test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Шибана история, това което стана
m1taka
коментар 04/09/2020, 16:13
Копирай адреса: #1

Newbie
*
Група: Новобранци
Съобщения: 4
Регистриран: 04/09/2020
Потребител # 614

Здравейте на всички, ситуацията е много тъпа за мен, но всеки се надява на най-доброто, затова започвам директно с историята.

Доста време си пишех с едно момиче, след което излезнахме общо 3 пъти всичко беше наред, разходи, смях, прегръдки, зелувки. До момента в който не спя да ме търси и ми отговаряше с по една две думи. Понеже буквално учеше денонощно за изпити в този момент, реших да не я напрягам излишно. След изпитите минаха и кратък разговор провокиран от моя страна ми каза нещо от сорта " Не исках да ти го казвам, но маи е по-добре така - още съм влюбена в бившият си". Първоначално си мислих, че е някаква резачка но в последствие разбрах, че това е вярно и реално още си обича бившият. Но факт искам да съм с това момиче и се чудя какво да правя.

Дали да изкама 2-3 седмици, да видя какво ще стане дали страстите към бившият ще отминат - дали това няма да е грешка.

Притеснявам се, че ако съм много директен и говоря за някакви чувства от моя страна ще я отдалеча...... и така представа си нямам как да реагирам...

Само да добавя, че ситуацията около около другото момче въобще не е ясна и не се знае ще я бъде ли..
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
evanka
коментар 06/09/2020, 19:01
Копирай адреса: #2

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 759
Регистриран: 02/06/2017
Потребител # 40

Така на първо четене и аз си мисля, че не те харесва и тактично се измъква.
Но това не означава, че не можеш да я спечелиш, досаждайки ѝ.
Има мъже, които като се навият на една жена, не я пускат докато не кандиса.
Работи по въпроса, досаждай, пращай цветя, покани за ресторантче...
Ако и така не стане, поне си опитал всичко.

Това съобщение е било редактирано от evanka на 06/09/2020, 19:40
ЛС
Shade
коментар 06/09/2020, 19:40
Копирай адреса: #3

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 1 646
Регистриран: 01/06/2017
Потребител # 19

Цитат(evanka @ 06/09/2020, 10:01) *
Така на първо четене и аз си мисля, че не те харесва и тактично се измъква.
Но това не означава, че не можеш да я спечелиш, досаждайки ѝ.
Има мъже, които като се навият на една жена, не я пускат докато не тя кандиса.
Работи по въпроса, досаждай, пращай цветя, покани за ресторантче...
Ако и така не стане, поне си опитал всичко.

И на второ четене ли си убедена, че досадното натрапване е печеливша стратегия?
Честно, би ли споделила колко досадници са те спечелили само защото са ти се "навили до степен да не пускат, докато не кандисаш", независимо от това, че не са били от "твоя тип" като физика и психика? И какво точно се разбира под "спечелване"? Ресторант с последваща "консумация" или нещо повече от това?
Интересно би било да се знае също така колко други жени са убедени в ефикасността на тази "формула на успеха".
Ето, аз например допускам, че този подход би могъл да работи изключително след разрив в резултат на личностен конфликт при вече установена връзка. В случаи без предистория внимателният сдържан и тактичен подход е по-силна стратегия от досадната натрапчивост. Натрапчивият подход е малко вероятно да се окаже печеливш за нещо повече от една или няколко нощи, което е по-възможно при жени с комплекс за малоценност.
Но съм отворен за всяка контра-аргументация.

Това съобщение е било редактирано от Shade на 06/09/2020, 21:12

--------------------
Things should be made as simple as possible, but not any simpler.
-
ЛС

Отговори в темата

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 26/09/2020, 13:28
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test