Уважавам го и не искам да го нараня, но знам, че ако не се случи сега с това момче ще се появи друго и при други условия не бих се колебала.
Приемам всякакви съвети, дано ми помогнат да се отрезвя малко.
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Отговори в темата

Closed TopicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 27/02/2020, 13:52
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test