test
IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Звезден/планетарен екшън, Как влияе той?
romfeia
коментар 04/10/2017, 18:29
Копирай адреса: #1

Advanced Member
Група: Редовни потребители
Съобщения: 1 832
Регистриран: 21/08/2017
Потребител # 167

5 октомври, добре си се запътил насам! Точен съвпад на Венера и Марс в 19° 13´ в Дева. И в абсолютно същото време се случва пълнолунието в Овен в 21.41ч. Венера и Марс пък са в квадратура със Сатурн и сякаш... просто не можеш да си поемеш въздух.
Толкова е взивоопасно, сякаш си изпил каничка кафе и всичко отвътре подскача smile.gif Този е неприятен, онзи пък как дразни отново с претенциите си, а с онези там досадници, изобщо не ти се занимава smile.gif)

Пълнолунието утре закача основно взаимоотношенията - лични, интимни, приятелски, професионални. Важни теми ще бъдат сложени на масата и ще получат своя огнен тласък. И това може да са както раздели и кризисни сблъсъци, така и важни градивни планове за бъдещи съвместни проекти. Всичко което до момента се е случвало и крепяло на компромиси и премълчавания, ще се разпадне, а онова което е търсело пролука за развитие, ще намери своето закономерно решение.

Внимавайте с емоционалността, решенията и действията утре. Премервайте думите и изследвайте реалността, която може да е маскирана под трептящата силна емоция. И в крайна сметка - каквото и да става, ще стане!

Мартина Иванова

Какви подобни взаимозависимости сте забелязвали, как се отразява това на вас?
Как други влияния сте забелязвали?

Това съобщение е било редактирано от romfeia на 04/10/2017, 18:30

--------------------
Go to the top of the page
ЛС
Quote PostReply to this topic

Start new topic
Отговор
shining_stаr
коментар 05/10/2017, 20:48
Копирай адреса: #2

Advanced Member
Съобщения: 2 281
Регистриран: 21/06/2017
Потребител # 116

Пълнолунието си е ок., прекрасно е. На мене ми действа много отпускащо и успокояващо...
Сатурн си е по начало ретрограден, и като мине тая квадратура, ще дойде друга и така...
ЛС
NVJ
коментар 02/04/2018, 12:02
Копирай адреса: #3

Advanced Member
Съобщения: 77
Регистриран: 10/10/2017
Потребител # 225

Забелязват се промени по различно време, но не съм обръщал задълбочено внимание на това.
Новолунието е особено, нещо като подхранване със спокойна енергия.
В пълнолуние по-скоро има неопределено напрежение.

В денонощието има особени моменти, като например около полунощ (аналогично на новолуние).
По пладне е по-напрегнато.

Сезонните промени: като например през есента около октомври - по скоро подхранва вътрешно;
някъде в началото на март - по-скоро някаква нестабилност и известна обърканост.
Не съм сигурен дали такива промени влияят различно на мъжете и на жените.

Забелязва се нещо и при магнитни бури, тогава даже по форумите май се активизират някои тролове.
Мен също понякога ме тегли за ръцете да напиша мнение.

Има също така различни години. Струва ми се, че през годините под знака огън (според китайския календар)
често минават сериозни болести. Такива години са ми направили тревожно впечатление.

Практикуващи от някои школи поддържат мнението, че най-важни са вътрешните ресурси на човека
и пренебрегват влиянието на природните цикли.
От друга страна, някои твърдят, че в най-истинските древни школи съобразяването на
човешката дейност с природните цикли е даже едно от най-важните условия за напредък.

Интересно би било, ако някой си води дневник, в който по различно време отбелязва
някои показатели за своето състояние (психическо и физическо) - общ тонус, настроение и др.
Но личното самочувствие на човека зависи не само от природните цикли, но и от личните
особености (или недостатъци), поради това от такива дневници няма да може да се
получи направо неизкривена информация.
ЛС

Отговори в темата

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега е: 27/07/2021, 11:28
IP.Board Skin developed by: skinground.com
test