Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Сериали
Форум АБВ > Информационни технологии > Медии
Тарабас
Да зачешем любимите сериали. В момента гледам около 10-на. В понеделник е премиерата, дългоочаквана на Геим ъф Тронс и така...

Най ме тормози обаче третия сериал на Туйн Пийкс. Навремето ми беше любим, в момента третият е определено за познавачи, на мен ми идва малко нанагорнище.

Кво гледаш така като сериал и какво е мнението ти за Аген Мълдър?

Открих Декстър, уникален псохопат.
Mukaveev
Не гледам сериали......само публицистика .
wal
Цитат
В момента гледам около 10-на.

Разкажи ни как успяваш да го правиш!!Аз един не мога да изтрая.За новата версия на "Туин Пийкс" да не говорим.Мъчителна е.
Тарабас
От 22 до 24 часа успявам почти редовно по два на вечер.
Norman
Аз си имам wishlist със сериали, които са минали през последните 5-7 години, но които съм пропуснал. Кратката версия включва
- Supernatural - сезони 9-11
- Under the Dome
- House of Cards - сезони 3-4
- Breaking Bad - сезон 4
- Black Sails
- Spartacus - всичко
- Black Mirror
- How to Get Away With Murder
- новият сезон на Prison Break
- новият сезон на Twin Peaks
- последният сезон на True Detective
- последният епизод на Westworld

Декстър наистина е супер, а ти препоръчвам и по-стар сериал със същия актьор - Майкъл С. Хол - "Два метра под земята ООД".
agrippa
Цитат(Тарабас @ 15/07/2017, 14:24) *
Кво гледаш така като сериал и какво е мнението ти за Аген Мълдър?
Открих Декстър, уникален псохопат.
Тия пък кои са?

Най ме тормози обаче третия сериал на Туйн Пийкс. Навремето ми беше любим, в момента третият е определено за познавачи, на мен ми идва малко нанагорнище.
Не се чувствам задължен да го гледам, само защото едно време го правех. Тогава беше почти единствен. Мъките не си струват.

В момента гледам около 10-на.
-- Самата истина.
Освен двата турски, щото другите свършиха:

- руския шедьовър "Кухня", на 3-я сезон съм;
- шпионският френски "Бюро за легенди", горещо го прероръчвам;
- Изабела (Isabel), испански, на 3-я сезон съм;
- Missions, пак френски, за полетите на Марс;
- Практикантка/L'allieva- италиански, криминално-битов, с доста дълги серии, като турските;
- Billions, на 2-я сезон съм, те пък са пристрастени към парите или начина да ги правят....
- Dark Matter, канадски, космическа боза...

Чат-пат нещо ми става и си пускам някоя по-нова серия на "Столичани вповече", да съм в течение на моралния упадък в родината...

По съвместителство, нещо като 2-ра ръка пушек, щото се гледа вкъщи, гледам и "Теорията на големия взрив". whistling.gif
Тарабас
Още някои горещо за препоръчване.

- Fortitude
- Stan Lee´s Lucky Man
- Peaky Blinders
- Big Little Lies
- Bilions
- The Son
- Power
- Chance
- Doc Martin
- Scandal
Mukaveev
Вие работите ли извинете........капиталисти такива........
Тарабас
Абе случва се и да работим az takovata.gif

Сериалите са отличен начин особенно след работа да "убия скоростта" и са да се поуспокоя. Дори и да гледам Декстър, който е масов убиец и реже жертвите си на парчета преди да ги изхвърли от лодката си в морето.
Определено успокоява!
Mukaveev
Цитат(Тарабас @ 23/07/2017, 21:16) *
Абе случва се и да работим az takovata.gif

Сериалите са отличен начин особенно след работа да "убия скоростта" и са да се поуспокоя. Дори и да гледам Декстър, който е масов убиец и реже жертвите си на парчета преди да ги изхвърли от лодката си в морето.
Определено успокоява!

Гледах по Дискавъри ли беше , за една женица - патоанатом , това го гледах обаче я спряха . Доктор Джилиан не знам си коя. Каза , че гръдните кости ги реже с градинска ножица .......по - удобно било. А тия от погребалното бюро всички я знаеха ....едни 2 метрови негра с черни костюми - истински погребални агенти.
Харесваше ми защото беше истинско .......Декстър......тинтириминтири.
Thursday Next
Принципно рядко решавам да гледам сериали, не си и помислям няколко паралелно да захвана, защото направо ще се бръмна. Като почна един, карам докрай и тогава, ако имам настроение, почвам да се чудя кой друг да гледам. Неотдавна приключих "Теория на големия взрив" и след кратка пауза захванах най-сетне "Доктор Ху", след двегодишни настоятелни препоръки от една дружка. Знам за култовия му статус в Обединеното кралство, ама не знам защо се бях заинатила, че няма пък да го почвам. Е, почнах го. И си се чудя на акъла защо толкова време съм се дърпала.
Oгнената Грейс
Person of Interest / Под наблюдение
- Жанр криминален, драма, научна фантастика

п.п Не съм гледала до сега на този сериал и започнах от 1-ви сезон
Малко "бавно ми върви", ама бива за неделя следобед smile.gif
evanka
The killing /forbrydelsen/ -най-добрата северняшка кримка, която съм гледала досега. Благодаря на хората от форума, които я споменаха някъде някога.
След нея метнах още няколко подобни, но не толкова добри.

Докато бях на датска вълна, изгледах и 1864 - със същите актьори smile.gif Силна човешка история по време на трудни военни времена.

Mindhunter -много добър сериал.
Нетфликс задобряват.
Нетърпелива съм да видя какво са направили от Аltered carbon. На български книгата се казва Суперкомандос, ако ви се чете преди да я видите филмирана и алтерирана. smile.gif
agrippa
Цитат(evanka @ 02/02/2018, 13:09) *
....
Нетфликс задобряват.
Нетърпелива съм да видя какво са направили от Аltered carbon. На български книгата се казва Суперкомандос, ако ви се чете преди да я видите филмирана и алтерирана. smile.gif

http://seasonvar.ru/serial-17300-Vidoizmenennyj_uglerod.html

9-1-1 - не е много лош;

- Britannia;
- Shameless (USA);
-
Star Trek: Discovery;
-
Мост/Broen - 4 сезон --- датско-шведски.
evanka
La casa de papel
Обир със заложници. Филмите с подобни сюжети свършват за час-два и се чудех как може да се направи сериал. Оказва се че може. Цели 22 епизода в първи сезон и по дестина в следващите. Въпреки, че на места е протяжен, изобщо не ми доскуча. Наблегнали са на актьорската игра и драматизма+ екшън, неочаквани обрати, на места слабо реалистични... Като цяло гледаем.

Handmaid's tale или Разказа на прислужницата.
Драматичен и много добре направен.

Lost in Space
Научна семейна детско-юношеска фантастика.
Нещо като Lost но на друга планета и няма секс.
Това е леката версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.