Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Да си сложа ли гърди?
Форум АБВ > Безплатни съвети > Психологически съвети
angelll1
Моята история е сложна. Спестил съм пари за гърди, но съм мъж. Имам и приятелка, която е бременна. Досега не съм говорил по тази тема с нея. Искам да имам женски гърди. Да си сложа ли сега гърди или да изчакам известно време и да ги сложа след като тя роди?
Това ми е мечта още от много години.
Макарена
Нека първо спре да кърми, за да не обърквате детето.
Тарабас
Аз си мечтая също за женски гърди. Мои си. Да не ми се налага да съм зависим от чужди. Но нямам тази смелост. Приятели, съседи, колеги, децата...кво ще си кажат.

Мъжът с цици е върха на обществената пирамида. Няма нужда да каниш жена на кафе и да я кандардисваш месеци наред. Ако можехме да имаме и 50 см чурки, светът щеше да е едно по-прекрасно място.
Persian
Цитат(angelll1 @ 05/04/2018, 14:29) *

Мечтите трябва да се осъществяват, иначе живеем напразно.

А за кво са ти цици без пичка и без женски мозък. smile.gif
В женската тоалетна може и без цици.
Що трябва да заблуждаваш жените.
Но с цици в мъжката, може да е опасно.
Онуфри
Цитат(Тарабас @ 05/04/2018, 17:25) *
...... Ако можехме да имаме и 50 см чурки, светът щеше да е едно по-прекрасно място.

Таз 50 см чурка, докат я извадиш, докат я изпикаеш, докат чакаш да се окапи (последните 10 капки ще са в гащите)...

Мерсай!

На това по-прекрасно място1
Persian
Цитат(Тарабас @ 05/04/2018, 18:25) *
Ако можехме да имаме и 50 см чурки, светът щеше да е едно по-прекрасно място.

Е много щеше да е прекрасно.
Да ми седи все у задника и да не мога да го извадя като ми се допика. smile.gif
wonda_
Абее...пикаене! Той я иска, за да си прави сФирка сам, щот му е къс вратЪ!
Nova123
Цитат(Persian @ 05/04/2018, 19:07) *
Е много щеше да е прекрасно.
Да ми седи все у задника и да не мога да го извадя като ми се допика. smile.gif

За това не бях се сетила w00tbrows.gif ..че всъщност тези колко бяха сантиметра, като се извият в дъга, ще ТИ заседнат в задника...а на теб ти се ще да заседнат в гърлото, но не би svirkam si.gif
wavetowel2.gif
Какви сте веселяци, но...нещата не са толкова розови sunbathing.gif колкото ги описвате.

Защо ли?

Защото действителността...все още не е дошла да почука на вратата ви, както вече чука на някои други врати, в други държави. В една от тях /не я назовавам, да не ме обвинят в пристрастеност/. Вече /а откритието за това е отпреди 15 години/ всеки трансДжендър /мъж преминал в жена, или жена преминала в мъж/ може да съхрани яйцата си или спермата си ОТПРЕДИ Новата Ера - майтапя се, отпреди преминаването си в другия пол...и пак въпросът Защо ли? Ами защото били емоционално привързани някак си с миналото си, пък и искали да са биологични !!!!!!!!!!!!! бащи или майки, тези Тъпанари! Те не знаят КАКВИ СА, но искат да са БИОЛОГИЧНИ, демек ИСТИНСКИ ТЪПАНАРИ!!! ДА ИМ СЕ РАЗМРАЗЯТ ХЛАДИЛНИЦИТЕ,дано !
Ще си ИГРАЯТ С ДЕЦАТА - НАЛИ ЩОТО ДЕЦАТА НЕ СИ ИЗБИРАТ РОДИТЕЛИТЕ и не могат да кажат - аз ТОЯ, ТАЯ не го,я искам!
Nova123
Цитат(angelll1 @ 05/04/2018, 14:29) *
Моята история е сложна. Спестил съм пари за гърди, но съм мъж. Имам и приятелка, която е бременна. Досега не съм говорил по тази тема с нея. Искам да имам женски гърди. Да си сложа ли сега гърди или да изчакам известно време и да ги сложа след като тя роди?

Аз бих те посъветвала да си сложиш...но като ги захапе бебето да не викаш navikvane.gif щото требе и да се кърми...то не е само МЕЧТА. navikvane.gif
Alexfield
То тия 50 сантима докато се напълнят с кръв... ще вземе да припадне човекът... prashchai grigorii.gif
Alexfield
Нищо сложно няма. Желанието го имаш, парите - също. Хич недей ѝ казва. Изненадай я направо. Вероятно тя също цял живот е мечтала да мачка нечии чужди силиконови цици.
Аз пък искам да си имам една вулва на дясната ръка - там между палеца и показалеца. Ама засега не присаждат...
Макарена
на лявата ръка е за предпочитане. Усещането е по-чуждо и не рискуваш при ръкуване някой случайно да й мушне среден пръст.
Alexfield
Аз съм левичар...
Thursday Next
Що не я навиеш да си монтира една пишка? Ще ви е весело.
angelll1
Цитат(Thursday Next @ 06/04/2018, 21:13) *
Що не я навиеш да си монтира една пишка? Ще ви е весело.

Немисля, че трябва да се навиват хората, да си правят операции. Всеки трябва да реши лично за себе си.
Thursday Next
Бе то и аз не мисля, че можеш да се дегизираш, ама ти явно си убеден.
biggeorge
Сложи си, но трябва да са поне 1500-2000 кубика във всяка гърда, иначе не си заслужава парите и усилията. good.gif
Примерно като тези: Category:Implant size 1,000cc-1,999cc
Гърдите ти трябва да са сравними с кубетата на "Александър Невски".
Всичко друго е дребна работа. thumbup.gif
Карабина
Цитат(angelll1 @ 05/04/2018, 13:29) *
Моята история е сложна.

Наистина ли мислиш, че историята ти е сложна? Ето една сложна история: Девойка на 19 изведнъж започва да се изживява като мъж, иска да бъде мъж, четири години прави всичко за да е мъж, води борба със семейството, приятелите, институциите за да я приемат за мъж и започва терапия за смяна на пола. Сменя си името (официално имам предвид, по съдебен ред), пие хормони и се готви за първа операция за прикачане на инструмент. Движи се в мъжка компания. Природата обаче си знае работата. Един ден докато се чуди дали няма цикъл заради хормоните, а в същото време гърдите ѝ (или му) наедряват, а коремчето изпъква, вместо да е обратното, прави тест за бременност. Положителен.
Понеже решава да задържи детето, а обратната смяна на пола отнема много време, не знам как ще се оправят нещата в родилоното. По документи - мъж, по бременност - в девети месец. Какво ли ще пише в акта за раждане?

Имаше един френски филм за една госпожа с две деца дето изведнъж и порасна пенис. Гледайте го заедно с половинката, поговорете си за общия ви житейски път. Ако сте широко скроени и се обичате, тя ще те разбере, ако не те разбере, купи си лодка.
bozman
Цитат(Тарабас @ 05/04/2018, 16:25) *
Аз си мечтая също за женски гърди. Мои си. Да не ми се налага да съм зависим от чужди. Но нямам тази смелост. Приятели, съседи, колеги, децата...кво ще си кажат.

Мъжът с цици е върха на обществената пирамида. Няма нужда да каниш жена на кафе и да я кандардисваш месеци наред. Ако можехме да имаме и 50 см чурки, светът щеше да е едно по-прекрасно място.

Добра идея. Няма ли да е добре да си ги сложиш отзад - да не мъчиш потребителите с досадни протягания ?
Това е леката версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.