test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Референдум за еврото!, За или против въвеждането на еврото в България?
Референдум за еврото
Според вас трябвали да се проведе референдум за влизането на България в еврозоната?
Трябва. [ 6 ] ** [40.00%]
Не трябва. [ 9 ] ** [60.00%]
Не знам/Не мога да преценя. [ 0 ] ** [0.00%]
Подкрепяте или не подкрепяте България да въведе еврото като официална валута вместо лева?
Подкрепям. [ 11 ] ** [73.33%]
Не подкрепям. [ 3 ] ** [20.00%]
Не знам/Не мога да преценя. [ 1 ] ** [6.67%]
Общо гласове: 15

biggeorge
коментар 29/01/2020, 15:42
Копирай адреса: #141

Плямпало, ама се не трае!
Група: Редовни потребители
Съобщения: 1 471
Регистриран: 02/06/2017
От: Зона 51
Потребител # 51

За или против въвеждането на еврото в България сте?
Искате ли да се проведе референдум за въвеждането на еврото в България?
Бихте ли гласували на такъв референдум и как?
По-богати или по-бедни ще станете след въвеждането на еврото в България?

Публикувам само въпросите от темата си. rolleyes.gif
Пълният текст не се побира във форума.
Можете да го прочетете тук:
Референдум за еврото!

--------------------
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
lati1960
коментар 28/02/2020, 10:01
Копирай адреса: #142

Advanced Member
Съобщения: 4 538
Регистриран: 20/04/2019
Потребител # 519

Привет!
Ще кажа и моето мнение. Но най-напред да призная как гласувах, за да е ясна позицията ми:
1. На въпроса дали да има референдум за влизане на България в Еврозоната, отговорът ми е "да", да има референдум.
2. На въпроса трябва ли България да въведе еврото като разплащателно средство, отговорът ми също е "да", без колебание.
Но, длъжен съм да внеса и някои уточнения. Понеже така поставени, въпросите не изчерпват темата. Ето пак като лична позиция:
По т. 1 подкрепям евентуален референдум, понеже всички последици от едно такова фундаментално действие и избор, били те положителни или отрицателни, ще са за самите хора, за обществото. А, както се казва: Глас народен, глас Божи. Самото общество трябва да реши какъв да е изборът по това, не политиците. Категоричен съм. Те политиците винаги са на далавера, така че е ясно какво ще изберат. Вече как да бъде проведен този референдум, какви точно да са въпросите, друга работа. Задължително преди него трябваше да има една много широка обществена и обективна, подробна разяснителна кампания, с всички позитиви и евентуални рискове и негативи за нацията ни. Разбира се, без да се отива в крайности, трезво и обективно. Засега наблюдаваме само как едни платени клакьори от различни сектори представят единствено позитивите от подобен избор. Всички негативи се отричат тотално! Което не е коректно, спрямо обществото. Всички примерно бягат от въпроса, че най-бедните и социално уязвими слоеве ще платят много тежка цена от подобен избор. Никой не споменава дори какви мерки трябва да се вземат това да не се случи. Само цветя и рози! Както преди 30 г. са обещавали същото в началото на прословутия Преход, пък после се видя какви грандиозни лъжи са били това. И, понеже у нас няма последствия за тези, които лъжат обществото, референдум задължително да има - нека самото общество се произнесе.
По т. 2 без никакво колебание смятам, че България трябва да влезе в Чакалнята и в Еврозоната, и еврото да стане и наша национална валута. Освен всички останали ползи, ще има и по банковия надзор, позитивите за бизнеса, икономиката, общия пазар и т. н. Но, да стане при едно важно условие. Преди да стане, или като съпътстващ процес /понеже в Чакалнята само ще сме поне две-три години, предполагам/ у нас паралелно доходите трябва да бъдат вдигнати рязко, но без да се вдигат кардинално цените. Това да е един защитен механизъм, който да гарантира нормалния стандарт на българите, както и спестяванията им, също и оцеляването през този преход на най-слабите и уязвими хора у нас. Иначе подобни слоеве, а те са над 25% от населението, са обречени на още по-голяма мизерия, социална изолация и престъпна ориентация. За подобна защита на тези хора никой дори и не споменава при обсъждане на въпроса. Което подсказва, че управляващите крият голяма част от истината по последиците за тези слоеве от избора, за който говорим. Накратко: 1. Референдум да има, категорично, нека народът като цяло да направи този съдбоносен избор. 2. България трябва да влезе в Еврозоната и да въведе еврото, но само ако и когато бъде осигурен защитен механизъм, който да опази от социална катастрофа населението, до последния човек. А този механизъм се нарича високи, европейски доходи, при поносими за най-уязвимите цени. Това е начинът. Иначе всичко това ще си е поредният епизод от филма, който и досега гледаме, как елитът чрез политиците ограбва хората по напълно "законен" начин. Чрез еврото олигархичните кръгове просто искат да "узаконят" това и през Брюксел. Завинаги. Затуй искат да претупат всичко набързо, и вече го направиха впрочем, без да се допитат до обществото.

Това съобщение е било редактирано от lati1960 на 28/02/2020, 10:17
ЛС
Тарабас
коментар 28/02/2020, 19:56
Копирай адреса: #143

Обикновен кавал
Съобщения: 956
Регистриран: 01/06/2017
От: Андромеда
Потребител # 18

Цитат
По т. 1 подкрепям евентуален референдум, понеже всички последици от едно такова фундаментално действие и избор, били те положителни или отрицателни, ще са за самите хора, за обществото. А, както се казва: Глас народен, глас Божи.

Общ знаменетел между всички хора е физиологията им. Ядене, храносмилане, метаболизъм и отделяне. Ако в референдума иде реч за това дали македонската наденица се яде с или без майонеза, разбирам. Но да питаш народните маси за еврото е странно.
Хората имат право да гласуват. Гласували са. Тези които са избрани вземат решение за ервото. За македонската наденица може да се включи и народната маса.

--------------------
На човек който не пие не мож му има доверие...
ЛС
biggeorge
коментар 28/02/2020, 22:13
Копирай адреса: #144

Потребител # 51

Всеки има право да мнение, всеки има право да го изрази свободно, всеки има право да гласува за него и политиците са длъжни да се съобразят с това мнение.
Ако българите не искат евро - значи няма да има евро в България. dry.gif
На 21.02.2020 г. гледах "Панорама" по БНТ.
В предаването участваше външната министърка Екатерина Захариева.
Тя каза, че който иска референдум за еврото иска и референдум за ЕС и който е против еврото е и против ЕС.
Аз съм за членството на България в ЕС, но против приемането на еврото.
И двете не са равностойни.
Членството в ЕС и членството в Еврозоната не е едно и също.
Българските управляващи искат България да се присъедини към Еврозоната, за да могат да крадат пари на едро, както е правила Гърция през годините.
Също така Екатерина Захариева каза, че приемането на еврото е задължително за България, защото така пише в договора за ЕС, който сме подписали.
Това е нагла лъжа. angry.gif
В кой член на Договора за Европейския съюз пише, че примането на еврото е задължително за страните-членки?

Това съобщение е било редактирано от biggeorge на 28/02/2020, 22:16

--------------------
ЛС
ЕксГорски
коментар 28/02/2020, 23:40
Копирай адреса: #145

Advanced Member
Съобщения: 471
Регистриран: 01/11/2019
Потребител # 556

Цитат(biggeorge @ 28/02/2020, 22:13) *
Аз съм за членството на България в ЕС, но против приемането на еврото.

Понеже кАвето от 1 лев ще стане 1 евро
ЛС
biggeorge
коментар 29/02/2020, 00:59
Копирай адреса: #146

Потребител # 51

Цената на кафето е само пример. rolleyes.gif
След приемането на еврото в България цените на всички стоки ще тръгнат нагоре.
Виждаме какво се случва с цените на медицинските маториали покрай корона вируса.

--------------------
ЛС
lati1960
коментар 29/02/2020, 20:50
Копирай адреса: #147

Advanced Member
Потребител # 519

Цитат(biggeorge @ 29/02/2020, 00:59) *
Цената на кафето е само пример. rolleyes.gif
След приемането на еврото в България цените на всички стоки ще тръгнат нагоре.
Виждаме какво се случва с цените на медицинските маториали покрай корона вируса.

Те и днес цените на доста неща у нас са по-високи от тези в Европа, другата.
Сестра ми работи в Германия, като се виждаме чат-пат ми носи едни дипляни от моловете там, ми какво да ти кажа - почти едно към едно, специално на храните, а и на всичко останало почти. Някои неща там по-скъпи, някои в България, но с малки маржове. За горивото да не говорим. За газта също. Въобще тук на запад скъпи са цигарите, алкохола, дрехите, специално бутикувите, и повечето услуги, но това е нормално, стандартът е друг. А при масови цени еднакви с тези у нас, не само с германските, какво да правят хорица, които живеят с доходи по 400 лв или дори по-малко, по 200 лв, 300 лв на човек в домакинство? Има и по-зле дори! Примерно самотни пенсионари, инвалиди, безработни... Преди години съм оставал за по няколко месеца без работа в София, отивам да се регистрирам в бюро по труда, при социални, и питам: Има ли работа? Не, няма, ми се отговаряше винаги. А аз с какво да живея?, ги питам. А те: Ми продайте каквото имате, ние не можем да ви помогнем. Ето ни я на социалната държава, дето я пише в Конституцията. Таратанци! Ако нямаш приятели и кой да ти помогне, умираш си от глад. И аз ги послушах - продадох, продадох си българското гражданство! sad.gif Халал да им е!
Опитвам се да кажа, че цените при приемането ни в Чакалнята и Еврозоната може и да не скочат драстично, по елементарната причина, че те и сега си скачат драстично, и на много стоки и услуги са дори над средно европейските! А не ми се мисли какво ще стане сега, когато утре тръгне тол системата. Всеки ден България ще осъмва с нови цени, гарантирам ви го. Разбира се това става и в момента, плавно и незабележимо, на ден по лъжичка, с по стотинки, левче, и нагоре за всичко. То е като случаят с жабата и горещата вода, в която жабата така и не усетила как се сварила, щото водата била загрявана бавно и постепенно. Същото е. Е, в случая жабата е Родината ни! Мисълта ми е, че властта и бизнеса у нас хитричко ескалират цените предварително, за да не ескалират после, в Чакалнята и Зоната. Макар че и това не е гаранция. То лакомията българска граници няма!

Това съобщение е било редактирано от lati1960 на 29/02/2020, 21:32
ЛС
biggeorge
коментар 29/02/2020, 22:16
Копирай адреса: #148

Потребител # 51

Цитат(lati1960 @ 29/02/2020, 20:50) *
Преди години съм оставал за по няколко месеца без работа в София, отивам да се регистрирам в бюро по труда, при социални, и питам: Има ли работа? Не, няма, ми се отговаряше винаги. А аз с какво да живея?, ги питам. А те: Ми продайте каквото имате, ние не можем да ви помогнем. Ето ни я на социалната държава, дето я пише в Конституцията.

Говориш пълни глупости и знам, че го правиш умишлено. angry.gif
Малко вероятно е в Бюторо по труда да са ти казали такива неща.
Ако са го казали, то най-вероятно са се шегували с теб. dry.gif
И сега ти като повтаряш тези неща (които уж са ти казали!) правиш пропаганда срещу Бюрата по труда, Агенцията по заетостта, Министерството на труда и социалната политика и като цяло срещу държавата.
Бюрата по труда не могат насила да накарат работодателите да те вземат на работа.
Те могат само да те свържат с тях. grin.gif
Бюрата по труда служат като центрове за регистриране на търсещите работа лица и за осъществяване на контакт с работодателите, които търсят работници.
Със социалните помощи се занимава Агенцията за социално подпомагане, която е отделна структура към Министерството на труда и социалната политика.
Не прави пропаганда по тема, по която по-компетентни от теб хора могат да те хванат, че лъжеш. wink.gif

--------------------
ЛС
lati1960
коментар 02/03/2020, 09:46
Копирай адреса: #149

Advanced Member
Потребител # 519

Ако говоря глупости, не е умишлено, със сигурност. Просто дадох някои факти за цените най-вече у нас, за несъразмерното им покачване спрямо доходите. Откъдето произтича постепенно намаляване покупателната способност на населението като цяло, на всички. А статистическите данни за инфлацията са силно снижени, меко казано, официалните. Тоест, без да сме още в Чакалнята и Еврозоната, цените така или иначе си вървят всеки ден нагоре, инфлацията също, заемите се трупат, и тази бомба рано или късно ще гръмне. Ако пък правилно преценявам политическия нюх на г-н Борисов, това ще стане едва след като той сам там някъде в дълечното бъдеще се откаже доброволно от властта, или стане президент, или временно позволят отново на власт за малко да дойдат гадните комунисти, за да им припишат отново на тях негативите. Тази плоча се изтърка обаче. Така че са възможни и други варианти.
Що се отнася до истината за институциите у нас, ти коректно си посочил какви трябва да са според законите и нормативната уредба, на хартия. Обаче реалността е съвсем различна. Това казах. У нас законите са само параван, зад който се вихрят съвсем различни обществени и институционални отношения. Много голяма част от обществото е набъркана в различни "законни" схеми и далавери по присвояване на евро парѝ, бюджетни средства също, да не говорим за откровената престъпност, наркотиците, грабежите, и т. н. Примерът с т. нар. къщи за гости е показателен. И е най-малкото. Апартамент гейт също, да не изброявам. Подобно е положението навсякъде, с всичко. Където и да разровиш, ще мирише, както е писал поетът. И то страшно. А как тази ненормална обществена среда /ненормална за моралните, трудолюбиви и честни хора/ изгони същите от родината им, ще дам пример, отново със сестра ми, понеже и тя е класически такъв в това отношение. Накратко: Тя е учител по професия. С около 20 г. стаж. Много добър педагог, работила в добри училища в София, в Сухата река, в Бояна, в Драгалевци, в Света Троица... Все елитни места. Последно беше в у-ще "В. Левски" в Драгалевци доколкото помня, съкратиха щат, паралелка, а нея уволниха като последна постъпила и най-млада. И, понеже ги изнудват учителите да плащат едни такси към измислен Учителски синдикат, тя потърси среща с прословутата Янка Такева, понеже ѝ отказаха обезщетение. Такева не я приела, секретарката обяснила да си търси правата в съда, и че г-жа Такева не можело да се занимава "с най-малкото нещо". А сестра ми се запитала защо е плащала сума години на този Синдикат, след като я пращат в Съда! Че ако за всичко ходим в Съда, каква демокрация сме? И за какво са ни тия институции? Както и да е. Започна да си търси нова работа, по специалността. Където имаше подходяща позиция за нея, си подаваше документите. По закон директорите са длъжни да обявяват всяко свободно работно място в Бюрото по труда, после се прави конкурс по документи и събеседване, така е официално. И се прави, има си го събеседването, обаче накрая назначават някой близък на директора, на ръководството, на Регионалния център по образование... Всичко е нагласено, но и законът си е "спазен". Прекрасно. Чудесен пример как у нас се заобикалят законите, и то напълно "законно". Накрая на сестра ми ѝ писна, събра си багажа, грабна си куфарите и замина да работи навън. Сега изкарва много добри парѝ, но горчилката от унижението остана. Подобни на нейния случай са хиляди, които и до днес се трудят зад граница, изгонени от ненормалната среда у нас. Ненормална както казах за коректните, работливите и честни хора. Явно на останалите подобна среда им импонира, и на морала, и на разбиранията, целите и начина на справяне с живота - по мутренски, по ченгеджийски, по шуробаджанашки, по бандитски, по далавераджийски, каквато е истинската реалност в България зад паравана на законите и правилата на книга. Това се опитвах да обясня. Че и институциите не са това, което са. Само фасада, зад която още от същото - лъжи, измами, крадене, грабеж. Напълно законни, съгласявам се. Иначе можеш да ме обиждаш колкото пожелаеш, то нищо няма да променѝ. Нито пък ще ти отвърна, не ми е в морала и възпитанието. Впрочем, същите тези неща гледам ги пишеш и ти, така че не виждам защо трябва да споря с теб. Бъди здрав!

Това съобщение е било редактирано от lati1960 на 02/03/2020, 10:00
ЛС
ЕксГорски
коментар 02/03/2020, 14:16
Копирай адреса: #150

Advanced Member
Потребител # 556

Цитат(lati1960 @ 02/03/2020, 10:46) *
или временно позволят отново на власт за малко да дойдат гадните комунисти, за да им припишат отново на тях негативите.

Като прибавим и великия Майкъл Мур (препоръчван ни настойчиво), става напълно ясно каква е целта на безкрайните ти чаршави, далеч надминаващи жоревите!

Жорето е ясен и ... разбираем : на него за всичко му е виновен ББ
Ти обаче опитваш да се прикриеш зад безкрайни словоизлияния, но нали знаеш - pогцата излизат! devil2.gif

Това съобщение е било редактирано от ЕксГорски на 02/03/2020, 15:03
ЛС
lati1960
коментар 02/03/2020, 19:41
Копирай адреса: #151

Advanced Member
Потребител # 519

Цитат(ЕксГорски @ 02/03/2020, 14:16) *
Като прибавим и великия Майкъл Мур (препоръчван ни настойчиво), става напълно ясно каква е целта на безкрайните ти чаршави, далеч надминаващи жоревите!

Жорето е ясен и ... разбираем : на него за всичко му е виновен ББ
Ти обаче опитваш да се прикриеш зад безкрайни словоизлияния, но нали знаеш - pогцата излизат! devil2.gif

Голяма параноя ви гони някои тук. Направо не е за вярване! doh.gif
То гузен негонен бяга, и каквото повикало, такова се обадило.
Целта ми тук, приятелю, е по някои въпроси да се доближим заедно до приблизителната истина, защото абсолютната такава не е постижима в относителния ни и субективен свят. А на теб като ти се привиждат призраци и рогца, можеш спокойно да се пообърнеш назад и да видиш също и опашка, надолу и копитца... На който каквото му в сърцето и душата, такова му и в ума и съзнанието. Като не ти харесва какво пиша, игнорирай ме, какъв ти е проблемът?

Това съобщение е било редактирано от lati1960 на 02/03/2020, 19:42
ЛС
ЕксГорски
коментар 02/03/2020, 22:55
Копирай адреса: #152

Advanced Member
Потребител # 556

Цитат(lati1960 @ 02/03/2020, 20:41) *
Целта ми тук, приятелю, е по някои въпроси да се доближим заедно до приблизителната истина, защото абсолютната такава не е постижима в относителния ни и субективен свят.

Така, така - значи трябва да приемаме абсолютната ТИ истина, която прокарваш през ВСИЧКИТЕ ти писания :
- България е жестока, абсолютна ... диктатура
- България е управлявана от безкрупулна мафия
- В България се унищоижават слабите и бедните
- Всичко е не само подкрепяно, но и установено от САЩ
- САЩ превръщат България (и много други страни) в робски предатрък на ... американския империализъм

Добре ли съм те разбрал?
ЛС
lati1960
коментар 04/03/2020, 18:19
Копирай адреса: #153

Advanced Member
Потребител # 519

- България е жестока, абсолютна ... диктатура
https://clubz.bg/62016-tichame_kym_meka_dik...e_da_q_podminem
- България е управлявана от безкрупулна мафия
https://e-vestnik.bg/14692/sp-forin-afears-...skite-darzhavi/
https://liberta.bg/%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0...%B8%D1%82%D0%B5
- В България се унищоижават слабите и бедните
https://www.economic.bg/bg/news/12/nad-70-o...-v-bednost.html
http://watchtowerman.blog.bg/politika/2012...na-bylga.918957
- Всичко е не само подкрепяно, но и установено от САЩ
https://www.dw.com/bg/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1...BC/a-38385506-0
- САЩ превръщат България (и много други страни) в робски предатрък на ... американския империализъм
https://www.investor.bg/analizi/91/a/noviia...sebe-si-244901/
ЛС

Отговори в темата
- biggeorge   Референдум за еврото!   29/01/2020, 15:42
- - Тарабас   Някак си е нереално, хора които строят църкв...   29/01/2020, 18:14
|- - Питето   Е що пък да не ги питат, просто трябва да се п...   29/01/2020, 20:51
||- - biggeorge   С въвеждането на валутния борд от една стра...   30/01/2020, 14:28
||- - Питето   Жоре, я пак почети поста на Alexfield за 80-те % тъ...   30/01/2020, 18:19
||- - biggeorge   Ако се замени лева с евро няма ли да се повиш...   30/01/2020, 18:42
||- - Alexfield   Във всички страни търговците са се опитали ...   30/01/2020, 20:53
||- - biggeorge   Не си прав за цените на стоките. Ще ти дам п...   30/01/2020, 21:58
||- - Радио Ереван   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 21:58) Не си прав за це...   01/02/2020, 11:18
|||- - biggeorge   Ти смяташ, че увеличението ще е еднократно. ...   04/02/2020, 18:02
|||- - Радио Ереван   Цитат(biggeorge @ 04/02/2020, 18:02) Ти смяташ, че ув...   06/02/2020, 11:12
||- - Питето   А-а-а, това с билетчето е много показателно з...   02/02/2020, 00:10
||- - biggeorge   Говориш глупости. Ако се направи ревизия н...   04/02/2020, 18:11
||- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 04/02/2020, 18:11) Говориш глупост...   04/02/2020, 21:03
||- - Питето   Аха, превозвачите сами си рафинират нафтата...   04/02/2020, 23:00
|- - biggeorge   Според теб хората в България малоумни ли са?...   30/01/2020, 14:16
||- - Alexfield   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 14:16) Според теб хора...   30/01/2020, 16:47
|||- - biggeorge   80 % от населението в България не са малоумни,...   30/01/2020, 18:35
|||- - Alexfield   Финансовата ни система в момента се контрол...   30/01/2020, 21:07
||||- - biggeorge   Според мен Жан Виденов беше жертва на онези,...   30/01/2020, 22:22
||||- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 22:22) ….. Чухте ли пос...   31/01/2020, 16:50
||||- - biggeorge   Вълнувам се от организираното беззаконие, к...   31/01/2020, 22:04
||||- - Питето   Ако може снимка на бездомните, щото аз имам ...   02/02/2020, 16:54
||||- - biggeorge   Като искаш да видиш бездомни хора, отиди на ...   04/02/2020, 17:39
||||- - Питето   Тези дето ми ги сочиш, те искат да са бездомн...   05/02/2020, 21:07
||||- - biggeorge   Цитат(Питето @ 05/02/2020, 21:07) Тези дето ми г...   06/02/2020, 00:30
||||- - Питето   Какво са предупредени за снимките, бе, нали ...   06/02/2020, 18:18
||||- - Онуфри   Цитат(Питето @ 06/02/2020, 18:18) ... Честно, изтъ...   06/02/2020, 21:39
|||- - Thursday Next   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 19:35) 80 % от население...   30/01/2020, 21:32
||||- - biggeorge   Не искам да те разочаровам, но никой няма да ...   30/01/2020, 22:03
|||- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 18:35) 80 % от население...   31/01/2020, 16:47
||||- - biggeorge   Ако всички са малоумни ти какъв си, че вярва...   31/01/2020, 22:12
|||- - Радио Ереван   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 18:35) 80 % от население...   01/02/2020, 14:03
|||- - biggeorge   Извинявай, че те обидих, че си гербаджия. Се...   04/02/2020, 17:50
|||- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 04/02/2020, 17:50) ….явно съм от те...   04/02/2020, 20:56
|||- - Радио Ереван   Цитат(biggeorge @ 04/02/2020, 17:50) Извинявай, че те...   06/02/2020, 11:04
||- - Тарабас   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 13:16) Според теб хора...   31/01/2020, 06:38
||- - biggeorge   Да не би да говориш за гласуващите за партия...   04/02/2020, 18:04
|- - Радио Ереван   Цитат(Тарабас @ 29/01/2020, 18:14) Някак си е не...   01/02/2020, 14:21
|- - wal   Вярно е ,че "Св.Петка" в Рупите е постро...   01/02/2020, 20:29
|- - Радио Ереван   Цитат(wal @ 01/02/2020, 20:29) Вярно е ,че "Св.Пе...   02/02/2020, 12:16
||- - Питето   Образованието не прави акъла. Обратното същ...   02/02/2020, 16:43
||- - Радио Ереван   Цитат(Питето @ 02/02/2020, 16:43) Образованието...   03/02/2020, 11:07
|- - biggeorge   Ако живеехме в една нормална, демократична ...   04/02/2020, 18:33
|- - wal   Обществен дебат по всички медии имаше.Бяха ...   04/02/2020, 21:40
- - Онуфри   Джоре, защо да няма референдум за: - съгласн...   29/01/2020, 20:52
|- - biggeorge   Онуфри, така ми липсваха простотиите ти. А ...   30/01/2020, 14:12
|- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 14:12) Онуфри, така ми ...   31/01/2020, 16:40
|- - biggeorge   Увеличаването на заплатите и пенсиите е свъ...   31/01/2020, 22:22
|- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 31/01/2020, 22:22) … Едни българи ...   01/02/2020, 21:43
|- - biggeorge   Цитат(Онуфри @ 01/02/2020, 21:43) п.п. Вече ти бе...   04/02/2020, 18:06
|- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 04/02/2020, 18:06) Какви са онези, ...   04/02/2020, 21:00
- - evanka   Евро и Еврозона са две много различни неща. ...   30/01/2020, 10:44
|- - biggeorge   Разбирам какво имаш предвид. Българските п...   30/01/2020, 14:33
||- - evanka   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 13:33) Разбирам какво ...   30/01/2020, 15:41
|||- - biggeorge   Какъв е смисъла да влизаме в Еврозоната? Как...   30/01/2020, 18:29
||||- - evanka   Цитат(biggeorge @ 30/01/2020, 17:29) Какъв е смисъла ...   30/01/2020, 20:51
||||- - biggeorge   Ако България иска може едностранно да прием...   04/02/2020, 19:49
|||- - Thursday Next   Цитат(evanka @ 30/01/2020, 16:41) И Монтенегро е с е...   30/01/2020, 21:24
||- - wal   ЦитатВъпросът е дали трябва да се проведе р...   30/01/2020, 22:02
||- - biggeorge   Смяната на лева с евро е нещо много сериозно...   30/01/2020, 22:06
||- - wal   ЦитатНе направихме референдум за влизането...   30/01/2020, 22:50
||- - D-rA   Цитат(wal @ 30/01/2020, 22:50) Никой не им е винов...   30/01/2020, 23:09
|||- - biggeorge   Аз чукчата от вица ли съм? ЦитатДонесъл чук...   31/01/2020, 22:29
||- - biggeorge   Не, не сме правили референдум. Целият бълга...   31/01/2020, 22:26
||- - wal   Цитат(biggeorge @ 31/01/2020, 22:26) Не, не сме прави...   01/02/2020, 09:36
||- - biggeorge   Цитат(wal @ 01/02/2020, 09:36) Гледай ти, гледай т...   04/02/2020, 17:33
||- - Питето   Я да ми подскажеш, че нещо се обърках. Значи ...   04/02/2020, 18:18
|||- - biggeorge   Преди 2009 г. се крадеше и имаше корупция. В по...   04/02/2020, 18:51
|||- - Питето   Мда, сегашните са ти окрали спестяванията и ...   04/02/2020, 23:10
||- - wal   ЦитатХората, които са членове на партията-м...   04/02/2020, 21:44
|- - Thursday Next   Цитат(evanka @ 30/01/2020, 11:44) Евро и Еврозона с...   30/01/2020, 21:25
|- - evanka   Цитат(Thursday Next @ 30/01/2020, 20:25) Е колко да са ...   31/01/2020, 09:30
- - Shade   Цитат(biggeorge @ 29/01/2020, 05:42) За или против въ...   31/01/2020, 05:49
|- - biggeorge   След въвеждането на еврото социалното разд...   04/02/2020, 17:46
|- - Shade   Цитат(biggeorge @ 04/02/2020, 07:46) След въвежданет...   06/02/2020, 03:45
|- - Питето   А-а-а-а, това с нация от висшисти вече го игра...   06/02/2020, 18:25
- - agrippa   Трябва да се мине към евро за да се види къде...   08/02/2020, 16:29
|- - Alexfield   И като минем към евро, какво по-точно ще се п...   09/02/2020, 09:26
|- - Питето   Първо трябва да има акъл/образование, че пос...   09/02/2020, 14:24
- - Cayen   https://www.economic.bg/bg/news/12/stiv-han...ema-evroto.htmlЕто какво ...   10/02/2020, 10:46
|- - Питето   Умен човек. Само дето пропусна да обясни че ...   10/02/2020, 14:30
|- - biggeorge   Проф. Стив Ханке: Никога не е имало провал на...   17/02/2020, 05:31
|- - Питето   Ми човека разбира от валутни бордове и дърп...   17/02/2020, 13:30
||- - biggeorge   Този разговор за Гърция май вече сме го води...   17/02/2020, 16:22
||- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 17/02/2020, 16:22) ...Българското п...   17/02/2020, 22:02
||- - Питето   И сега тънките разлики. У гръцко, фалираха и ...   17/02/2020, 22:04
||- - Онуфри   Цитат(Питето @ 17/02/2020, 22:04) ...Другото дето...   17/02/2020, 22:12
||- - biggeorge   Свидетел съм на всичко, което се е случило п...   19/02/2020, 18:32
||- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 19/02/2020, 18:32) Свидетел съм на ...   19/02/2020, 19:03
|- - ЕксГорски   Цитат(biggeorge @ 17/02/2020, 06:31) защото политици...   17/02/2020, 14:34
|- - biggeorge   Стори ми се, че така каза. Може да ми се е пр...   17/02/2020, 16:03
|- - Shade   Цитат(biggeorge @ 17/02/2020, 06:03) Стори ми се, че т...   17/02/2020, 16:12
||- - biggeorge   Пяна не видях, но човека си показа куфарчето...   17/02/2020, 16:27
||- - Радио Ереван   Цитат(biggeorge @ 17/02/2020, 16:27) Пяна не видях, н...   17/02/2020, 17:04
|||- - Shade   Цитат(Радио Ереван @ 17/02/2020, 07:04) Намеква,...   17/02/2020, 17:53
||- - ЕксГорски   Цитат(biggeorge @ 17/02/2020, 16:27) Пяна не видях, н...   17/02/2020, 18:28
|- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 17/02/2020, 16:03) ...Или аз да съм с...   17/02/2020, 21:51
- - Alexfield   Ще оставя този анализ тук: https://clubz.bg/94178-dojde_vre...   12/02/2020, 23:52
|- - Радио Ереван   Цитат(Alexfield @ 12/02/2020, 23:52) Ще оставя този а...   13/02/2020, 00:23
|- - Alexfield   Няколко училища в Сливен, Ямбол и Карнобат с...   14/02/2020, 12:44
|- - Радио Ереван   Цитат(Alexfield @ 14/02/2020, 12:44) Няколко училища...   15/02/2020, 23:46
|- - Питето   Това с кастите и онова с ценз за достъп до гл...   16/02/2020, 12:47
- - agrippa   И защо кафето от 1 лв щяло да стане евентуалн...   23/02/2020, 04:48
|- - biggeorge   Защото кафето в Еврозоната е по-скъпо от каф...   24/02/2020, 02:05
|- - Питето   пълни щуротии. Кафето поевтиня драстично, щ...   24/02/2020, 08:37
|- - Онуфри   Цитат(biggeorge @ 24/02/2020, 02:05) ...Затова кафе на...   24/02/2020, 20:33
- - Хасан   Цитат(biggeorge @ 29/01/2020, 15:42) За или против в...   25/02/2020, 14:36
|- - D-rA   Цитат(Хасан @ 25/02/2020, 14:36) Разбира се, че т...   25/02/2020, 14:42
|- - Онуфри   Цитат(D-rA @ 25/02/2020, 14:42) Спомени поне ед...   25/02/2020, 20:15
- - lati1960   Привет! Ще кажа и моето мнение. Но най-напр...   28/02/2020, 10:01
- - Онуфри   Цитат(lati1960 @ 28/02/2020, 10:01) Привет! ...у на...   28/02/2020, 17:44
- - Питето   А, това дето да се обърне внимание на социал...   28/02/2020, 18:27
- - Тарабас   ЦитатПо т. 1 подкрепям евентуален референду...   28/02/2020, 19:56
- - biggeorge   Всеки има право да мнение, всеки има право д...   28/02/2020, 22:13
|- - wal   ЦитатБългарските управляващи искат Българ...   28/02/2020, 23:02
||- - biggeorge   Според мен управляващите и сега крадат пари...   28/02/2020, 23:17
|- - ЕксГорски   Цитат(biggeorge @ 28/02/2020, 22:13) Аз съм за членст...   28/02/2020, 23:40
|- - ЕксГорски   Цитат(ЕксГорски @ 28/02/2020, 23:40) Понеже кАв...   28/02/2020, 23:59
|- - biggeorge   Цената на кафето е само пример. След приема...   29/02/2020, 00:59
|- - lati1960   Цитат(biggeorge @ 29/02/2020, 00:59) Цената на кафет...   29/02/2020, 20:50
|- - Питето   Безработен в София?... Търсел истинска работ...   29/02/2020, 21:42
||- - biggeorge   Цитат(Питето @ 29/02/2020, 21:42) Бюрото по труд...   29/02/2020, 22:29
|||- - Питето   Жоре, аз се уповавам на статистиката и факти...   29/02/2020, 23:26
|||- - biggeorge   Цитат(Питето @ 29/02/2020, 23:26) Жоре, аз се упо...   29/02/2020, 23:39
|||- - Питето   Е точно де, отиваш за кетап че нямат работа з...   01/03/2020, 09:09
|||- - biggeorge   Продължаваш да пишеш нелепици. Не познаваш...   02/03/2020, 01:00
|||- - Shade   Цитат(biggeorge @ 01/03/2020, 15:00) Продължаваш да ...   02/03/2020, 03:37
||||- - biggeorge   Години наред водих безсмислени спорове с хо...   02/03/2020, 03:59
||||- - Shade   Цитат(biggeorge @ 01/03/2020, 17:59) Години наред во...   02/03/2020, 08:46
||||- - lati1960   Цитат(biggeorge @ 02/03/2020, 03:59) Години наред во...   02/03/2020, 19:31
|||- - Питето   Преките наблюдения и реалните резултати бр...   02/03/2020, 15:40
||- - lati1960   Цитат(Питето @ 29/02/2020, 21:42) Безработен в С...   01/03/2020, 18:46
||- - Питето   Само комунистически манталитет може да мис...   01/03/2020, 19:18
||- - lati1960   Цитат(Питето @ 01/03/2020, 19:18) Само комунист...   01/03/2020, 21:53
|- - biggeorge   Цитат(lati1960 @ 29/02/2020, 20:50) Преди години съм...   29/02/2020, 22:16
|- - lati1960   Ако говоря глупости, не е умишлено, със сигу...   02/03/2020, 09:46
|- - ЕксГорски   Цитат(lati1960 @ 02/03/2020, 10:46) или временно поз...   02/03/2020, 14:16
||- - lati1960   Цитат(ЕксГорски @ 02/03/2020, 14:16) Като приба...   02/03/2020, 19:41
||- - ЕксГорски   Цитат(lati1960 @ 02/03/2020, 20:41) Целта ми тук, при...   02/03/2020, 22:55
||- - biggeorge   Колко добре си го описал. Само си забравил ...   03/03/2020, 00:25
|||- - D-rA   Цитат(biggeorge @ 03/03/2020, 00:25) Колко добре си г...   03/03/2020, 00:36
|||- - biggeorge   Управляващите се срамуват от българския си ...   03/03/2020, 00:41
|||- - D-rA   Хм, нима си бил на топло местенце в нечие упр...   03/03/2020, 00:46
|||- - wal   ЦитатНа българските политици им се иска да ...   03/03/2020, 08:29
|||- - biggeorge   Правилно си разбрал. И други са достигнали ...   03/03/2020, 22:01
|||- - Питето   "Гласува срещу" е важната част, и зарад...   03/03/2020, 23:01
|||- - D-rA   А защо баба ти Стойна не е протестирала, ког...   03/03/2020, 23:03
||- - lati1960   - България е жестока, абсолютна ... диктатура ...   04/03/2020, 18:19
|- - Онуфри   Цитат(lati1960 @ 02/03/2020, 09:46) … Че ако за всич...   02/03/2020, 21:11
- - ЕксГорски   Цитат(Тарабас @ 28/02/2020, 19:56) Ако в референ...   28/02/2020, 23:37

Closed TopicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 22/06/2021, 19:11
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test