test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Магнетизъм, и лечението с него
Nova123
коментар 26/05/2018, 19:20
Копирай адреса: #1

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 256
Регистриран: 15/07/2017
Потребител # 132

Пиша тази тема, защото живо ме интересува, пък и...да чуя други мнения, евентуално някой каквото е чел /да ми спести на мен малко време/, а и винаги нещо в повече да науча.
Имам видоизменение на ставата и когато започна да ме боли си купих ръкавица с магнит /на дланта/, дълго време я носих, но никакъв ефект...тогава защо я продават, се питам.
Чела съм това-онова - за магнитни гривни, които влияят на кръвното - в смисъл, да го смъкват, защото иначе то лесно се двига...разни магнитни огърлици за незнам си какво.
Имах и едни слушалки, които бяха с магнит отзад, на тила ми, но спрях да ги нося, защото чух, че било вредно. Как точно?
И така и не разбрах - какво е полезното и какво е вредното..напр. ако имаш някъде магнитна чанта ли, гривна ли, огърлица ли, слушалки ли?
Много ви благодаря, знам че ще се отзовете, дори и ти4-Кова - бих желала да прочета и твойто компетентно мнение. Без майтап...ако разбира се, в тази област /освен в превода/ си подготвена.
Пак благодаря.

--------------------
OrgaZZZZZZZm донор :-)

Майтап бе, Уили !

Уили, ти все още ли си ДУШкабина...КАКЪВТО БЕШЕ и преди ?

Все същата изстривалка ли си?

И аз така си мисля - същата отрепка си !

Майтап бе, Уили!

Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
evanka
коментар 26/05/2018, 23:35
Копирай адреса: #2

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 206
Регистриран: 02/06/2017
Потребител # 40

Тази видоизменена става не може ли да се оперира ако положението е толкова ужасно?
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Отговори в темата

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 19/06/2018, 12:22
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test