test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Как да се отърся от сенките на миналото?
poliii
коментар 10/04/2019, 11:13
Копирай адреса: #1

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 38
Регистриран: 10/04/2019
Потребител # 517

Здравейте!
Ще започна с малко предистория.
Жена на 21г. съм, приятелят ми е на 29г.
Ще напиша малко детайли, сигурно са важни.
До скоро живеехме и работихме в голям град.
Сега почиваме месец и ме е взел в родният му град, за да не сме разделени, докато стане време за заминаване. Към чужбина сме се запътили, с идеята да спестим пари за ремонт на негов имот, в който може би ще създадем семейство.
Дотук май оптимистично звучи... проблемът е в това, че не ми се отразява периодът, в който съм безработна, започнах да мисля за глупости...
Всичко е свързано с моят приятел и това, че не се чувствам комфортно в тази връзка. Усещам, че на него също нещо не му достига и не го правя щастлив!
Уважавам личната му свобода, но вчера прегледах пощата му. Там прочетох писма до него в които с подробности се информирах за вълнуващата му авантюра, за страхотния секс на плажа, който прави, за първана му нощ с въпросната...
Хора и аз се чудя, защо съм толкова голяма мазохистка, защо ровя в миналото, защо все още живея там.... Това се е случило преди 10г и е приключило вече. Момичето дори не живее в България. Но мен ме гложди, това че моят любим не е изпитал такава тръпка с мен, не е копнял и жадувал, не се вълнува и интересува от мен.
Всички знаем колко са вълнуващи тези отношения с предначертан край...
И въпреки че аз съм жената до него в момента, се измъчвам...
Прочетох и любовно писмо към негова голяма любов, което гласеше, че никога няма да позволи някоя жена да я замести, ще я пази цял живот в сърцето си и т.н.
Заболя ме много ,защото прочитам точно това в очите му-една неизживяна, непреодоляна любов...
Ако още страда по тази любов, не бих искала да продължим. Усещам, че съм утешителна награда...
Как да продължа напред? Знам, че се разрових надълбоко и сега така ми се пада...
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
evanka
коментар 10/04/2019, 12:16
Копирай адреса: #2

Advanced Member
Съобщения: 656
Регистриран: 02/06/2017
Потребител # 40

Рядко хората свъртат дом с големите си любови от младите години. Дори си мисля, че не е препоръчително. Човек като добие опит търси други качества.
Това което ме притеснява повече е, че ще ходите в чужбина да събирате пари за НЕГОВ имот с някакво имагинерно обещание за семейно съжителство там след това. Ами ако после реши да живее там сам или с друга?
ЛС
Silver
коментар 10/04/2019, 16:58
Копирай адреса: #3

Member
**
Група: Потребители
Съобщения: 22
Регистриран: 14/12/2017
От: Бристол, UK/Плевен, BG
Потребител # 308

Цитат(evanka @ 10/04/2019, 11:16) *
Това което ме притеснява повече е, че ще ходите в чужбина да събирате пари за НЕГОВ имот с някакво имагинерно обещание за семейно съжителство там след това. Ами ако после реши да живее там сам или с друга?

Е, тя ще го закове с брак преди това, та да е придобито по време на брака и ще притежава половината... smile.gif
ЛС
Thursday Next
коментар 11/04/2019, 22:31
Копирай адреса: #4

видна мотика
Група: Administrators
Съобщения: 1 808
Регистриран: 19/03/2017
Потребител # 3

Цитат(Silver @ 10/04/2019, 16:58) *
Е, тя ще го закове с брак преди това, та да е придобито по време на брака и ще притежава половината... smile.gif

Е след като той вече е негов отсега, айде да ме светнеш как точно ще го "придобие" по време на брака?

--------------------
I'm sarcastic and have a smartass attitude. It's a natural defense against drama, bullshit and stupidity.
ЛС
Silver
коментар 11/04/2019, 22:46
Копирай адреса: #5

Member
**
Група: Потребители
Съобщения: 22
Регистриран: 14/12/2017
От: Бристол, UK/Плевен, BG
Потребител # 308

Цитат(Thursday Next @ 11/04/2019, 21:31) *
Е след като той вече е негов отсега, айде да ме светнеш как точно ще го "придобие" по време на брака?

Сори, не знам защо останах с впечатление, че ще придобиват имот, а то било ремонт на негов...
Подведох се от evanka - "че ще ходите в чужбина да събирате пари за НЕГОВ имот", т.е. той ще го купува..., а то било за ремонт...
ЛС
Karmic wheel73
коментар 04/09/2019, 09:51
Копирай адреса: #6

Advanced Member
Съобщения: 104
Регистриран: 19/08/2019
Потребител # 539

Смятай,след ремонта вече ще е с друга.
Дано да не сме прави.

--------------------
Кой как се държи си е негова карма, как аз моя отговорност!
https://youtu.be/nXX0McmbcAU
ЛС

Отговори в темата

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 27/02/2020, 19:02
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test